Jump to content

Przemko

Użytkownik
 • Content Count

  574
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Przemko

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli jest szansa, że obecne Conquesty stanieją, czy po prostu całkowicie wypadną z obiegu? Ps. Witam wszystkich po długiej nieobecności
 2. Nie zaskoczyleś, bo doskonale wiem, że tego w programie szkół nie ma. Wybacz niedoprecyzowanie. Chodziło mi o to, żeby poznać też zasady męskiego strzyżenia, bo na samym goleniu zakład raczej nie utrzyma sie długo. Tak sądze. Golenie to tak jak juz napisałem, kupić brzytwę i trenować, trenować, trenować.
 3. Najlepiej po szkole fryzjerskiej albo po kursie fryzjerskim (o ile są takie kursy), kupić brzytwę i golić najpierw siebie, a później kolegów. Jak to mówią "praktyka czyni mistrza"
 4. To taki bardziej kordelas niz szabla. Ta technika otwierania szampana nazywa się "sabrage", ale mozna ją wykonać z pomocą kuchennego noża.
 5. Model z bordową tarczą jest elegancki
 6. Gdyby nie te kieszenie spodnie były by idealne. Dla mnie jednak jeans nadaje się tylko na spodnie do roboty (nie pracy, roboty).
 7. No właśnie do obiadu albo śniadania.
 8. Jak się pija piwo do obiadu. Ja nie pijam chyba, że obiad to grill. One raczej do normalnego picia się nie nadają.
 9. Grodziskie mają bardzo charakterystyczny smak oraz zapach wędzonki. Nie dla wszystkich jest on znośny. Ale IMO do obiadu się nadaje.
 10. No nareszcie jakaś mała odmiana po wszędobylskich pilsach. Przydał by się jeszcze jakiś dabry Ale.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.