Jump to content

Karol Mateusz

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36

About Karol Mateusz

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ogóle mają poczucie humoru w tym Meerminie: "Because of the discounts, product and nature of this Event, all orders made during this sale will be final, and so no returns or exchanges will be accepted." Chyba na głowę upadli. Tym bardziej, że nawet im się nie chciało zdjęć zrobić tych uszkodzeń. Będą pozwy
 2. Ktoś poleca rzetelnego szewca do wymiany obcasów?
 3. Produkty z Custom Made można normalnie zwracać?
 4. Czy ktoś przyglądał się garniturom Bytomia z nowej kolekcji? Ja na razie oglądałem płaszcze i jestem pozytywnie zaskoczony - wreszcie nie robią mosiężnych i ciężkich wypełnień. Jeśli taka sama zmiana jest w garniturach, to może się skuszę na próbę.
 5. Weź pod uwagę, że do pierwszego możesz domówić kamizelkę z tego samego materiału. Przynajmniej z tego co widzę, to chyba jest ten materiał w opcji Custom Made. I masz piękny trzyczęściowy garnitur na wiele późniejszych okazji.
 6. ale ma klapy zamknięte. Dla mnie klapy zamknięte to +10 jeśli chodzi o poziom formalności. Czy biletówka to -7 czy -11 nie mogę się zdecydować
 7. Czarny garnitur wygląda świetnie, gdy: 1. słoneczko zachodzi, 2. Ma szerokie najlepiej zamknięte klapy. Wtedy robi lepsze wrażenie niż granatowy. Ale za słonecznego dnia i ze zwykłymi klapami, to wolałbym granat. Strasznie żałuję, że SS nie ma czarnego garnituru z klapami typu Washington.
 8. Tylko, że tu rozchodzi się o to, że przy wysypanej aplikacji nie ma "pacta" Bardzo cieszę się, że nie zrealizowali tych zamówień, bo to by oznaczało, że inni kupujący, by się musieli na to zrzucić
 9. Dobra, każdy się wymądrza, to co, mi nie wolno? Nie widzę nic złego w zrobieniu takiego zamówienia i potem absolutnie nic złego w anulowaniu takiego zamówienia przez samą firmę. Myślę, że złem byłoby wkurzanie się o anulowanie i potem narzekanie, że powinni zrealizować, albo jeszcze gorzej próba wyciągania konsekwencji prawnych.
 10. Dlaczego ja zawsze muszę się spóźnić na taki numer
 11. Ja osobiście bym wybrał broguesy brązowe. Dla mnie sztyblety są po prostu mało atrakcyjne wizualnie i (zazwyczaj) nie wnoszą wiele do stylu.
 12. Prusa. Najlepiej zadzwonić, że się przyjdzie, bo nie wystawia się ze sztandarem
 13. Gdyby ktoś szukał solidnej krawcowej do poprawek, to polecam panią Marię; telefon 502519302. Taliowanie, rękawy, wygładzanie pleców. Robiłem też u niej trochę pokręcone rzeczy: koktajlowe mankiety do koszuli (z podwójnego francuskiego) czy obszywanie jedwabiem klap w bonżurce. Kiedyś dawno temu uszyłem u niej fajną kamizelkę (na bazie mojej innej).
 14. Ładny projekt. Przy okazji muszę spytać o to fresco całe - marynarka ma podszewkę, ale spodnie pewnie leciutkie. Powiedz, proszę, czy faktycznie jest dużo większa przewiewność i lekkość niż w letnich produktach SS?
 15. Czytałem całość uważnie od początku, kiedy to publicznie pojawił się zarzut fałszerstwa. Może jestem przewrażliwiony, ale prawnicy już tak mają. Dlatego ponawiam pytanie, czy kolega podtrzymuje zarzut fałszerstwa, czy też uzna, że trochę się rozpędził w słowach. Co w emocjach może się zdarzyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.