Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W Manufakturze:

1. T-shirty i bokserki Zimmerli, tylko białe, tylko duże rozmiary, cena koszulki 65, spodenek chyba trochę mniej. Nigdy wcześniej nie widziałem w polskim TK tej marki, choć bywała w Niemczech, Anglii i Szkocji (od dziś chyba trzeba wymieniać osobno te dwa ostatnie kraje).

Skrytykowałem tę markę w wątku Bielizna bazowa, ale zakupiona koszulka (wziąłem ostatnią S-kę) wygląda dla odmiany znakomicie: fajny krój, a bawełna lepsza od Sunspela.

2. Granatowe (i czarne) podkolanówki z bawełny merceryzowanej / fil d'ecosse marki Facconable (30 zł) i Calvin Klein (16 zł). Nie lubię Calvina, ale nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy obiema, więc wziąłem tańsze.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lubo69 napisał:

2. Granatowe (i czarne) podkolanówki z bawełny merceryzowanej / fil d'ecosse marki Facconable (30 zł) i Calvin Klein (16 zł). Nie lubię Calvina, ale nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy obiema, więc wziąłem tańsze.

Dokładnie to dziś nabyłem u siebie w Gö. Wziąłem tak jak Ty, CK. Moim zdaniem za 16 zł 100% bawełny made in Italy to bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Calvin Klein noszony przez Marty’ego McFly aka Calvina Kleina aka Clinta Eastwooda niewiele ma wspólnego z dzisiejszym CK. O ile wiem w praktyce to franczyza, podobnie jak Pierre Cardin - raz trafisz dobrze, raz fatalnie.
Ze strony grupy pvh:
Calvin Klein has approximately 50 licensing and similar arrangements worldwide with third parties and our joint ventures in India and Mexico for use of the CALVIN KLEIN brands for a broad array of product categories.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nabyłem drogą kupna ciekawą marynarkę Carl Gross- tkanina Loro Piano wełna jedwab len. 199zl. Piękna zieleń, ale niestety wszystkie zdjęcia przekłamane. Trochę duża 50'. Do wytaliowania, rękawy do skrócenia oraz należy co pokombinować z poduszkami. 

20200205_155558.jpg

20200205_161009.jpg

20200205_155838.jpg

20200205_155616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.