Jump to content

Wodzu

Użytkownik
 • Content Count

  1,307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Wodzu last won the day on June 20

Wodzu had the most liked content!

Community Reputation

3,144

1 Follower

About Wodzu

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 02/07/1988

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,994 profile views
 1. Do -50% w Olof 1982, jest parę ciekawych koszul w prawie pełnych rozmiarówkach, ładne krawaty, paski ze skóry Oak Bark i inne: @Edycja, jakiś nieprecyzyjny skrypt sklepu, przy niektórych pozycjach dopiero po wejściu w szczegóły pojawia się informacja o wyprzedanych wszystkich ilościach. https://olof1982.com/collections/sale/sale?page=1 Do -50% w John Smedley: https://www.johnsmedley.com/uk/mens/shop-by-collection/clearance-sale-1
 2. Niemodnie i dziadkowo... (Vass)
 3. Rzadko tu zaglądam, bo zegarki to nie jest moja pasja, ale ten wintydżowy Seiko urzekł mnie od pierwszego zobaczenia. Przechwycony z forumowego bazarku:
 4. Siedmiodyszkowe snikersy: (H&M)
 5. -30% w Alan Paine, z kodem EXTRA10 dodatkowe -10%: https://eu.alanpaine.co.uk/sale
 6. Długość spodni jest ok, ale jeśli Ci to przeszkadza, to możesz zlecić krawcowej skrócenie nogawek po skosie (nie ruszając długości nogawek z tyłu). To dość prosta i stosunkowo niedroga przeróbka.
 7. Parę modeli C&J do -40% taniej (m.in. penny loafers z groszkowanej skóry w kolorze tan, czy ładne single monki): https://www.mybudapester.com/pl/mezczyzni?buda_manufacturer=166&price=300-17391 Do -40% w Berg&Berg, kojarzonego głównie z krawatów: https://bergbergstore.com/pages/sale
 8. -50% w Drake's, sporo rzeczy do wyboru, w tym bardzo ładne krawaty: https://www.drakes.com/sale Do -50% w Private White (jeśli ktoś polował na Twin Track, to zostało jeszcze parę rozmiarów w kolorze racing green): https://www.privatewhitevc.com/collections/archive -30% w Spacca Neapolis, do wyboru sporo nietuzinkowych i świetnie wykonanych krawatów o dość klasycznej szerokości 8,5cm: https://www.spacca-neapolis.com/shop/ Do -50% w Turnbull&Asser: https://turnbullandasser.eu/sale-uk
 9. A kiedy jakieś nowości? Bo aż mi głupio kupować krawaty zagranicznych firm.
 10. Wydaje mi się, że zakładki również odejmują formalności.
 11. Modnie i sartorialnie: (Vass)
 12. @mayor, co prawda mój post nie wnosi za wiele do tematu, ale proszę o więcej tego typu recenzji (koszulowych i innych). Dzięki!
 13. Dawno tu nic nie pokazywałem (zdjęcie bylejakie, wybaczcie):
 14. Bardziej krzywe zwierciadło niż mirror szajn ale efekt jest wystarczający, żeby u wiejskich początkujących sartorialistów uchodziły za lakierki... (Carlos Santos)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.