Jump to content

Stormont

Użytkownik
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stormont last won the day on April 21

Stormont had the most liked content!

Community Reputation

346

About Stormont

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chcę brać udziału w dyskusji, ani tym bardziej Pana obrażać, ale jeśli kontaktuje Pan na tyle, żeby tu pisać, to może i ta informacja do Pana dotrze. Proszę się przejść do lekarza i zrobić badania. Może brakuje Panu jakiegoś pierwiastka czy witaminy i stąd ta krucjata. To, co Pan napisał i jak Pan to napisał wygląda po prostu dziwnie.
 2. Nie doradzę Ci w rozmiarach i obsługa Vass pewnie też nie, ale Vassy to buty ładniejsze, dwie półki wyżej od Yanko/Meerminów.
 3. To, że pracodawcy wykorzystują ten zwyczaj do utrwalania patologii to prawda. Natomiast napiwki dla kelnerów nie wzięły się z praktyki pracodawców.
 4. To nie wynika z patologii rynku pracy, ale historii i tradycji.
 5. Już tej jesieni - mankiety portofino i pin collar hitem wideokonferencji.
 6. Bardzo dziękuję za informację. Widziałem Waszą reklamę na fb i nawet się zastanawiałem, ale po tej krypto reklamie nabrałem wątpliwości i na pewno nie skorzystam. PS Prosowscy mieli wprowadzić dowóz, ostatecznie oficjalnie nie wprowadzili, ale można dogadać się z córką właścicieli i odbierają/dowożą. Z terminami mało elastyczni ze względu na dorywczy charakter usługi, ale to dobra pralnia, polecam.
 7. A ja myślałem, że tę branżę dotknął kryzys.
 8. Od marca chodzę po domu i okolicy w polówkach i stare lacoste =/= nowe. Pożegnałem właśnie mocno wyeksploatowane egzemplarze sprzed 15 lat. Nowe po pierwszym praniu wyglądają dużo gorzej niż te stare. O rivierze od sunspela pisałem już gdzieś, że materiał okropny i że maławe, to chyba się ze mną nie zgadzałeś. Nabrałem się na tego bonda strasznie ;)
 9. Ale wymienili i to, co przyszło pasuje, więc machnijmy ręką ; )
 10. Koniak i granat będą się rzucać w oczy. Wybór między czarnym a ciemnym brązem zależy od tego, w jakich butach chodzisz do pracy. Postawiłbym na ciemny brąz, bo w tym kolorze znajdziesz zarówno buty do garnituru, jak i mokasyny, boat shoes etc.
 11. Teraz źle to wygląda, potrzebny jest dla symetrii jeszcze monitor po prawej stronie ;)
 12. Ostatecznie wymienili. Kiedy udało mi się z nimi wreszcie skontaktować, byli zaskoczeni, że nie dostałem maila z drukiem do fedex. Na maile nie odpowiadają z zasady, dodzwonić się jest naprawdę ciężko (na kilkadziesiąt prób udało mi się dwa razy).
 13. Myślę, że w postawie: to jest Polska/wesele na wsi, wiec można sobie odpuścić jest coś z gruntu nie w porządku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.