Skocz do zawartości

Kuba

Użytkownik
 • Zawartość

  178
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10

O Kuba

 • Tytuł
  Zwykły
 1. [ŁÓDŹ], Przewodnik miejski

  Właśnie też mi się tak wydawało, ale niestety tego sklepu już nie ma. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 2. [ŁÓDŹ], Przewodnik miejski

  Wiecie gdzie w Łodzi można dostać martensy? Kiedyś były łatwo dostępne w centrach handlowych, ale obecnie nie mogę nigdzie spotkać. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 3. To widziałem a jak Twoje doświadczenia? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 4. A metalowa siatka się trwale nie odkształca? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 5. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Również jestem chętny Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 6. Co mam dziś na sobie

  Blekit, czy ten garnitur jest jeszcze dostępny na stronie? Czy to jakaś starsza kolekcja? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 7. Co to za torba na drugim zdjęciu?Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 8. [ŁÓDŹ], Przewodnik miejski

  Znacie jakiś dobry punkt cerowania artystycznego? Byłem na Więckowskiego i wiem, że coś istnieje na Rzgowskiej. Jakieś inne adresy?
 9. Suit Supply

  Blekit jak dobierasz rozmiar kamizelek? Analogiczny do marynarek?
 10. [ŁÓDŹ], Przewodnik miejski

  Adwentowicza 15, blok 460. Z zewnątrz nie wygląda to zachęcająco Zakład to może duże słowo.
 11. [ŁÓDŹ], Przewodnik miejski

  Niestety nie znam numeru. Jadąc od strony Puszkina zakład / sklep znajduje się po lewej stronie. Wchodzi się po schodach.
 12. [ŁÓDŹ], Przewodnik miejski

  To może ja dorzucę ciekawy adres do łódzkiego tematu. Przeróbki krawieckie przy ul. Adwentowicza (osiedle na Widzewie przy McDonald's) - krawiec p. Włodzimierz. Ceny bardzo atrakcyjne, szczególnie w porównaniu do p. Basia. Polecam z czystym sercem w zakresie podstawowych przeróbek spodni czy marynarek. Ja osobiście zrezygnowałem już z usług p. Tadeusza w tym zakresie na rzecz p. Włodzimierza właśnie. Taniej, efekt porównywalny a może i lepszy. Z tym, że zaznaczam, iż do tej pory taliowalem tam marynarkę (w zasadzie poprawialem to czego nie udało się zrobić na Nawrot) czy też zwezalem spodnie. Z usług jestem bardzo zadowolony a p. Włodzimierz sam pilnuje żeby klient wyszedł usatysfakcjonowany.
 13. Parmigiano czy znasz może jeszcze innych producentów swetrów z kaszmiru lub wełny godnych polecenia w podobnym przedziale cenowym? Niestety, ale w podanym przez Ciebie sklepie rozmiarowka jest dla mnie zupełnie nietrafiona.
 14. Suit Supply

  Wykrój w ostatnim okresie uległ zmianie. Mam dwa garnitury Napoli. Pierwszy kupiony na początku 2013 r. i drugi w 2015 r. Różnią się dość znacznie. Marynarka jest obecnie krótsza, węższa w barkach. Spodnie są bardziej dopasowane. Mnie osobiście odpowiadał pierwszy, klasyczny krój. Uważam, że Napoli to jeden z lepszych wyborów jeżeli nie chcemy mieć dużej szafy i szukamy podstawowych wzorów.
×