Jump to content

Bonzai

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Bonzai

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

423 profile views
 1. Jest błąd w rodzaju podeszwy prz Yanko Oxford 448 https://patine.pl/yanko-448y-marro.html W związku z tym wyszukiwarka nie znajduje wyników dla zadanych parametrów Y 948G - MIX.
 2. Kiedy można się spodziewać uzupełnienia rozmiarówki spodni chino?
 3. Jak to jest z rozmiarami garniturów Suit Supply? Czy rozmiar podany na metce jest wymiarem samego garnituru, czy też osoby na którą jest przeznaczony?
 4. Zapomniałem dodać, że podobnie jak u ciebie na prawym bucie skóra się brzydko łamie
 5. Chcę kupić buty w kolorze cuero, ale mam potwierdzone informacje, że coś niedobrego dzieje się ze skórą właśnie cuero. Znam dwa przypadki pęknięć, podobnych do tych jakie wystąpiły u kolegi w.tworek (zresztą chyba skóra cuero - to byłby trzeci przypadek). Nasuwa się pytanie, czy tak kiepska skóra jest tylko w tym kolorze, czy dotyczy to też innych odcieni? Inne sprawa dotyczy moich, kupionych dosyć niedawno, trzewików Yanko, a precyzyjniej jakości wykonania. W lewym bucie prawdopodobnie cholewka jest źle przyszyta, skrojona, bo język układa się dosyć mocno na lewo, ale nie przeszkadza w
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.