Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Byłem, widziałem, przymierzyłem. Bardzo tęgie, wyglądają jak takie szerokie łapcie, skóra słabej jakości. Przymierzałem później też białe sneakersy w Ryłko i były o klase, jak nie dwie lepsze. Nawet za dwie stówy nie warto, a wyjściowa cena tych butów na stronie SS to jakiś ponury żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka modeli marynarek MD w Gö, całkiem przyjemne wzory materiałów. Były wersje z generycznego "finest Italian fabric" i "wool silk linen" itp. Pojawiają się też regularnie Carl Gross z materiałów Loro Piana i E.Thomas. Dziwna sprawa, bo materiał piękny, ale konstrukcja tak niedopracowana, że przy uniesieniu rąk całość wędruje mocno do góry.

Sam nabyłem sztruksy Hiltl. Chino miały jak dla mnie nieakceptowalnie niski stan.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wypowiedzieć w sprawie snikersów z Susu. Zakupiłem je około miesiąc na stronie internetowej za 599 zł. Pierwsze wrażenie związane z jakością skóry nie było najlepsze ale mając zaufanie do produktów tej marki i brak innej opcji wyboru dałem im szanse i po kilkunastu wyjściach nie żałuję. Świetnie dopasowały się do stopy a skóra bardzo dobrze przyjmuje krem. Dla zainteresowanych mogę wrzucić fotki. 

No i ostatnio odwiedziłem TK we Wrocławiu i w pierwszej chwili zauważyłem „moje”  snikersy właśnie za 199 zł. Nie muszę wam chyba mówić o moich odczuciach w pierwszej chwili... ale te na półce w Tk naprawdę są gorszego sortu. W pełni się zgadzam z przedmówcami co do ich jakość. Niby model ten sam ale jakbym w dłoni miał podróbę. Nie rozumiem tylko dlaczego Susu wypuszcza do obiegu produkty drugiego sortu... Reasumując to cena jaką zapłaciłem na stronie jest bardzo wysoka ale ze swojego egzemplarzu jestem zadowolony no może poza tym że na nodze mogły by być trochę smuklejsze bo jak wiemy biel powiększa optycznie. 

No ale jak to w Tk bywa z pustymi torbami nie nie wychodzę. 2 pary snikersów zostało ze mną, szare Accademia z Włoch i granatowe Red-Rag po 149 zł. Wykonanie  o przynajmniej klasę lepsza niż te z Susu w Tk za lepszą cenę.

imageproxy.php?img=&key=8be41f35c6562172

0591F381-95BA-4BC6-A63F-DC1B37794984.jpeg

 

B6886EFE-2ABF-4809-A35E-E28F12B0F18F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.