Jump to content

achimpe

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

About achimpe

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uważaj z ich butami, bo są bardzo kiepskiej jakości. Potwierdzam. Mam od nich monki, wyglądają tragicznie po kilku użyciach, jakby je pies pogryzł. Kupiłem je razem z pierwszym garniturem, bo to był szybki i łatwy wybór, pod ręką, ale jak widać bardzo nietrafiony.
 2. Ja mam dwie koszule custom-made, jednak zamawiane w sklepie stacjonarnym. Z obydwu jestem zadowolony z pewnymi ale: biała koszula z twillu z rękawami w stylu neapolitańskim: wszystkie wymiary są okej, jednak długość rękawów jest na 'styk' i czasami mankiety chowają się pod marynarkę, w kolejnej wydłużyłem je o 1 cm koszula z lekkiej bawełny w jasno-szary, szeroki pasek - miała być kopią pierwszej wraz z wydłużeniem rękawów o 1 cm oraz delikatną modyfikacją szerokości mankietów, i jak dla na mój gust, leży lepiej. Na plecach trzeba było jednak ciup zwężać, dodatkowo w systemie duż
 3. @mosze @pablocito Dzięki. Faktycznie są za szerokie w barkach, zwłaszcza druga marynarka, ale co ciekawe, jest też odrobinę wąska w klacie. Taka już moja indywidualna przypadłość, że odbiegam w tym miejscu od standardowej rozmiarówki. Dlatego do tej pory kupowałem rozmiar wyżej i zwężałem/skracałem marynarki, ale to nie wychodzi zbyt optymalnie cenowo w Danii.
 4. Przyszły moje 3 niebieskie marynarki. Marynarki są typowo letnie, bez podszewki. Planowałem zostawić tylko jedną z nich. Wszystkie mają za długie rękawy. Jakieś opinie która najfajniejsza? Moim zdaniem najlepiej i najluźniej leży Havana len/bawełna, ale jest też najmniej ciekawa/najnudniejsza. Wiskozowa ma najfajniejszą strukturę i powinna być najfajniejsza na lato, natomiast ta w kratę wydaje mi się najfajniejsza pod względem koloru. Dwie ostatnie są, o dziwo, ciaśniejsze niż ta pierwsza.
 5. Możliwe, że mają kilka główych hubów w Europie z których to idzie. Domyślam się, że część rzeczy, które mają dopiero wysłać, musi najpierw trafić do ww. hubów z Ameryki, Azji, pomniejszych magazynów itp.
 6. Do mnie wyszły dwie paczki wczoraj. Z tego co się dowiedziałem w sklepie stacjonarnym, przedmioty mają rozsiane po różnych magazynach i wszystko musi trafić do jednego miejsca zanim to wyślą do klientów.
 7. Mi przyszła część jednego zamówienia i karty, które zamówiłem osobno. Dodatkowo zdążyła przyjść mi kurtka z normalnego sklepu. Co do naszych, polskich sklepów, ja miałem bardzo dobre doświadczenia z poszetką. Przysłałi mi zły krawat i w ramach rekompensaty po prostu dosłali właściwy. Trzeba też przyznać, że jak robią promocje (2+1 ostatnio), to też potrafi to być solidna redukcja ceny, a nie w jak niektórych innych sklepach 10%.
 8. Zgadzam się. Mam kilka koszul, z czego 5 z serii traveller i w dwóch widać bardzo szybkie zmęczenie materiału. W innych zaś nic, więc to chyba jedyne na co można utyskiwać.
 9. Osobiście mam podwójne czarne monki. Niestety, jakość skóry jest dość kiepska i w wielu miejscach zrobiły się okropne wgniecenia. Nie polecam, zwłaszcza za pełną cenę.
 10. Outlet: https://outlet-eu.suitsupply.com/en/outlet?link=1&utm_medium=email&utm_source=ET-20-130WK47EU&utm_campaign=prelaunchoutlet kod: 2020 Enjoy
 11. Muszę przyznać, parka z SuSu bardzo wpadła mi w oko: https://suitsupply.com/en-dk/men/coats/light-brown-parka/J789.html pasuje do eleganckich, lecz w miarę luźnych stylizacji, tam gdzie jeszcze nie trzeba zakładać eleganckiego płaszcza - ideolo. Niestety, kolor nie jest zbytnio w moim guście/stylu. Ktoś kojarzy jakieś alternatywy? Zależy mi na kapturze i ciepłym materiale, tak, żebym mógł w niej przechodzić całą deszczową zimę
 12. Jeśli znasz krawca i masz dostęp/on ma dostęp do materiału to żaden. Ale to nie takie łatwe.
 13. Ja to widzę trochę inaczej: MTO - masz możliwość ograniczonej personalizacji danej część garderoby (predefiniowane możliwości zmian), ale możesz otrzymać ją tylko w predefiniowanych rozmiarach MTM - masz możliwość ograniczonej personalizacji danej części garderoby (predefiniowane możliwości zmian), masz możliwość zmiany pewnych wymiarów co polega na modyfikacji gotowych szablonów u producenta Bespoke - masz pełne możliwości personalizacji danej części garderoby, szablony są tworzone od podstaw
 14. Dzięki, ale to drożej niż w SuSu plus chyba nie za bardzo jest możliwość zdjąć miarę w Kopenhadze
 15. Interesują mnie spodnie na wymiar. Wygląda na to, że tego nie oferujecie, a dokładnie to oferuje SuSu w tej samej cenie co wasze MTO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.