Jump to content

h8r3d

Użytkownik
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87

About h8r3d

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grzebiąc w szafie właśnie sobie przypomniałem, że nie otrzymałem jeszcze czarnopiątkowych zakupów. Przedmiotem były dwie pary spodni chino w różnych rozmiarach. Do tej pory nie miałem problemu mimo wykonywania przedpłaty. Zawsze był kontakt ze strony sklepu, nawet jeśli coś się opóźniało. Po jakimś czasie przysłali mi jedną parę (z dwóch), która okazała się za duża, a na stronie od 3.12.2020 zamówienie widnieje jako "w części zrealizowane". Na email o zwrocie zero odpowiedzi. No po prostu cyrk na kółkach.
 2. Kolor nazywa się Soft Testa Moro. Na moje oko są to odcienie szarości wpadającej w brąz. Buty to Yanko.
 3. Niestety już ciemno po pracy.
 4. Również dołączę. Wziąłbym 1 sztukę.
 5. Możesz mieć rację, natomiast skóra w Meerminach jest tak sztywna, że nie bardzo mam ochotę dawać im kolejną szansę.
 6. Szybkie porównanie dla potomnych jeszcze. Nosząc yanko śmiało mogę powiedzieć, że meerminów bym już nie kupił. Nie ma podjazdu przede wszystkim jeśli chodzi o wygodę. Kopyta kwestia gustu, ale tutaj moim zdaniem też na plus dla yanko.
 7. U mnie różnica między yanko 915 f (5,5), a hiro e (6,5) wynosi dokładnie 1 rozmiar.
 8. Może i historia ciekawa, ale sama marynarka najlepiej wyglądałaby imo na wieszaku.
 9. Różnica między Sperry i Timberland, gdyby ktoś się zastanawiał. Te drugie są o rozmiar większe. Obie pary pasują poprawnie. Pierwsze wrażenia - Timberland są wygodniejsze i mają miękki język, przez co mocniejsze wiązanie nie daje się we znaki stopie. Ich kształt przesądził jednak o pozostawieniu Sperry. Zdjęcia robiłem zanim pomyślałem o forum, także są jakie są.
 10. Jason Statham przy okazji premiery filmu "The Meg", rok 2018.
 11. Boat shoes weszły do kanonu klasycznej elegancji i imo trzeba je w tym wydaniu akceptować. Nie muszą się podobać, nie ma konieczności ich noszenia ale uznanie mieć powinny. Ja w lecie noszę je na co dzień, bez względu na okoliczności przyrody.
 12. h8r3d

  Buty, trochę taniej

  Ten pasek na obcasie to jest naklejka, więc prezentuje się fatalnie już po kilku wyjściach (ściera się). Zresztą, niewiele trzeba czasu aby cały but wyglądał na zmęczonego. Kupuję co kilka lat chukka w massimo, jako typowe ciuchacze na max 2 sezony i tak jak kolega wyżej sądzę, że 200 z groszami to maksymalna wartość tych butów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.