Pepo

Użytkownik
 • Zawartość

  437
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

484

O Pepo

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny 07.04.1995

Informacje o profilu

 • Płeć
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowania
  Sporty drużynowe, skóra ;)

Ostatnie wizyty

1018 wyświetleń profilu
 1. Na zamówienie robiłeś czy na własny użytek? [emoji48]
 2. Tu chyba chodzi ogólnie o szczotkowanie po jakimkolwiek jedzeniu. Nie chce tutaj udawać że wiem dlaczego, bo zaraz pewnie kolega dentysta wyjaśni
 3. Jakiś czas temu zrobiłem prosty pasek z groszkowanej skóry i nie mogłem się zdecydować czy przeszyć go w całości czy zrobić tylko rygielki przy teleskopach. W końcu stanęło na tych rygielkach, i tak się prezentuje na zegarku:
 4. Nie zapominajcie jednak, że sklep cały czas oferował zwrot gotówki, a nieporozumienie w przypadku tego kto zawinił (czy sklep pomylił rozmiar czy zamawiający źle go dobrał) wynikło pewnie z tego, że podczas przyjmowania zwrotu nie zostało to nigdzie zanotowane i potem inny pracownik, który się zajmował tą sprawą uznał, że jest to zmiana rozmiaru z uwagi na to, że klient źle go dobrał. Oczywiście jest to dalej dosyć słaba sytuacja, ale pamiętajcie też, że był to okres świąteczny i chyba pierwsze takie zawalenie robotą zespołu Tomka Milera, który sam wspominał, że pracownicy w tym okresie pracowali nawet na nocne zmiany. No a model prowadzenia działalności prawdopodobnie nie umożliwia uszycie jednej marynarki z marszu, dlatego sklep zaproponował zwrot gotówki.
 5. Był robiony na zamówienie i niestety miałem skóry tylko na jeden pasek. Mam jeszcze kawałek słonia, strusia i kudu z takich bardziej egzotycznych skór.
 6. Tym razem pasek z krokodyla. Rozmiar to 20/18. Przeszyty lnianą nicią Fil au Chinois Lin Cable.
 7. @Zajac Poziomka jedno nie
 8. Zapina się na dziurki, które albo robię po zdjęciach, albo klient robi je we własnym zakresie, jeżeli chce mieć idealne dopasowanie Dziękuję Filip Nie będę ukrywał, że jesteś jedną z osób, dzięki którym powiedziałem sobie "hej, też chce robić takie zajebiste rzeczy"
 9. Zależy od budżetu, zawsze można taki zamówić u kogoś z forum tutaj lub na forum kmziz.
 10. Witam wszystkich w temacie, w którym zamierzam pokazywać wykonane przeze mnie skórzane akcesoria. Skórą zainteresowało mnie to forum, pierwsze narzędzia zakupiłem nieco ponad rok temu i do tego czasu staram się regularnie rozwijać tworząc skórzane rzeczy czy to dla siebie, czy dla znajomych. Ostatnio kilka osób wyraziło zainteresowanie wykonywanymi przeze mnie rzeczami więc po dogadaniu się z administracją forum zakładam ten temat. Chciałbym jednak zaznaczyć, że jest to hobby, więc czasami może brakować mi czasu lub/i umiejętności na wykonanie danej rzeczy, ale serdecznie zapraszam do kontaktu Na początek wrzucam pasek, który skończyłem dzisiaj. Jest to pasek do Breitlinga wykonany ze skóry Kudu wielkiego.
 11. Nie wywołuj wilka z lasu
 12. Jeszcze mi powiedz, że to z Kalisza Krupon?
 13. Zdecydowanie ominąłeś Jak widać, 2x2m to nie 2m^2
 14. Sytuacja jest inna, jeżeli sklep proponuje prawidła zrobione specjalnie pod dane kopyto