Jump to content

Manolete

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Manolete

 1. Panowie, czy pełny pasek (full strap) wpływa znacząco na to, z jakimi zestawami można nosić loafersy? Dla przykładu dwa modele od Carminy:
 2. @Szydlowsky Dzięki! W takim razie chyba spróbuję 43, mam zazwyczaj 8,5.
 3. @Szydlowsky Możesz porównać rozmiarówkę tego modelu z butami od innych producentów?
 4. @dziko możesz podzielić się wrażeniami z użytkowania? Sam zastanawiam sie nad zakupem czegoś podobnego. Faktycznie, rysik nie zużywa się? Jak z wygodą?
 5. Kiedyś mierzyłem Loake Sahara, one są chyba trochę niższe. Warto dopytać w polskim sklepie Loake.
 6. Wiem,ze to bardzo wzgledna rzecz, ale nigdy bym nie zapłacił 2000 PLN za chukka, nieważne, jak wspaniałe. Fajne te Aldeny, ale znalazłbym dużo innych zastosowań na takie fundusze
 7. Dziękuję za sugestie! W kwestii jeansów zatrzymałem się w czasach liceum, gdy Levi był synonimem wysokiej jakości. Widzę, że muszę nadrobić te kilkanaście lat. Ogółem myślałem, że znalezienie stonowanych jeansów, które nie rozpadną się po kilku praniach nie będzie trudne, ale widzę, że nie ma tak łatwo.
 8. Dzięki za odpowiedź, przymierzam się do zakupu jeansów. Mam jedną parę, Massimo Dutti selvedge, ale używam ich po domu i do ogródka. Sytuacja okołokoronawirusowa sprawiła, że w pracy znacząco spadł poziom elegancji, muszę się więc powoli dostosowywać, dlatego szukam czegoś lepszego od MD. Jest jakaś inna, łatwo dostępna firma, której warto się przyjrzeć? Edwin jest na Yoox, na Zalando. Sprowadzanie z Japonii jakoś mnie nie pociąga
 9. Pytanie do obeznanych w jeansach, trochę teoretyczne. Lepiej iść w stronę Leviego, czy też Edwin? Którą marka ma lepszą opinię?
 10. Panowie, czy w męskiej szafie jest miejsce na koszulę w kolorze brzoskwiniowym? Kiedyś kupiłem przez internet koszulę Eton, jednak na zdjęciach kolor był mocno przekłamany. Wygląda jak ta, z tym, że moja jest w drobną kratę https://images.app.goo.gl/1SYR9y9RrTu39io59 Da się to jakoś sensownie zestawić? Leży w szafie od lat.
 11. A ja proponuję się przejść do jakiegoś okolicznego hospicjum, domu opieki. Placówek, którym przydałaby się pomóc jest sporo. Wystarczy spytać, co jest aktualnie najbardziej potrzebne, nie trzeba przecież robic darowizny w gotówce, można się zaangażować i samemu poszukać czegoś konkretnego. Chciałbym od razu zaznaczyć, że ten post nie jest postem w stylu "ojojoj, a na co komu takie fikuśne rzeczy, na biedne dzieci by lepiej dał". Skoro chcesz coś kupić, ale już nawet nie masz pomysłu, co, to naprawdę świetną opcją jest pomoc potrzebującym. Satysfakcja po wsparciu hospicjum, czy
 12. Panowie, jak sobota, to tylko do Lidla, do Lidla, a jak klasyczny sweter tenisowy o dobrej proporcjonalności cena/jakość, to?
 13. @dz_3 Niestety, nie będzie Ci łatwo kupić odpowiedniej marynarki, przynajmniej stacjonarnie. W Internecie skupiłbym się na markach szyjących rozmiary long, np. często tu omawianym Suit Supply.
 14. Kiedyś przeczytałem pierwszy tom Achaii, niektóre wątki bardzo mi się podobały. Trzeba jednak przyznać, że obecnie jest to książka słynna z tego, że wszyscy mają z niej bekę. Jest grillowana przez wszystkich i wszędzie, nie trzeba szukać daleko
 15. Przez myśl mi przeszło, że to może jakieś połączenie, np. Od dołu cielak, od góry krokodyl. W każdym razie kwestia już wyjaśniona, dziękuję.
 16. Koledzy, czy napis "genuine calf cocc" oznacza, że mamy do czynienia ze skórą krokodyla?
 17. @JakubAnderwald mam jedno i drugie, do delikatniejszych rzeczy używam grzebienia, do takich bardziej codziennych maszynki.
 18. Mówicie, że taki garnitur można rozdzielić i nosić osobno, mam pytanie- co dobrać do takich spodni, skoro nie pasującą marynarkę? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić, chętnie poznam wasze pomysły.
 19. Nie mam garnituru z Vistuli, ale samo Napoli różni się od Havany, czasem znacznie. Poszczególne modele mają różne wymiary, ba, czasem ten sam rozmiar tego samego modelu różni się o kilka centymetrów, ale to już inna historia.
 20. Z perspektywy zawodowej ciekaw jestem, jak dobierali grupę odbiorców tego alertu 48. Sam na przestrzeni ostatnich 4 lat zrobiłem 4zamowienia, zawsze zostawała u mnie przynajmniej połowa produktów, no i na ostatni outlet też dałem się złapać. Teoretycznie idealny kandydat do marchewki pod tytułem "wczesny dostęp dla Ciebie", a mimo to nic.
 21. Jakoś nie mogę się przekonać do zakładania marynarki w paski bez dołu od kompletu. Jakoś mi to nie pasuje, choć zestaw ogólnie bardzo ładny.
 22. Manolete

  Mała renowacja

  Z opisu wynika, że najpierw musiałbym zedrzeć cały nosek buta do poziomu zarysowania. Nie mam tyle zaufania do jakości tej skóry:p Muszę poszukać czegoś innego.
 23. Manolete

  Mała renowacja

  Panowie, moim monkom Van Gils zdążył się nieszczęśliwy wypadek, jakieś rady, jak zaradzić szkodom?
 24. Manolete

  Yoox

  Ja ostatnio w TKMaxie widziałem swetry z metkami z Zalando. Chyba Covid zmusza do egzotycznych sojuszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.