Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, hrypa napisał:

W blue city dziś kupiłem boat shoes sebago w rozmiarze 44 za 100 zł. Zostały jeszcze dwie pary

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję 

Dziękuję ten model właśnie bym chętnie nabył a myślałem że chodzi o model Jobson który kiedyś kupiłem  i uważam za niewygodny z powodu b. ciężkiej podeszwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj w TKMaxxie zrobiłem najbardziej preppy zakupy w moim życiu - popover z madrasu z misiami polo, koszula z granatowego seersuckera - obydwie od PRL. Do tego bardzo fajne chinosy od Bruhla, bardzo ładny brązowy kolor i wysoki stan. Materiał tez ciekawy - lyocell i modal, bardzo miły w chwycie.
ae403d6901e3a556cd3f60a2548e6203.jpgdd8930ea1332af5981ae00c1506a48e3.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ale uważaj na rozmiar! Teoretyczne zasady powodują, że wiele osób nosi za małe czapki. Kaszkiet musi dobrze osiąść na głowie, nawet do ok. 1 cm nad uszami. W innym wypadku wygląda to po prostu źle, nieproporcjonalnie. Jako ostrzeżenie mogą posłużyć zdjęcia poprzedniej głowy państwa w kaszkiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Byłem wczoraj i cóż - w końcu coś się dzieje. Pełno (tzn. jakieś 10-15 par) butów od Doucal's z metką Gold Label. Rozstrzał modelowy dość znaczny - i klejone sztyblety, i szyte sztyblety, i oksfordy czarne, i zamszowe chukka, i jakieś derby się znajdą. Niektóre skóry całkiem przyjemne przy macaniu, ceny również nie za wysokie - 330-400 złotych. Trzeba tylko oglądać co tam się zadziało w głowach projektantów - mierzone oksfordy miały gumkę pod kwaterami, po co - nie wiem :-) 
W dzianinach pojawiło się trochę marek angielskich, znaleźć można wszystko poza golfami - tych praktycznie wcale na męskim dziale. Poza tym wciąż pełno PRL i Faconnable na dzianinie, co w sumie widać też na Allegro :D 

Image from iOS (25).jpg

Image from iOS (26).jpg

Image from iOS (27).jpg

Image from iOS (28).jpg

Image from iOS (29).jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

W Bonarce dzisiaj było parę fajnych rzeczy: Bordowe sztruksy Hackett za 9!! zł (już nie ma ;) ),jeansy Diesel za niecałe 100zł, kurtki GrenfellxHackett za 100-250zł (też już jednej nie ma), sporo rzeczy Paul&Shark. W marynarkach bieda, na koszule i buty nie miałem czasu spojrzeć.

DSC_4255.JPG

DSC_4258.JPG

DSC_4256.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.