Jump to content

Aron

Użytkownik
 • Content Count

  2,217
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

Everything posted by Aron

 1. Według mnie to jest ten model, dodatkowo z nakładanym noskiem. https://vass-shoes.com/en/node/71
 2. Gdzie, poza Suitsupply, polskimi popularnymi sklepami i poza szyciem na miarę kupujecie garnitury?
 3. @Bażant, nie ma szans. Przy poprzednich zamówieniach realizacja zajęła ok 8 tygodni.
 4. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 5. Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.
 6. Ja zawsze w komentarzu wpisuję swoje życzenia. Później dostaję maila z kwotą do dopłaty.
 7. @wally, jak to lewa kieszeń jest fałszywa? Może dostałeś jakiś egzemplarz z błędem. Dopytywałeś o to? EDIT: Zamawiasz okrycia wierzchnie w tym samym rozmiarze co marynarki? Przy rozmiarze 48 w tej bosmance jest tylko 1 cm więcej w talii niż w marynarce.
 8. Zamówienie butów Vass - mamy 14 par. Przesłałem informację do Vassa. Gdy wszystko będzie wiadomo, będę dalej kontaktował się z uczestnikami w wiadomościach prywatnych. Dziękuję za zgłoszenia.
 9. Może ten: https://vistula.pl/plaszcz-new-seymour-lantier-2
 10. Nie mam pojęcia co to za skóra w górnej części cholewki. O specyfikacjach będziemy rozmawiać też później. Pytania szczegółowe można też zadawać tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3153-producenci-butów-vass/?tab=comments#comment-148099 Dobrą opcją jest też w pisanie w Google np. "vass boots" i przeglądać zdjęcia.
 11. Galway u Vassa nazywa się Valway :). W poprzednim zamówieniu była jedna taka para.
 12. To nie jest moje widzimisię, że nie publikuję cen. Vass o to prosił, żeby nagle przypadkowe osoby nie zaczęły żądać rabatów na 2 czy 3 pary. Jezeli komuś ostateczna cena nie bedzie pasować, to się wycofa. Nikt nikogo nie zmusi do zrobienia przelewu. Napisałem, że cen nie opublikuję, a nie że nie podam rzędu wielkości. Wystarczy napisać wiadomość prywatną.
 13. To jest deklaracja wstępna. Skoro Vass podaje ceny po podaniu liczby par, to są świadomi, że coś może się zmienić.
 14. W kwestii zamówienia butów Vass. Na chwilę obecną mamy 9 par.
 15. Benefitem jest obniżona cena - ustalana jest ona po określeniu wielkości zamówienia.
 16. Udało się nawiązać kontakt z Vassem w kwestii zamówienia. Wyrazili zgodę i chęć ("that would be great!") :D. Na początek poprosili o podanie liczb. W związku z tym proszę się do mnie zgłaszać podając liczbę par i rodzaj butów (półbuty, za kostkę, wysokie) jakie chcecie zamówić. Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli 14.10.2018 do godziny 23.59. Uprzedzając pytania. Ceny, również z poprzednich zamówień, nie będą podawane do publicznej wiadomości. W poprzednim zamówieniu było 17 par butów. Przy tej liczbie uczestników temat ciągnął się w czasie i nie był łatwy w ogarnięciu. Później jeszcze trzeba buty rozesłać po Polsce. Nie chcę podawać jakiejś konkretnej liczby uczestników, ale jeżeli zgłosi się jakaś duża liczba osób, to trzeba będzie to jakoś rozdzielić. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.
 17. W sekcji Made to measure jest opis w jaki sposób zebrać wymiary. Poza tekstem i tym obrazkiem poglądowym dużym ułatwieniem byłyby zdjęcia realnych pomiarów, tzn. pokazanie w którym miejscu i w jaki sposób przyłożyć metr krawiecki.
 18. Marynarkę przykryje model Liddesdale (NIE Liddesdale Heritage), jest też odpowiednio szeroki. W moim przypadku na cienki sweter ta kurta jest za luźna.
 19. Ja nie wspominałem w ogóle o GMTO. Pytałem tylko o cenę trzewików, indywidualnie.
 20. Jeszcze nie @Wodzu, się do mnie odezwał i coś z nimi pisze jeszcze w sprawie ostatniego zamówienia. Myślałem, żeby się tym zająć, pod nieobecność Wodza, ale nie wiem, czy by to się udało, bo syn idzie do żłobka, a żona wraca do pracy, więc mała rewolucja właśnie teraz. Przemyślę, ale najpierw trzeba poczekać co Wodzu stwierdzi.
 21. Wracając do tematu Vass'a. Z ciekawości napisałem maila, żeby zobaczyć czy, po odejściu poprzedniej osoby, ktoś się odezwie. Odpisała Pani Eva Vass, czyli jakiś kontakt istnieje.
 22. Tak, można. Jeden raz zamawialem przez stronę międzynarodową. Przesyłka zajęła wtedy więcej czasu.
 23. Czy może ktoś z Was doradzić rozmiar kurtki Brandit M65 Classic/Standard? W różnych sklepach są różne tabele rozmiarów. Waham się pomiędzy S, a M. Jeżeli to coś pomoże, to noszę rozmiar 48 z SuSu. Kurtkę Barbour Liddesdale mam w rozmiarze S. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.