Jump to content

domixon

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69

About domixon

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzi o Atelier Bogusławski? Tak, pan Marcin zajmuje się też poprawkami np odzieży RTW. Jak sam mówił robi tak za namową pana Basia po którym przejął lokal. Wcześniej mając jedyną siedzibę przy Zielonej nie zajmował się poprawkami.
 2. W sumie takie zdjęcie byłoby ładnym uzupełnieniem ostatniego wpisu Mr Vintage jak nie łączyć marynarki i spodni. I przy okazji wielu innych błędów.
 3. Dziś dotarły też moje koszule w trójpaku. Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie flanela - kapitalna, a była najtańsza
 4. Dzięki za informację o outlecie. Zakupy poczynione. Miałem szy ću krawca garnitur na ślub ale spróbuję najpierw przymierzyć Full Canvas od SuSu za 1600. Najwyżej odeśle.
 5. Na FB był wpis że Poszetka zawiesza sprzedaż detaliczną i będzie szyła maseczki dla jednego ze szpitali który się do nich zwrócił.
 6. Też używam od czasu do czasu lidlowskich Livergy. W mojej opinii bardzo dobre i w moim przypadku nie widzę potrzeby szukania czegoś droższego.
 7. domixon

  TK Maxx

  A na blogu MRV bardzo ciekawy wpis nt. na jakie marki zwracać uwagę podczas wizyty w TK Maxie https://mrvintage.pl/2020/01/igly-stogu-siana-czyli-jakich-marek-warto-szukac-tk-maxx.html
 8. Fajnie, tylko kołnierzyk do wyprasowania.
 9. Hmmm, uczestników programów telewizyjnych takich jak "Sanatorium miłości" chyba też pod celebrytów można podciągnąć. Przynajmniej chwilowych. Wczoraj zwróciła moją uwagę kreacja tego pana: Co ciekawe pod zdjęciem pojawił się komentarz firmy - która chwali się na swoim profilu popełnieniem tego "dzieła" jako garnitur szyty na miarę. Generalnie uczestniczy drugiej edycji programu "Sanatorium miłości" całkiem dobrze są ubrani - za to ogromny plus, ale jak widać zdarzają się groteskowe wyjątki. I to chyba jedyny pan który podkreślał tak wczoraj swój wygląd i 'rewelacyjną kreację".
 10. Miałem na nogach do tej pory Berwicki i Loaki. Berwicki najlepiej pasują w rozmiarze 8 (np kopyto 207), Loake w 8,5 (np kopyto 026), odpowiadają mi szersze kopyta. Oksfordy Yanko 962 potencjalnie też powinny pasować?
 11. Wszystko zależy u kogo. Ja kupiłem bosmankę z demobilu za 100 PLN. Na długość była dobra - wymagała agresywnego wytaliowania całości i zwężenia rękawów. Dodatkowo została poprawiona jedna klapa która nieco odstawała. Po tych zabiegach leży bardzo dobrze. Koszt poprawek krawieckich 80 złotych. Oczywiście takie ceny tylko u krawcowych rodem z PRL w bramach przy Piotrkowskiej (Łódź).
 12. Pan Marcin Bogusławski zrealizował niedawno zamówienie grupowe na spodnie z flaneli Fratelli tallia di delfino. Odebrałem swoje spodnie kilka dni temu i jestem bardzo zadowolony. w załącznikach zdjęcia z profilu FB PewienPan. Moje spodnie pokazałem na zdjęciu w CMDS, są dokładnie takie same, leżą na mnie bardzo dobrze.
 13. Marynarka za krótka ale już muszę z tym żyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.