Jump to content

nkb1

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

nkb1 last won the day on December 10 2019

nkb1 had the most liked content!

Community Reputation

93

About nkb1

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. Miałem tak samo w Gant-ach, zapomniałem po kilku kolejnych wyjściach, po 3-ech sezonach nic się nie dzieje i nadal je lubię
 2. nkb1

  TK Maxx

  W Galerii Północnej spory wybór boat shoes Chatham, o ile pamiętam marka z dobrymi opiniami na forum. Ok. 170 PLN, roz. 41-44, klasyczne kolory
 3. Mam takie SuSu zamszowe, tylko brązowe - złego słowa ani o zamszu ani o białej podeszwie nie powiem. Olympie JFP kupiłem na massdropie, będą w czerwcu... na Grensony też choruję
 4. nkb1

  Klasyczne sneakersy

  Na massdropie są przepiękne J.FitzPatrick-i za 130 USD. Jak to wygląda realnie cenowo ? Dochodzi VAT tylko ?
 5. Dzięki, chyba faktycznie poceluję w dobre oxfordy jako najbardziej dostępne
 6. Panowie, Kupował może ktoś koszule z CT z "kolekcji" Natural Cool ? - obiecują jakieś nadzwyczajne właściwości "chłodzące", ale nie wiem czy to tylko marketing. Generalnie szukam cienkich, bawełnianych, typowo użytkowych koszul, w których będzie możliwie chłodno - nie tylko w lato. Len niestety w ogóle mi nie podchodzi. Z CT, które mam tylko 1 / 4 jest pod tym względem ok (i to popelina).
 7. Tak specjalnie garbowana skóra o ile pamiętam. Oryginalny chromexcel robi Horween, Berwick chyba niekoniecznie z tego korzysta tylko jakiegoś odpowiednika (tak wynika ze starego komentarza na SForum).
 8. Berwicki w takim berwikowym chromexcelu
 9. nkb1

  TK Maxx

  W Wola Parku kilka par Filling Pieces 43-44, takie bardziej premium sneakersy, made in Portugal. Regularnie po ~200 eur, w TK 350 PLN. Raczej „młodzieżowe”:) jak niżej + całe białe.
 10. Uniqlo popatrz, mają kilka typów basiców, Z takich zwykłych bawełnianych jestem zadowolony (na wyprzedaży chyba 2,90 E). Z supimy mam longsleeve, jakoś bardzo na plus mnie nie zaskoczył względem tych zwykłych. Z tym że nie są dopasowane i trzeba 1 rozmiar w dół kupować.
 11. nkb1

  Alfred Sargent

  Na wyprzedaż (sale) discount -25% działa, ograniczenie dot. seconds and samples
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.