Jump to content

Runior

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18

About Runior

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W mojej osobistej percepcji każdy element odzieży nasuwający chociaż cień podejrzenia, że noszący go osobnik wyszedł z domu nadal owinięty w kołdrę jest nieakceptowalny.
 2. Musisz wziąć pod uwagę to, że nie każdy model buta pasuje na każdą stopę. Nie bez powodu każdy producent oferuje przynajmniej kilka różnych kopyt. Oczywiście jest to kwestia indywidualnej tolerancji/cierpliwości/odporności na ból, niemniej wskazówki i porady innych mogą uzupełnić, ale nie zastąpić własne doświadczenie. Weź pod uwagę, że " łatwo się je zakłada i ściąga i mógłbym w nich siedzieć przez kilka godzin bez odczucia dyskomfortu " to trochę za mało żeby nazwać buty wygodnymi. Dobrze byłoby też móc w nich przejść kilka kilometrów bez wylewania krwi z butów po spacerze.
 3. Runior

  Humor

  Robert Downey Jr lubi to!
 4. Runior

  Humor

  Do pełnego efektu brakuje tylko Crocsów.
 5. Runior

  Humor

  Chwila, to to nie jest oferta z Aliexpress?
 6. Ja w katowickim RC nigdy nie zetknąłem się z niemiła obsługą. Albo ja miałem szczęście, albo Ty pecha.
 7. Użytkuję czytniki Kindle od ok. pięciu lat. Jestem daleki od stwierdzenia, że to najlepszy sprzęt na rynku, niemniej spełnia swoją funkcję, a to wystarczy większości użytkowników. Poza tym kilka lat temu czytnik Amazonu nie miał w zasadzie konkurencji. Sam zachęciłem do zakupu chyba z dziesięć osób i wszystkie były zadowolone. Obecnie konkurencją dla zakupu e-booków jest abonament Legimi, a tutaj Kindle przestaje być pierwszym wyborem. Jeśli ktoś nie zamierza korzystać z tej formy czytelnictwa, to Kindle jest dobrym wyborem. Polskie księgarnie internetowe oferują wysyłkę bezpośrednio na czytnik a zakupy w księgarni Amazona to faktycznie jedno kliknięcie. Sugeruję polowanie na okazje czyli promocje i oferty czytników "refurbished".
 8. O co chodzi z tą Czeladzią? To jakieś Eldorado promocji?
 9. Ja użytkuję dwie pary Geoxów - penny loafersy i sneakersy i jestem bardzo zadowolony. Osobiście uważam tę markę za lepszą niż Ecco. Nie zmienia to faktu, że godziwa cena za ich buty to ok. 250 zł.
 10. Życzę koledze rynkowego sukcesu. W końcu ponosi całe ryzyko tego przedsięwzięcia zamiast modnie zwrócić się o środki do klientów za pośrednictwem jakiejś platformy crowdfundingowej. Moim zdaniem wszystko rozbija się o model sprzedaży i tym samym klienta docelowego. Z moich obserwacji wynika, że jakość kupowanych butów to ulica jednokierunkowa, więc klejonych butów nie będą kupowali bywalcy forum tylko co najwyżej ich "laiccy" znajomi, którzy to tej pory kupowali buty w galeriach handlowych. Nie wierzę, że taki klient zapłaci za parę butów więcej niż kiedykolwiek do tej pory na podstawie ładnego zdjęcia w necie i zapewnieniu o "najwyższej jakości skóry".
 11. " myśląc iż są to zwalniani bankierzy. Okazało się jednak, że byli to krawcy. " Widać w DB naprawdę źle się dzieje, skoro nawet krawców zwalniają :).
 12. Czy ktoś może podpowiedzieć jak dbać o materiał, z którego wykonane są te buty? Model to Berwick 2431, na metce było jeszcze oznaczenie 5062, nie mam pojęcia co oznacza. Nie byłem w stanie znaleźć żadnych informacji w Internecie, podejrzewam, że skóra jest powlekana jakimś sztucznym ustrojstwem i zwykłego kremu po prostu nie będzie w stanie wchłaniać.
 13. Zegarek powinien chować się pod mankiet koszuli. W Twoim przypadku jest zgoła odwrotnie.
 14. Niedrogi optyk jak najbardziej, niemniej zaklinam Cię, nie kupuj szkieł bez polaryzacji. Nauczyłem się na własnych gałkach kupując swego czasu zwykłe (barwione) szkła. Noszę je rzadko i niechętnie. Niestety, ze względu na sporą wadę wzroku do ceny każdych okularów muszę dodać ok. 500 zł, więc na razie wstrzymuję się z zakupem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.