Jump to content

rumcajs43

Użytkownik
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39

About rumcajs43

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

778 profile views
 1. Przed świętami w Kaliszu jeszcze były. Co prawda bardzo przebrane - w sensie kondycji i rozmiarów ;). Kwota 299zł.
 2. Całkiem niedawno bardzo podobny kardigan RL 100% merino kupiłem w TK Maxx.
 3. Cleaner Tarrago nic nie uszkodzi. Bawełniana szmatka, na szmatkę trochę cleanera i delikatnie bez jakiegoś wybitnego tarcia wyczyścić buty. Na koniec krem bezbarwny.
 4. Obawiam się, że buty zostały właśnie zapastowane ich pastą
 5. rumcajs43

  Buty, trochę taniej

  Jeśli podeszwa to Vibram, to mogę tylko powiedzieć, że prawdopodobnie będą bardzo wygodne. Mam Chippewy na na podobnej podeszwie i są to moje najwygodniejsze trzewiki.
 6. Nie mierzyłem nigdy swoich koszul, ale w porównaniu z innymi Polskimi firmami (Bytom, Vistula itp.) Osovski wypada na plus pod względem rozmiaru tzn. Koszula w rozmiarze 39 od Osowskiego jest obszerniejsza od wspomnianych i dłuższa - co jest dla mnie najważniejsze.
 7. Dobrze widzę, że to nubuk? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu Pozostaje ten drugi (jaśniejszy)potraktować tak samo. Subiektywnie mi się bardziej podoba ten ciemniejszy - nabrał ładnej patyny
 8. rumcajs43

  Dżinsy

  O co chodzi z tym moczeniem? Ma obniżyć trwałość i przyspieszyć wycieranie?
 9. Nie o to chodzi. Słaby jestem z biologi, ale nie nadgarstek się w tym przypadku mierzy
 10. rumcajs43

  Vistula

  Ciekawe co na to pralnie chemiczne.
 11. rumcajs43

  Buty, trochę taniej

  Nie sądzę by cokolwiek przedostało się z wkładki (wnętrza buta) do podeszwy. W większości przypadków wszystko jest solidnie klejone i raczej jest średnio możliwe by przez warstwę elastycznego kleju pot sobie wchodził w podeszwę. Wpisz w Youtuba frazę: 'A Crockett & Jones Repair' i masz jak to mniej więcej wygląda w Crockett & Jones. Wzmocnienie jest klejone, a później masz syntetyczną masę z korkiem.
 12. W temacie jest mowa o butach inspirowanych wspinaczką. I po tym kątem, biorąc po uwagę ewentualną przecenę - buty z linku powyżej wydają się ok. Nie trzeba od razu membran itp.
 13. Stare buty z nubuku z psudo szwem na rancie za 200zł - odpuść. Dołóż i kup nowe.
 14. rumcajs43

  TK Maxx

  Dorzucę łyżkę dziegciu do opinii o Profumo. Ja w TKM kupiłem koszulę, która po pierwszym praniu zjechała w dół o 2 rozmiary + farbowała jak szalona. Uprzedzę - tak prałem w dobrej temperaturze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.