Jump to content

Recommended Posts

A jak często widzisz na ulicy żałosnych ludzi ze złamanymi fiszbinami?

Mnie się to nie zdarzyło, ani zobaczyć ani założyć, a noszę koszule „od przedwojny”.

• Like 4
  • Upvote 3

Wczoraj przez przypadek na marynarkach znalazłem sztukę od VanGils; 90%wełna 10% kaszmiru; a co ciekawe tkanina od Vitale Barberis Canonico, granatowa za 249 zeta; halfcanvas; lekka jak piórko; ulubiony sklep :)

W TK Maxx Renoma Wrocław Aqua di Parma za 199 zł (75 ml) i 299 zł (150 ml). Było tego całkiem sporo, między innymi, Mandorolo di Sicilia, Arancia di Capri, Colonia, Colonia Pura i Chinotto di Liguria

Ktoś widział może jeszcze Aqua di Parma ? Będzie mi miło gdyby ktoś pomógł z zakupem. Interesują mnie takie zapachy:

9DC3DBB4-7395-49F5-B05F-18EBC56C7CF5.jpeg

5C7DD0FB-02C3-4B81-8382-E0BC4D0A9037.jpeg

Na elnino w bardzo podobnej cenie (do tego testery 150ml za ~240zł), gdyby ktoś się nie załapał na te z TK Maxx. 

W Jankach dwie piękne Marynarki Carl Gross Black Line rozmiar 50, materiał wełna jedwab. Tylko to takie 50 prawdziwe nie włoskie. 200pln sztuka;) 20200128_133923.thumb.jpg.3e8b2313620d4e7c12ca2b1af6e307b7.jpg20200128_134057.thumb.jpg.dde9906546ea74bd7a91edfcb6417bea.jpg

W Galerii Katowickiej też pojawiły się marynarki tej marki. Sam nabyłem wełnianą oraz mieszankę wełny z lnem. Był jeszcze 100% jedwab :).

Mechanizm nie powala, ale zegarek całkiem mi się podoba jak za taką kasę (zdjęcia niestety wyszły słabiutkie) - Eterna Artena 652zł.

image.thumb.jpeg.933d461f0fe08542983d2bd09354b2aa.jpegimage.thumb.jpeg.82fe5edbef86fcb9ba73a419b576dc3d.jpeg

• Upvote 4

W Manufakturze:

1. T-shirty i bokserki Zimmerli, tylko białe, tylko duże rozmiary, cena koszulki 65, spodenek chyba trochę mniej. Nigdy wcześniej nie widziałem w polskim TK tej marki, choć bywała w Niemczech, Anglii i Szkocji (od dziś chyba trzeba wymieniać osobno te dwa ostatnie kraje).

Skrytykowałem tę markę w wątku Bielizna bazowa, ale zakupiona koszulka (wziąłem ostatnią S-kę) wygląda dla odmiany znakomicie: fajny krój, a bawełna lepsza od Sunspela.

2. Granatowe (i czarne) podkolanówki z bawełny merceryzowanej / fil d'ecosse marki Facconable (30 zł) i Calvin Klein (16 zł). Nie lubię Calvina, ale nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy obiema, więc wziąłem tańsze.

• Upvote 1

Godzinę temu, lubo69 napisał:

2. Granatowe (i czarne) podkolanówki z bawełny merceryzowanej / fil d'ecosse marki Facconable (30 zł) i Calvin Klein (16 zł). Nie lubię Calvina, ale nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy obiema, więc wziąłem tańsze.

Dokładnie to dziś nabyłem u siebie w Gö. Wziąłem tak jak Ty, CK. Moim zdaniem za 16 zł 100% bawełny made in Italy to bomba.

Niestety Calvin Klein noszony przez Marty’ego McFly aka Calvina Kleina aka Clinta Eastwooda niewiele ma wspólnego z dzisiejszym CK. O ile wiem w praktyce to franczyza, podobnie jak Pierre Cardin - raz trafisz dobrze, raz fatalnie.
Ze strony grupy pvh:
Calvin Klein has approximately 50 licensing and similar arrangements worldwide with third parties and our joint ventures in India and Mexico for use of the CALVIN KLEIN brands for a broad array of product categories.

Jakby ktoś chciał to mają żele pod prysznic firmy Pecksniff's. 20 zł za 500 ml. W sumie ze 3 różne. W tej cenie warto.

Ich świeczki zapachowe w tk to jedne z lepszych jakie mają. A przynajmniej biorąc takową wiem, że nie będzie skuchy. 

W Jankach fajne Sneakersy Garment Project 8 8.5 9 skórzane bdb jakość i fajne RL Polo na yacht.

34 minuty temu, eye_lip napisał:

W Jankach fajne Sneakersy Garment Project

Nadmieńmy, że elementy skórzane podszewki wewnętrznej buta są ze świńskiej skóry, a pod skórzaną wkładką jest kartonowy stelaż. ;)

Świńska nie jest taka zła, a pod nią nie zaglądałem;) .. ok wybrałem inne20200204_210933.jpg

• Like 1

Dzis nabyłem drogą kupna ciekawą marynarkę Carl Gross- tkanina Loro Piano wełna jedwab len. 199zl. Piękna zieleń, ale niestety wszystkie zdjęcia przekłamane. Trochę duża 50'. Do wytaliowania, rękawy do skrócenia oraz należy co pokombinować z poduszkami. 

20200205_155558.jpg

20200205_161009.jpg

20200205_155838.jpg

20200205_155616.jpg