Jump to content

Runior

Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125

About Runior

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest inwestycja bardzo wysokiego ryzyka, więc ewentualność straty jest w tym przypadku oczywista. Historycznie BTC zawsze pozwalał zarobić, niemniej brak regulacji nie pozwala zupełnie wykluczyć takiej możliwości.
 2. Moim zdaniem jest za drogo. No ale ja kupowałem koło 20000PLN/BTC i już myślałem, że jestem "late to the party".
 3. @PatLove Oczywiście zamierzam zakup poprzedzić odsłuchem, ale chciałem zawęzić sobie spektrum opcji - z jednej strony ze względów praktycznych, z drugiej - ekonomicznych (nie chciałbym skończyć ze sprzętem dwa razy droższym niż pierwotnie planowałem). Mając punkt wyjścia w postaci wzmacniacza mogę się skupić na wyborze głośników. Chcę zacząć od Monitor Audio ew. B&W, zobaczymy co sklep będzie miał na stanie. Jestem fanem muzyki w większym stopniu niż fanem sprzętu, więc nie zamierzam szukać Św. Graala. Wolę skupić się na wygodzie użytkowania, bo wiem, że pozwoli to mi (a żonie na pewno) sł
 4. Używasz w ogóle funkcjonalności sieciowych? Chodzi mi przede wszystkim o łatwość i wygodę użytkowania radia internetowego i Tidala, które mogłyby przekonać do korzystania ze sprzętu żonę :).
 5. Proszę o poradę. Poszukuję nowego sprzętu do odtwarzania muzyki ze źródeł internetowo-cyfrowych w mikrosalonie. Mój poprzedni hardware to Yamaha Pianocraft CRX-330. Sprzęt naprawdę fajny, ale okazało się, że zbiera kurz. CD słucham na słuchawkach z innym zestawem, a radio FM z upadkiem Trójki przestało mnie interesować. MP3 z pendrive'a też nie pociągają jak kiedyś :). Aktualnie celuję w radia internetowe tudzież Tidal Masters i wygodną obsługę z telefonu (iOS). Opcje, które rozważam to Yamaha Pianocraft MCR-670 jako zestaw wszystkomający i wygodny w obsłudze, ewentualnie Zestaw Pio
 6. Takie tam skarpety na kurzej łapce.
 7. Ja preferuję "rozwarcie" szerokie na ok. 0,5 cm w nowym bucie. Po rozchodzeniu ma szansę zejść się idealnie.
 8. Runior

  Alfred Sargent

  @Pawcio Czy możesz napisać kilka słów na temat dopasowania, ewentualnie porównać z innymi kopytami? Zastanawiałem się nad tym modelem, ale ostatecznie wymiękłem.
 9. Zmroziło mnie po przeczytaniu tego posta. Życzę powrotu do zdrowia i zwykłego, "codziennego" życia.
 10. Plot twist: sprzedała za tyle, ile powiedział jej, że kosztowały.
 11. Chodziło mi raczej o logikę wywodu. Jeśli kontrole i kary IH niczego nie zmieniają, to dla podatników lepiej by było, żeby nie obciążać budżetu państwa kosztami ich prowadzenia. Być może lepiej by było, żeby jakość produktów prowadziły organizacje pozarządowe? Może zrezygnować z obowiązku oznaczania składu surowcowego? Producenci podawaliby go wtedy tylko, gdyby mieli się czym pochwalić.
 12. Czy ktoś miał styczność z modelem C&J Bach? Po wstępnym wyszukiwaniu w Internecie znalazłem informację, że są one na kopycie 343, z tym, że na oficjalnej stronie brak opisu tego kopyta. Mam raczej wysokie podbicie ( przy butach derby nie powinno chyba to mieć znaczenia) i stopę trochę szerszą na wysokości V palca, niemniej w Loake i AS pasują mi kopyta o szerokości F. Będę wdzięczny za podpowiedzi.
 13. Nie mogę się z Tobą zgodzić. Oznaczałoby to, że Państwo najzwyczajniej w świecie daje zezwolenie na oszustwo. Jeśli szary obywatel może iść za kraty za podmienienie w sklepie metek z cenami, to przedsiębiorca nie może być oceniany łagodniej. Przyzwolenie organów państwowych dla tego typu procederu stawia pod znakiem zapytania celowość ich istnienia. Sam nie jestem zwolennikiem czarnych, białych ani fioletowych list. Oczekiwałbym jednak upublicznienia treści protokołów przeprowadzonych kontroli. " Skontrolowano firmę X, w swetrze Z stwierdzono 50% wełny i 50% poliestru zamiast 80% wełny i 20 %
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.