Jump to content

Aron

Użytkownik
 • Content Count

  2,232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Everything posted by Aron

 1. Z mojego doświadczenia, tak.
 2. U mnie U jest w rozmiarze 41,5 (podobnie jak AS 109), a Yanko 915 w rozmiarze 7UK/41. Generalnie dla mnie kopyto U jest problematyczne, zbyt wąskie w palcach, natomiast F jest super wygodne i trzeba brać w swoim standardowym rozmiarze. Buty na U w 41,5 musiałem i tak rozbijać, a nie są zbyt wygodne. Trzeba mieć chyba trochę szczęścia, żeby trafić z dopasowaniem U do swojej stopy.
 3. Czyli MTM pewnie też nie działa.
 4. Jak u nich działa teraz MTO? Kiedyś mieli na stornie wszystko wymienione (kopyta, skóry, podeszwy, itp.), teraz tylko jakieś przykładowe buty.
 5. Jeszcze proponuję, żeby to organizator określał kwotę przelewu w PLN od poszczególnych zamawiających do osoby płacącej, a nie oni sami decydowali ile przelewają. Jeden z uczestników poprzedniego zamówienia nie uregulował należności, która wniknęła z przeliczenia PLN na EUR.
 6. Według mnie to jest ten model, dodatkowo z nakładanym noskiem. https://vass-shoes.com/en/node/71
 7. Gdzie, poza Suitsupply, polskimi popularnymi sklepami i poza szyciem na miarę kupujecie garnitury?
 8. @Bażant, nie ma szans. Przy poprzednich zamówieniach realizacja zajęła ok 8 tygodni.
 9. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 10. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 11. @wally, jak to lewa kieszeń jest fałszywa? Może dostałeś jakiś egzemplarz z błędem. Dopytywałeś o to? EDIT: Zamawiasz okrycia wierzchnie w tym samym rozmiarze co marynarki? Przy rozmiarze 48 w tej bosmance jest tylko 1 cm więcej w talii niż w marynarce.
 12. Zamówienie butów Vass - mamy 14 par. Przesłałem informację do Vassa. Gdy wszystko będzie wiadomo, będę dalej kontaktował się z uczestnikami w wiadomościach prywatnych. Dziękuję za zgłoszenia.
 13. Może ten: https://vistula.pl/plaszcz-new-seymour-lantier-2
 14. Nie mam pojęcia co to za skóra w górnej części cholewki. O specyfikacjach będziemy rozmawiać też później. Pytania szczegółowe można też zadawać tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3153-producenci-butów-vass/?tab=comments#comment-148099 Dobrą opcją jest też w pisanie w Google np. "vass boots" i przeglądać zdjęcia.
 15. Galway u Vassa nazywa się Valway :). W poprzednim zamówieniu była jedna taka para.
 16. To nie jest moje widzimisię, że nie publikuję cen. Vass o to prosił, żeby nagle przypadkowe osoby nie zaczęły żądać rabatów na 2 czy 3 pary. Jezeli komuś ostateczna cena nie bedzie pasować, to się wycofa. Nikt nikogo nie zmusi do zrobienia przelewu. Napisałem, że cen nie opublikuję, a nie że nie podam rzędu wielkości. Wystarczy napisać wiadomość prywatną.
 17. To jest deklaracja wstępna. Skoro Vass podaje ceny po podaniu liczby par, to są świadomi, że coś może się zmienić.
 18. W kwestii zamówienia butów Vass. Na chwilę obecną mamy 9 par.
 19. Benefitem jest obniżona cena - ustalana jest ona po określeniu wielkości zamówienia.
 20. Udało się nawiązać kontakt z Vassem w kwestii zamówienia. Wyrazili zgodę i chęć ("that would be great!") :D. Na początek poprosili o podanie liczb. W związku z tym proszę się do mnie zgłaszać podając liczbę par i rodzaj butów (półbuty, za kostkę, wysokie) jakie chcecie zamówić. Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli 14.10.2018 do godziny 23.59. Uprzedzając pytania. Ceny, również z poprzednich zamówień, nie będą podawane do publicznej wiadomości. W poprzednim zamówieniu było 17 par butów. Przy tej liczbie uczestników temat ciągnął się w czasie i nie był łatwy w ogarnięciu. Później jeszcze trzeba buty rozesłać po Polsce. Nie chcę podawać jakiejś konkretnej liczby uczestników, ale jeżeli zgłosi się jakaś duża liczba osób, to trzeba będzie to jakoś rozdzielić. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.
 21. Marynarkę przykryje model Liddesdale (NIE Liddesdale Heritage), jest też odpowiednio szeroki. W moim przypadku na cienki sweter ta kurta jest za luźna.
 22. Ja nie wspominałem w ogóle o GMTO. Pytałem tylko o cenę trzewików, indywidualnie.
 23. Jeszcze nie @Wodzu, się do mnie odezwał i coś z nimi pisze jeszcze w sprawie ostatniego zamówienia. Myślałem, żeby się tym zająć, pod nieobecność Wodza, ale nie wiem, czy by to się udało, bo syn idzie do żłobka, a żona wraca do pracy, więc mała rewolucja właśnie teraz. Przemyślę, ale najpierw trzeba poczekać co Wodzu stwierdzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.