Jump to content

rumcajs43

Użytkownik
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rumcajs43

 1. Wyglądają dobrze. Za 200zł nic lepszego raczej nie kupisz.
 2. Koniec końców zwrócili ... po prawie miesiącu.
 3. Ja również w okolicy 15stego zgłaszałem. Pozostaje czekać. Potwierdzenia nie mam, bo kurier uciekł z paczką zanim zdążyłem poprosić
 4. Ma ktoś doświadczenie w kwestii zwrotów w Vistuli? Minęły już 3 tygodnie i nie ma odzewu. Pierwszy kurier raczył nie przyjechać, za drugim razem się udało - odebrał paczkę i tyle
 5. Ostatnio wiele zapachów ma parametry deszczówki, więc raczej cieszyć się należy, że te mają dobrą moc
 6. W Polsce tak Przy okazji definicję poproszę Myślałem, że szybko tworzę ten post
 7. Po latach MJ zagrał w tym modelu mecz i podobno strasznie go poobcierały
 8. Dokładnie - jeśli zegarek jest ok, to reszta jest bez znaczenia
 9. Jeśli lubisz kopać w internecie za okazjami, to spróbuj poszukać Al Haramain Portfolio Neroli Canvas. Znajomy ma i bije TF parametrami. Cena wysoka, jednak bywają promocje i można kupić poniżej 500zł.
 10. Mam tej firmy zamszowe za 1/3 ceny i złego słowa nie powiem.
 11. W przypadku pytania nr.:2 to https://www.rossmann.pl/Produkt/Rolki-do-czyszczenia/3M-Scotch-Brite-rolka-do-ubran-w-listkach-56-szt,40996,8346
 12. Subiektywnie ta polerowana skóra słabo wygląda.
 13. Przed świętami w Kaliszu jeszcze były. Co prawda bardzo przebrane - w sensie kondycji i rozmiarów ;). Kwota 299zł.
 14. Całkiem niedawno bardzo podobny kardigan RL 100% merino kupiłem w TK Maxx.
 15. Cleaner Tarrago nic nie uszkodzi. Bawełniana szmatka, na szmatkę trochę cleanera i delikatnie bez jakiegoś wybitnego tarcia wyczyścić buty. Na koniec krem bezbarwny.
 16. Obawiam się, że buty zostały właśnie zapastowane ich pastą
 17. rumcajs43

  Buty, trochę taniej

  Jeśli podeszwa to Vibram, to mogę tylko powiedzieć, że prawdopodobnie będą bardzo wygodne. Mam Chippewy na na podobnej podeszwie i są to moje najwygodniejsze trzewiki.
 18. Nie mierzyłem nigdy swoich koszul, ale w porównaniu z innymi Polskimi firmami (Bytom, Vistula itp.) Osovski wypada na plus pod względem rozmiaru tzn. Koszula w rozmiarze 39 od Osowskiego jest obszerniejsza od wspomnianych i dłuższa - co jest dla mnie najważniejsze.
 19. Dobrze widzę, że to nubuk? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu Pozostaje ten drugi (jaśniejszy)potraktować tak samo. Subiektywnie mi się bardziej podoba ten ciemniejszy - nabrał ładnej patyny
 20. O co chodzi z tym moczeniem? Ma obniżyć trwałość i przyspieszyć wycieranie?
 21. Nie o to chodzi. Słaby jestem z biologi, ale nie nadgarstek się w tym przypadku mierzy
 22. Ciekawe co na to pralnie chemiczne.
 23. rumcajs43

  Buty, trochę taniej

  Nie sądzę by cokolwiek przedostało się z wkładki (wnętrza buta) do podeszwy. W większości przypadków wszystko jest solidnie klejone i raczej jest średnio możliwe by przez warstwę elastycznego kleju pot sobie wchodził w podeszwę. Wpisz w Youtuba frazę: 'A Crockett & Jones Repair' i masz jak to mniej więcej wygląda w Crockett & Jones. Wzmocnienie jest klejone, a później masz syntetyczną masę z korkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.