Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Jak już otworzą to trzy marki warte rozważenia:

Carl Gross Black Line - było kilka razy o ich marynarkach, natomiast znalazłem cienki wiosenny sweter 55% jedwab/ 45% bawełna - wygląda bardzo porządnie.

Samsøe Samsøe - chyba jakaś skandynawska sieciówka, dość porządne bazowe produkty, natomiast na dziale damskim mają bardzo ładne rzeczy. Moja żona znalazła letnie spodnie w kant ze 100% wełny.

Wigens - czapki z daszkiem szwedzkiej marki (robione w Estonii). Było kilka typowo zimowych z wełny, ale też 100% irlandzki len na podszewce z bawełny - bardzo dobrze wykonane i super przewiewne.

IMG_20200512_151317892.thumb.jpg.0b4971210a20f9f3ec971a1f26144a3f.jpg

IMG_20200512_151332140.thumb.jpg.b84e69d6e6be550857ca4b6afb542ae3.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Żorż Ponimirski napisał:

Jak już otworzą

Już otworzyli (w Polsce). Głód spory, bo w poniedziałek o 9.30 był w Pasażu Łódzkim tłum jak w sobotę po południu.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, n0claf napisał:

Czy ktoś widział spodnie gurkha od PRL w polskich TK Maxx? Najbardziej interesuje mnie sklep w Zabrzu.

3 pary w Blue City w stolicy circa rok temu, jedna już w mojej szafie. Jestem bardzo zadowolony, chociaż jeśli należysz do wysokich a chudych, to może być ciężko (u mnie jest na styk, i cały czas rozważam zwężenie w pasie, i powstrzymuje mnie perspektywa roztycia się, zwłaszcza w obecnej izolacji :p ). Od tamtej pory nie widizałem, ale skoro raz były, to można powiedzieć że się zdarzają (chyba)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Koval napisał:

Dżordżu, ja też chcę taki kaszkiet! :wub:

Waldku, było ich dziś kilka (co najmniej dwa z lnu identyczne jak mój i 3 z wełny). Jeśli chcesz to podskoczę jutro, zrobię zdjęcia i może Ci coś wyślę. Jaki masz obwód czachy? Ja mam 60 i kaszkiet w tym rozmiarze pasuje idealnie. Był na pewno jeden taki sam i jeden odczuwalnie mniejszy. Cena 16.99€.

Zdjęcie z góry, to jest flat cap. Były też bardziej peaky.

IMG_20200512_151325879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koval napisał:

 

Dziś byłem (w innej sprawie) w Promenadzie i zastanawiałem się do czego ten trzydziestometrowy ogonek - a to ludzie w kolejce do TKM... :shock:

Ło matko, przejeżdżałem dzisiaj obok ale zapełniony parking przy Ostrobramskiej mnie zniechęcił do wstąpienia. Cieszy, że ludzie ruszyli do sklepów. Mordor niestety nadal stoi pusty😟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Najmniejszy napisał:

3 pary w Blue City w stolicy circa rok temu, jedna już w mojej szafie. Jestem bardzo zadowolony, chociaż jeśli należysz do wysokich a chudych, to może być ciężko (u mnie jest na styk, i cały czas rozważam zwężenie w pasie, i powstrzymuje mnie perspektywa roztycia się, zwłaszcza w obecnej izolacji 😛 ). Od tamtej pory nie widizałem, ale skoro raz były, to można powiedzieć że się zdarzają (chyba)

Podobno przed lockdownem był wysyp gurkha od PRL, stąd moje pytanie. Ja raczej ze szczupłych i wysokich nie do przesady (na Tinderowe 175 cm się ledwo łapie 🤣).

Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jankach kilka fajnych marynarek Van Gils. 250pln... Made in Bułgaria. Ja kupilem taką- len 65, 35 bawełna. W środku wiskoza, bez pełnej podszewki na plecach, piękny materiał (kolor jak na zbliżeniu guzików). Została jeszcze taka sama 50 jak moja (rzeczywisty size to takie 48/50). Poza tym kilka kaszkietow Wigens letnich z fajnego materiału, za śmieszne 37pln (rozmiar 56-57).

 

20200513_135612.thumb.jpg.044e205d097e2d3fc290a472bb23daf5.jpg20200513_135656.thumb.jpg.5625a9775748b66da7a7d1b9c6e94a31.jpg20200513_135630.thumb.jpg.338195d9da64db259d250f673c4a8990.jpg

 

 

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś w Jankach było kilka par bardzo sztywnych (jak na moje standardy, ale nie jestem jeansowym świrem) par Denim Lab. Na bank były rozmiary 31 i 32, na żywo sprawiały wrażenie ładniejszych, niż na zdjęciu. Czy warto dołożyć do Yenko? Nie wiem, ale może kogoś zainteresują. Oprócz tego potwierdzam wspomniane przez @eye_lipfajne marynarki Van Gils, wziąłem szarą w kratkę z portugalskiej wełny, ale będę oddawać.

5e.png

IMG_20200527_001429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.