Jump to content

Wodzu

Użytkownik
 • Content Count

  1,423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Wodzu last won the day on October 27 2019

Wodzu had the most liked content!

Community Reputation

3,620

1 Follower

About Wodzu

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 02/07/1988

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,372 profile views
 1. Po lewej guziki premium z macicy perłowej, po prawej standardowe: Jak widać są grubsze, niż te używane domyślnie przez Luxire. Ciekaw jestem, o ile grubsze są te oznaczone jako thick. Te premium faktycznie są wyraźnie ładniejsze, choć nie wiem czy warte dopłaty 20$.
 2. @Koval, tak jest. Zgadzam się, za tę cenę bardzo przyzwoita kurtka (na marginesie - jest na ćwierć-podszewce, więc jest przewiewna tam, gdzie ma być). Kupiłem w ramach testu, choć patrząc na zdjęcia ze sklepu online można się zniechęcić. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze jakichś 2-3cm na długość, ale po maksymalnym możliwym wydłużeniu jest akceptowalnie.
 3. Budżetowa kurtka safari po paru przeróbkach, tutaj po całym dniu używania:
 4. Jeśli usztywnienie noska kończy się przed szwem (a zdjęcie na to wskazuje), to złamanie skóry na nosku jest kwestią czasu.
 5. @Papuć, jak widać na zdjęciu jest spory zapas materiału na tylnym szwie, ale czy akurat w tym miejscu należy spodnie poszerzyć to ciężko powiedzieć. Najpewniej tak (czasem może byc potrzeba ingerencji w boczne szwy, a tam w spodniach z wieszaka w 99% przypadków zapasu praktycznie nie ma), ale konkretnej odpowiedzi udzieli Ci krawiec.
 6. Coś się zmieniło we Wrocławiu, jeśli chodzi o polecane zakłady krawieckie do poprawek? Pani Fok i Pan Wielądek, ktoś inny?
 7. @Tanatos70, fantastycznie się trzymają.
 8. Nie wiem jak mogło się to stać od zwykłego przymierzania. Nie zginałeś stóp w palcach?
 9. Odkurzę trochę temat, a co! Gdzieś między Złotym Stokiem i Lądkiem, mój najdłuższy wypad:
 10. Charles Tyrwhitt oferuje garnitury z możliwością wybrania innego rozmiaru marynarki i spodni. Ich krój classic fit w spodniach wydaje się oferować dużo miejsca na nogi, patrząc po tabeli rozmiarowej i porównując do posiadanych przeze mnie spodni.
 11. Jak jestem w swoim rodzinnym domu na wsi, to buty za 500 PLN z Kazara są drogie i bardzo wysokiej jakości, po powrocie do miasta buty za 1000 PLN z Patine to entry-level, z którymi można rozpocząć przygodę z lepszym obuwiem. Dla każdego rzeczywistość jest chyba inna, adekwatna do miejsca, w którym się żyje.
 12. @25kamil25, TLB też ma takie w ofercie (pewnie też do dostania poprzez MTO w @saphir.pl?) https://www.skolyx.se/en/home/568-skolyx-longwing-derby-in-brown-grain.html
 13. Obsesyjny zespół wystających mankietów:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.