Jump to content

Stormont

Użytkownik
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182

About Stormont

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy rozpędzającej się inflacji Przy rozpędzającej się inflacji, być może już niedługo nazwiesz.
 2. Oryginalny gloverall jest trochę taki pelerynkowaty, więc brak podszewki rekompensuje krój. Jest to mój płaszcz codzienny, z racji wykonywanego zawodu nie razi, kiedy wrzucam go nawet na garnitur. Natomiast uczciwie przyznam, że kiedy temperatury zbliżają się do zera, jest w nim zimno, a na prawdziwy mróz on się nie nadaje. Nigdy nie zapiąłem go na te śmieszne sznureczki, zawsze korzystam z tego magicznego guzika w połowie płaszcza.
 3. Dla mnie to właśnie brzmi bardzo bezosobowo, jakby to nie do Was ta reklamacja miała być składana i jakby nie przez Was była rozpatrywana. Być może źle odczytuję intencje. Stwierdzenie, że tu buty łamią się asymetrycznie nie do końca oddaje stan rzeczy, bo jeden but nie złamał się prawie wcale, a drugi bardzo widocznie. Nie umiem i nie chcę się natomiast ustosunkować do meritum, bo widziałem dwa zdjęcia nie swoich butów i nie znam się na tyle, by ocenić, co jest przyczyną tej różnicy w złamaniu. Rozumiem, że ten przypadek może być trudny. Obserwuję natomiast obsługę klienta, bo zostawiając pieniądze tu i ówdzie oczekuję, że za pieniądze ktoś pomoże mi wyglądać i czuć się lepiej. Ja co do zasady nie reklamuję ani nie wymieniam towarów, bo nie mam na to czasu i siły. Wychodzę z założenia, że zagłosuję w przyszłości portfelem. Muszę być bardzo poirytowany albo musi mi zależeć, aby pomimo braku czasu dochodzić swojej racji. Akurat raz miało to miejsce w Waszym przypadku. Nie dotyczyło butów (do jakichś past czy kremów wziąłem spray do butów, który nie działał i uznałem, że skoro kupuję produkt dużo droższy niż zwykły scholl, to nie wyrzucę od razu do kosza) i zostało uwzględnione.
 4. Aha. To niezależnie od przyczyny i odbioru stanu tych butów, trochę nie rozumiem tego zdystansowanego tonu komentarzy Saphir.pl, jakbyś to w fabryce yanko miał je reklamować.
 5. A gdzie te buty były kupowane? Nie u Saphir.pl?
 6. Żeby było cieplej pewnie. Podkoszulek nie powinien wychodzić, wystawać itd. Teraz pod wpływem nowego bonda pewnie będzie szał na henleye.
 7. Niestety dowiedziałem się, że pralnia, którą miałem w bloku zwija się. (Zapowiadane?) podwyżki ceny prądu okazały się podobno zabójcze. Była to pralnia średnia, ale nosiłem tam z wygody wszystko. Nie mam w okolicy żadnej pralni, a nie będę jeździł raz w tygodniu z worem prania/wieszakami przystanek metrem, bo to jakieś szaleństwo. Czy ktoś z Was korzystał z tych pralni na telefon?
 8. Robią. Edit: tzn. odnawiają. Więc patynują pewnie też.
 9. Od początku brzmiało ciekawie, ale miałem-mam tyle obowiązków, a one wiążą się z czytaniem, że potrzeby czytelnicze zaspokajałem czym innym. Ja już robię zapasy na tegoroczną wiosnę i lato (pracuję więcej jesienią i zimą), choć czuję, że wiele czasu dla siebie nie będę miał. Ale kupować można Tylko w tym tygodniu kupiłem chore ilości książek, w tym coś zupełnie dla frajdy: Strażników i 4-tomowy prequel do Strażników (komiksy). Nie jestem znawcą komiksów (próbował kilku na poważnie i podobał mi się tylko Maus), ale to jest podobno klasyka i serial też im wyszedł świetnie, więc zerknę.
 10. Jeśli polecasz, to zajrzę, bo leży na półce od wiosny i wcale nie była moim pierwszym wyborem na zbliżające się lektury.
 11. To prawda. Z plusów - wysłali na święta ładne kartki i etui na pióro w prezencie. Właśnie otworzyłem skrzynkę.
 12. Stormont

  Zapachy

  Właśnie mam na sobie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.