Jump to content

Stormont

Użytkownik
 • Content Count

  553
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146

About Stormont

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też się z tym spotkałem i też mnie to odrzuca.
 2. Ja myślę, że problemem nie jest krytyka, ale jej charakter. Można krytykować konstruktywnie i na poważnie, można wymienić się też uwagami po koleżeńsku, ale można również wejść w nowe miejsce i zacząć od rozstawiania ludzi po kątach, pouczania, wymądrzania się. Nie jest to ani miłe, ani grzeczne i nie zmieni tego nawet dziesięć formuł "pozostaję z uszanowaniem". Nie jestem szczególnie aktywnym użytkownikiem tego forum, nie jestem członkiem stowarzyszenia, ale mnie to razi i odbiera przyjemność z czytania/rozmawiania.
 3. Z chęcią poczytałbym forum bez zadęcia.
 4. Ja używam od października do marca - zazwyczaj lekkich, ale zimą ocieplanych. Skóra mi się wysusza i np. zimą nawet kilka minut na mrozie kończy się rękoma popękanymi do krwi.
 5. Nie znam się, więc moje pytanie będzie pewnie pytaniem laika: nie można po prostu włączyć ogrzewania?
 6. Natomiast w tych starych PS wszystko mi pasowało. Niestety ze względu na działanie praw przyrody ostała mi się tylko jedna para. Vaas, o których wyżej - piękne buty.
 7. Strój Benny'ego mnie nie razi, a nawet wpadł mi w oko. A z pobieżnej lektury forum wiem, że ubiera się tak na co dzień. Pewnie na to świętowanie nie brał wolnego i wpadł prosto z pracy.
 8. Od kilku lat prime shoes to inna (gorsza) jakość i inne (węższe) kopyta. Ja polecam patine ina g; tlb alan g.
 9. Nigdy nie szyłem nic u Zaremby, ale w paru miejscach doświadczyłem tego samego i od razu uciekłem. Bardzo tego nie lubię. W ZR naprawdę nie potrafię się odnaleźć, a było już kilka podejść. Czułem się tam niepotrzebny i nieproszony.
 10. Stormont

  TK Maxx

  + lubią wprowadzać różną rozmiarówkę, raz luźne, raz ciasne, raz w sam raz.
 11. Jeśli się nie mylę, to to: https://multirenowacja.pl/renowator-pasta-do-zamszu-i-nubuku-200ml-saphir-renovetine.html Ja mam, ale używam raczej profilaktycznie, nie mam problemu z zamszem.
 12. Stormont

  Blaszki - szewc

  Skoro mają tam tylu klientów, to chyba ta kryptoreklama im niepotrzebna. Lokalizacja koszmarna, sam zakład wydawał się ok - zobaczymy, jak coś u nich zrobię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.