Jump to content

h8r3d

Użytkownik
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42

About h8r3d

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamówię kiedyś z ciekawości non iron z CT Shirts i zobaczę czy jest jakaś różnica. Miałem okazję się spocić we wspomnianą koszule wólczanki podczas niemożebnego upału w lecie - po tym doświadczeniu na pewno nikomu bym nie polecił. Przylepia się do ciała jak worek foliowy.
 2. Czy koszule non-iron charakteryzują się taką delikatną sztywnością i "szeleszczeniem" w porównaniu do innych? Mam dwie takie koszule (min wólczanka) ale żadna z nich nie była firmowana jako non-iron. Obie są bawełniane.
 3. Spodnie szara flanela + niebieska koszula + granatowy blezer z lekką teksturą Dostępne krawaty: - granatowy jedwab w polka dots, lekki połysk - butelkowozielony knit - kaszmir (taki jak w środku na zdjęciu) Który z tych krawatów będzie pasował do wspomnianego zestawu? Ja się skłaniam ku kaszmirowemu ale nie wiem czy dobrze myślę. Z góry dziękuję za porady.
 4. Pod czeskim adresem firmy znajduje się wirtualne biuro.
 5. h8r3d

  Sprzęt audio

  Polowania na chwilę relaksu 🤘
 6. h8r3d

  Sprzęt audio

  Ja się pochwalę głośnikiem DIY zrobionym ze skrzynki na amunicję. Często zabieram takie cuda na różne wypady/wczasy.
 7. h8r3d

  Buty, trochę taniej

  Massimo to buty na kilka sezonów (z doświadczenia 2-4 dość intensywnego użytkowania). Dobra opcja ale osobiście nie kupuję za więcej niż 200zł.
 8. Niestety jestem z Lublina, a tutaj próżno szukać P&C. Zobaczymy czy ktoś zwróci Skę ale nie ma ciśnienia bo i tak preferuję z niebieskimi/granatowymi akcentami Dzięki za pomoc.
 9. Dokładnie tak, tylko "in stock" Kupiłem niedawno pasek od stylowepaski i znacznie różni się wymiarami od poprzednich, które u nich kupowałem. Wygląda niemalże jak damski (różnica około 4mm).
 10. Szukam tzw. cricket sweater, którego nie trzeba będzie ściągać zza oceanu i który nie kosztuje tyle co para przyzwoitych butów. Z góry dzięki za propozycje
 11. h8r3d

  Co mam dziś na sobie

  Co to za bosmanka?
 12. h8r3d

  Producenci, marki butów: Yanko

  Nie sprecyzowałem, oczywiście mowa była o hiro.
 13. h8r3d

  Producenci, marki butów: Yanko

  Co prawda nie mam Capitali ale Yanko 915 wcale nie jest takie smukłe np w porównaniu do Meermina. Ja byłem mocno zaskoczony kupując Yanko (musiałem wziąć o rozmiar mniejsze niż Meerminy).
 14. h8r3d

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Przykładowy krem https://multirenowacja.pl/krem-do-obuwia-butow-pommadier-75ml-saphir-medaille-d-or.html
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.