Jump to content

Stormont

Użytkownik
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stormont last won the day on April 21 2020

Stormont had the most liked content!

Community Reputation

385

About Stormont

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co masz zrobić? Spróbuj zareklamować. Jak nie uznają, to będziesz w nich chodził. W takim miejscu masz to złamanie, że bardzo nie będzie widać.
 2. Pewnie tak, ale byłbym bardzo zaskoczony, gdyby tak zrobili.
 3. To może też spróbuję. Ja do tej pory raz wtarłem ten krem uniwersalny saphira po jakiejś gigantycznej śnieżycy. Na drugiej teczce (mam dwie, taką ładną od Niestroja i wół roboczy na deszcze i kilogramy książek) poszło dwa razy i z gorszym efektem. Teraz zastanawiam się, czy czegoś nie użyć, bo wyciągam te teczki po półtora roku home office.
 4. Tak, rzeczywiście. Ale nie wiem, czy tym bym jeszcze łatwiej nie zniszczył teczki, jeśli bym źle nałożył.
 5. To mam je potraktować renowatorem i kremem? Skóra to bridle.
 6. No dziękuję. Mam i używam, ale trochę te moje teczki straciły blask i pomyślałem, że albo tego kremu użyłem za dużo (vide film wyżej), albo należało użyć czego innego.
 7. Są koszule maklerki z białym, kontrastującym kołnierzykiem, tu mogłaby być kontrastująca kieszonka. To mógłby być poszetkowy znak firmowy.
 8. Pomijając problem z manierami u obsługi (nie wiem, czy rzeczywiście istniejący u Milera, ale w Warszawie dość powszechny, zwłaszcza w przypadkach, w których oceniono potencjał finansowy klienta na niski) i wpadkę z terminem, to czego oczekiwałeś w ramach rekompensaty?
 9. A co polecicie do teczki skórzanej?
 10. Ok. A koszula fajna. Wziąłem tę różową.
 11. Przyszedł parasol z James Smith & Sons. No wygląda lepiej niż to, co miałem od pana z Chmielnej, ale szału nie ma.
 12. Masz wyżej black afghano. Nie wiem, jak pachnie mydło dziegciowe, ale smarem czuć od montale dark oud - jeśli podoba Ci się gga, to i mdo będzie się nadawać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.