Jump to content

Kowal04

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Kowal04

 • Rank
  Zwykły
 1. Anulowali i wysłali voucher na 100zł.
 2. Na pierwszy bym brał jednak z włosia. Zwłaszcza, że w tej cenie masz kapelusze Polkapu. Wełniane są według mnie za sztywne przez co mało uniwersalne.
 3. Kowal04

  Dżinsy

  Widziałem dużo pozytywnych opinii o spodniach od Outlier NYC. Slim Dungarees są z cordury i generalnie uważane za strasznie wytrzymałe.
 4. @JakubAnderwald Akurat cięte kieszenie są bardziej klasyczne niż te z patką w przypadku bosmanek. Te oryginalne wojskowe miały tylko cięte.
 5. Jeszcze jest Suit Review https://www.suitreview.net/. Średnio co tydzień albo dwa wrzuca nowe rzeczy na sprzedaż. Jeśli masz Instagrama to możesz śledzić jego konto gdzie daje dokładne informacje. Wysyłka jest wliczona w cenę i bodajże idzie z Berlina.
 6. Kowal04

  TK Maxx

  Ciężko mi porównać, bo nie użytkowałem ich. Generalnie opinie w Internecie widzę "dostajesz to za co płacisz", więc za 200zł to nie ma co myśleć. Skóra jest lepsza niż HM Premium w tej samej cenie.
 7. Kowal04

  TK Maxx

  W Pasażu Łódzkim są 4 pary trampków Suitsupply po 200zł. Całe białe rozmiar 43 i z szarą podeszwą rozmiar 42.
 8. Według strony Loake wychodzi na to, że niczym: English made Men’s shoes (and boots) are generally made in fittings E, F, G and H and these can be classified simplistically as follows: E= Narrow F= Medium G= Wide H = Extra Wide (sometimes known as 5 fitting) (sometimes known as 6 fitting) (sometimes known as 7 fitting) (sometimes known as 8 Fitting) Za tym by szło, że 7 = G.
 9. Zwyczajnie garnitury i marynarki to rzecz wręcz niesprzedawalna w lumpeksie. Na takie SuSu przypada tona poliestrowego badziewia i nikt tam nie zagląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.