Jump to content

laleczka

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82

About laleczka

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. laleczka

  Co mam dziś na sobie

  Obiad z mamą, na dzień matki Zdjęcia niestety na szybko i są jakie są. Z krawatem EoE od @kamizelka, marynarką SuitSupply i Patine Shoes!
 2. laleczka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Piotrwawa Jaka to marka? @Żorż Ponimirski Ładne, ale czemu ukradłeś skarpetki siostrze/córce?
 3. laleczka

  Vistula

  Nie jestem fanem Vistuli ale miałem nadzieję, że tym razem pokażą coś odważnego. Mieli do tego świetną okazję, a z tego co widzę to dokleili tylko parę logosów na losowe rzeczy i tyle... Jedynie co się zmieniło to target... na "łyse karki"
 4. laleczka

  Producenci butów: Berwick

  Trochę fajny efekt i może nawet bym te buty zostawił gdyby były to kolejne z kolekcji ale w każdym innym wypadku takie skazy są nie do przyjęcia. Czy kupiłeś je na klasycznebuty.pl?
 5. laleczka

  Konkurs Eleganckiego Jaka

  Bardzo dziękuję za docenienie moich prac konkursowych, jestem bardzo szczęśliwy w tym momencie Gratuluje też zwycięzcom i dziękuję pozostałym za fajną zabawę
 6. laleczka

  Suit Supply

  @SzymoneS Marynarki SuitSupply mają wszyte dodatkowe kilka cm w rękawie, z przedłużeniem nie będzie żadnych problemów
 7. laleczka

  Suit Supply

  @pi_senny Przy zamawianiu będziesz miał podaną datę dostawy, tylko raz mnie to wyliczenie zawiodło ale to raczej z winy samego UPS i paczka była u mnie następnego dnia. Nasz też opcję ekspress z dostawą na następny dzień czy coś takiego, a w przypadku gdyby Ciebie nie było to kurier paczkę może zostawić w UPS Access Point.
 8. @jawm możesz pochwalić się jakimiś zdjęciami?
 9. laleczka

  AKTUALIZACJA Skazy na butach Berwick - reklamacja?

  Co z tego że to tylko buty? Głupie gadanie... Wiadomo że wszystko się niszczy i zużywa, ale produkt NOWY w żadnym wypadku takich skaz nie powinien posiadać. Nawet sieciówkowe twory lepiej wyglądają. Nie wiem co powyższe Berwicki musiały przejść aby tak wyglądać ale jest to jakaś masakra. I nie wierzę, że nikt tego nie widział. Chyba szukają jelenia na zepsutą sztukę.
 10. laleczka

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Koniakowe Yanko, idealne na szarą pogodę (oraz do szarych spodni i pościeli )
 11. laleczka

  Konkurs Eleganckiego Jaka

  Trzecia i zarazem moja ostatnia praca konkursowa. Tym razem bardziej na czasie (przynajmniej pod względem kinowym) bo w stylistyce rodem z komiksu Marvela (Avengers Endgame i tak dalej). Jak Super-Elegancik, tego jeszcze nie było! Jego specjalnymi umiejętnościami jest powalanie urokiem, dobieranie perfekcyjnego ubioru do każdej okazji oraz zawsze perfekcyjnie zawiązana łezka na krawacie Oprócz tego pojawia się zawsze gdy ktoś potrzebuje rady na temat męskiej elegancji i ekspresowo doradza co i jak!
 12. laleczka

  Konkurs Eleganckiego Jaka

  Jeszcze takie coś Jak wie jak się dobrze ubrać
 13. laleczka

  Konkurs Eleganckiego Jaka

  Elegancki Jak w samym centrum elegancji, salonie Jak Elegancko!
 14. laleczka

  Producenci, marki butów: Meermin

  @JD! Dziewczyna przy zamawianiu mogła po prostu wybrać rodzaj skory, jej kolor i fason buta, który normalnie nie był dostępny tez w ich ofercie. Mówili tez, ze wkrótce będzie dostępnych więcej butów dla kobiet ale jeszcze nie znają dokładnego terminu.
 15. laleczka

  Producenci, marki butów: Meermin

  Była moja luba. Zamówiła parę butów Proste MTO, można zrobić swojego bucika lub kupić na miejscu. Jest całkiem dużo modeli plus kilka damskich. Możliwa darmowa wysyłka z tego co się orientuję, ale nie wiem czy przy wszystkich zamówieniach. Sama wystawa to w zasadzie jeden stół w wielkim holu z pudełkami pochowanymi po kontach.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.