Jump to content

rumcajs43

Użytkownik
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

About rumcajs43

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. rumcajs43

  To może chukka

  Ja bym sobie te pierwsze darował. Skóra lakierowana + futro w środku. Chyba, że mają być na zimową chlapę.
 2. Nie wiem jak polówki, ale koszule mają od spodu metki (tej na karku) jeszcze dodatkowe parametry - dlatego M, czy L może mieć różną rozmiarówkę.
 3. rumcajs43

  Źródła obuwniczej brzydoty

  I jedyne €575 - jak za darmo.
 4. rumcajs43

  Humor

  ? Ok. Wytłumaczę - cena jest wprost proporcjonalna do wielkości logo.
 5. rumcajs43

  Humor

  Z dzisiaj: https://www.zalando.pl/polo-ralph-lauren-basic-slim-fit-koszulka-polo-po222p0a4-c11.html Duży koń - czego chcieć więcej
 6. rumcajs43

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Ten typ tak ma (chromexcel) i należy się z tym pogodzić. To tak jakby narzekać - mam na myśli brzydkie łamanie i wychodzący czasem wosk, że w woskowanej kurtce wosk się powycierał. Bywa, że efekt jest mniejszy lub większy ale zawsze jest - niezależnie od firmy która buty wykonała. Ta skóra ma w sobie masę wosków itp. które czasem wychodzą jako biały nalot - wystarczy podgrzać suszarką i się wchłoną Moim zdaniem to jest skóra na trzewiki itp. typowo casualowa.
 7. W internecie twierdzą, że ta skóra jest nasączana silikonem i raczej stosowana w przypadku trekkingowych trepów. Ciekawy przypadek.
 8. rumcajs43

  Buty, trochę taniej

  Patrząc na szpary nad zelówką nie dałbym najwyższych not za spasowanie tego wszystkiego.
 9. Gdybam, że trafia do parówek, ewentualnie zostaje razem z boczkiem
 10. Rękę mam przeciętną. To nie jest "garniturowiec" - należy wziąć pod uwagę, że ma trochę "wodotrysków" + niska cena i wielkość jest taka jaka jest. Moim zdaniem w porównaniu do większości Edoxów itp., które aktualnie są na półkach zegarek nie razi wielkością.
 11. Mam bardzo podobny model i absolutnie nie jest to duży (gruby) zegarek. Kupiłem go właśnie dlatego, że był stosunkowo niewielki. Patrząc na aktualną "modę" należy do tych mniejszych.
 12. rumcajs43

  TK Maxx

  Ile można mieć marynarek? Z drugiej strony gramofon gdybam ... szósty.
 13. rumcajs43

  TK Maxx

  Chyba tak jest Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Prochowiec ma trochę inne "zadania" niż płaszcz.
 14. rumcajs43

  Paski - dyskusje i porady

  Mam podobne spostrzeżenia z paskami Hugo Bossa kiedyś kupiłem czarny garbowany roślinie made in Italy - byłem (i jestem) zadowolony. Na Zalando w jakiejś promocji zauważyłem taki sam - brązowy - zamówiłem i odesłałem. Pasek był wykonany z bardzo słabej jakości skóry - już nie garbowany roślinnie, już nie Italy tylko Romania - totalnie inny materiał i wykonanie.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.