Jump to content

Carvalho

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About Carvalho

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Gratulacje. Podoba mi się Marynarka Pierre Cardin? Wydaje mi się tylko, ze poszetka nieco za bardzo wypycha brustasze. Sam mam ten problem w niektórych marynarkach, przyznaje..
 2. Przeszkadzasz w czytaniu...
 3. Carvalho

  G. H. Bass

  To moje pierwsze loafersy i może porównania nie mam ale twarde są jak diabli I bez łyżki nie ma szans włożyć, mimo że rozmiar dobry. Czy w skarpetach czy nie - chyba różnicy nie będzie jak mają być obtarcia to i tak się zrobią..
 4. Phantom, czy rękawy nie są jednak trochę za krótkie?
 5. Rzeczywiście Bardzo dziękuję
 6. Dobry wieczór Nadszedł czas planowania pierwszego garnituru bespoke i pierwszych wątpliwości. Do niedawna chodziłem w garniturach rzadko i zwykle były o 2 numery za duże. Kupowanie garnituru RTW zawsze stanowiło problem, jeśli nie można było rozkompletować zestawów. Przy wzroście 188 mam 127 obwodu w klatce i 108 w biodrach. Sylwetka dość muskularna, co chciałbym lekko ukryć, brzucha brak. Aha, wiek po 40-tce. Garnitur ma być niezbyt formalny, jednorzędowy. Prawdopodobnie granat w prążek. Czego unikać przy takich proporcjach? Jakie klapy? Jakie ramiona? Czy zakładki w nogawkach są dopuszczalne? Bo u innych podobają mi się. Marzy mi się kamizelka ale nie wiem czy z taką klatką iść w tym kierunku? Trudno o ilustrację z modelami w podobnych rozmiarach Dziękuję z góry za pomoc
 7. Dobry wieczór . czas się przywitac,. Trafiłem tu, gdyż chcialem sprawdzić czym różnią się derby od oxfordow . zobaczyłem stylizacje Stylemana, Vislawa i Innych Panów i wpadłem po uszy.. . Teraz dopasowuje o rozmiar za duże garnitury, nie mam juz miejsca na buty.. Nigdy nie przypuszczalem, ze tyle frajdy dostarczy mi swiadomosc , ze wiem co to przyszwa, szlica i kozerka . To dzięki Wam . carvalho
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.