Jump to content

waszka

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27

About waszka

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. Skarpety Pedemeia są też dostępne tutaj: https://www.gentlemanstore.pl/Akcesoria/Skarpety/ Ceny zaczynają się od 19 zł. Darmowa wysyłka.
 2. Też 275 mm i loafersy na kopycie RUI w rozmiarze 8 UK są na mnie delikatnie za duże. Jak będę jeszcze kiedyś zamawiał coś na tym kopycie, to wybiorę rozmiar 7,5. Pomyliłem kopyta. Miałem na myśli RON.
 3. Marynarka Tombolini, koszula Zack Roman, krawat i poszetka od Poszetka.com
 4. waszka

  TK Maxx

  Ładne? Wrocław, Renoma. Były jeszcze trzy inne modele (mocno ekstrawaganckie), wszystkie w rozmiarze 42. Cena 199 zł
 5. Wracając do jazzowych klimatów The Comet Is Coming - The End Is Really The Beginning Kamasi Washington - Street Fighter Mas Sons of Kemet - My Queen Is Anna Julia Cooper SHABAKA HUTCHINGS - BLACK SKIN, BLACK MASKS
 6. Patryk Jaki i Zack Roman https://dorzeczy.pl/wywiady/79761/Jaki-Warszawa-jest-jak-ja.html Pokazuje się też często w jednej z marynarek z nowej kolekcji.
 7. Informacja od Suitsupply: ,,The outlet is not live yet so for that stay tuned, we are working on it!''
 8. W Europie podobno ma ruszyć 14 stycznia
 9. waszka

  Yoox

  Daj znać jak marynarka. Sam ją przez dłuższy czas obserwowałem, ale że przecenią z 690 EUR na 69 to się nie spodziewałem. Jakby się jednak okazała za duża/mała to chętnie odkupię (48)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.