Jump to content

artisan

Użytkownik
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128

About artisan

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,294 profile views
 1. artisan

  TK Maxx

  Ja mam jeszcze skórzana kamizelkę tej firmy, jest doskonałej jakości. Spodni nie miałem okazji użytkować i jakoś się nie palę po twoim wpisie 😁
 2. artisan

  TK Maxx

  Temat trochę przycichł a ja polecam się rozejrzeć gdyż kilka dni temu trafiłem na bardzo fajna marynarkę Hackett skład 55 % jedwab 45% len, cena 300 zł. Wprawdzie nie była mi potrzebna ale cóż było robić 😍
 3. Nie wiem jak garnitury z aktualnej kolekcji bo ja mam 2 garnitury sprzed roku z tego splotu, I uważam ze są świetne. O gnieceniu nie ma mowy a są przy tym przewiewne, jestem b. zadowolony.
 4. A ja gratuluje samozaparcia i konsekwencji w szukaniu płaszcza 😉 Zimy 30-lecia w tamtym roku wprawdzie nie było, ale biorąc pod uwagę ta jeszcze trwająca zimę płaszcz za rok będzie jak znalazł.
 5. I ceny jeszcze niższe. Chyba jednak się skusze. Żona tylko narzeka że Suit Studio tak nie obniża ceny.
 6. Trzeci Outlet w tym roku. Tego nigdy nie było. Faktycznie musi być kryzys w branży. Ja tym razem jednak odpuszczę. Aktywnie uczestniczyłem w dwóch poprzednich outletach i nie odczuwam potrzeby brania udziału w następnym. Kiedyś to było by nie do pomyślenia 🤪
 7. A już myślałem że bieliznę widac i to jest argument za tym, że należy zawsze uzyskać lustro !
 8. Ja mam mały problem w hotelach z tym gościem który pomaga przy bagażu, rzadko mam gotówkę przy sobie a wypada go wynagrodzić. Poza tym zawsze mam wątpliwości co do wysokości napiwku, bo tu nie działa zwyczajowe 10 %.
 9. W zasadzie to nie ten dział ale nie wiem gdzie to umieścić. W Suit Studio jest konkretna wyprzedaż. Warto poinformować nasze Panie. Może to zwiastuje ponowny outlet w SuSu ?
 10. artisan

  TK Maxx

  Dziękuję ten model właśnie bym chętnie nabył a myślałem że chodzi o model Jobson który kiedyś kupiłem i uważam za niewygodny z powodu b. ciężkiej podeszwy.
 11. artisan

  TK Maxx

  A jaki model jeśli można wiedzieć ?
 12. Jeśli Ci czarne 9 UK nie podpasuja to byłbym zainteresowany.
 13. Myślę że spokojnie możesz je wystawić. Jak tak kupiłem na forum jedną ze swoich par Yanko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.