Jump to content

nebhe

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About nebhe

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Zamawiałem zarówno w TM Lewin jak i CT, z obu sklepów paczki przychodziły bardzo szybko i bez problemów.
 2. Chętnie też wezmę 1 sztukę
 3. Mam identyczny sweter tylko z Hackett London, kupiłem kiedyś na zalando lounge w dobrej przecenie rzędu >60% dwie sztuki, jeden bodajże wełna, drugi wełna+jedwab. W takiej cenie jaka była żałuje że nie wziąłem więcej.
 4. Czym usunąć plamę po czerwonym winie ze skórzanego paska?
 5. Za półtorej miesiąca szykuje mi się ślub w charakterze gościa. Planuję zamówić pierwszy raz garnitur z SuSu, wybrałem sobie dwa główne typy: https://suitsupply.com/pl-pl/men/suits/garnitur-washington--granatowy/P5750.html https://suitsupply.com/pl-pl/men/suits/garnitur-lazio--granatowy/C2778M-S.html Który Wy byście wybrali na ślub jako gość? Kompletnie też nie mam pojęcia jaki rozmiar zamówić, pomierzyłem się i wygląda to mniej więcej w ten sposób: wzrost 172/3, klatka 95, pas 84, biodra 92, więc byłbym wdzięczny za jakieś rady, chciałbym docelowo zamówić 2 sztuki i zostawić jak
 6. nebhe

  Buty, trochę taniej

  kolejna promocja na herringu Barker seconds -50%
 7. Obniżka stóp procentowych była niemalże pewna i jest dosyć klasycznym mechanizmem w takich sytuacjach jak obecna, wiele światowych gospodarek tnie obecnie stopy procentowe aby symulować gospodarkę i uchronić się jak najbardziej przed recesją.
 8. nebhe

  Buty, trochę taniej

  Na patine przy zakupie butów w regularnej cenie 10 par skarpet patine gratis
 9. We mnie budzi ona również sporą wątpliwość, dlatego zapytałem na forum, ponieważ bez pozytywnej rekomendacji nie zaryzykuję (według strony firma jest czeska).
 10. Jeśli Cię to tak bardzo interesuje to owszem, widzę. Potrafię też przeczytać informacje na witrynie sklepowej odnośnie zwrotów.
 11. Zamawiał ktoś kiedyś buty z choosefineshoes? Jak tam ze zwrotami jest?
 12. Zarządzając przedsiębiorstwem nie możesz brać pod uwagę nieoczekiwanego przyszłego kryzysu za pewnik w swojej strategii... Nikt nie układa swojego biznesplanu z uwzględnieniem opcji 'a co jeśli wszyscy moi pracownicy nie będą mogli przyjść przez miesiąc do pracy'. Dlatego w ekonomii takie wydarzenia nazywa się szokami, bo są nieprzewidywalne i nikt się na nie nie jest w stanie przygotować, a jeśli się wydarzą to strategię dopasowuje się do warunków rynkowych, które wynikną w związku z tym zdarzeniem. Przywołana teoria była jedynie zresztą ciekawostką o tym, że rozważania na ten temat zaczęły s
 13. Życie przedsiębiorstwa bez kredytu to chyba jedynie w czyimś utopijnym świecie. Kapitał obcy kosztuje i zmniejsza naszą płynność, ale nie zapominajmy że kapitał własny też ma koszt i decyzja o tym aby nie finansować się w przedsiębiorstwie kredytem jest nieakceptowalna z ekonomicznego punktu widzenia jeśli ktoś dba o kondycje przedsiębiorstwa, a nie tylko o to by ono przetrwało. Jedna z pierwszych, jak nie pierwsza teoria nt. struktury kapitału (M-M) mówi o tym, aby pod pewnymi (oczywiście mocnymi i nierealistycznymi) założeniami, finansować się 100% długiem w przedsiębiorstwie, więc prekursor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.