Jump to content

n0claf

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23

About n0claf

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. Pewnie motocyklem po pokładzie pancernika jeździli. Mieli marynarze fantazję.
 2. Marynarka i krawat do dżinsów? Aj Jezus Maria... Ja nie mam nic przeciwko i zgadzam się z Tobą, żeby nie było.
 3. Nie wiesz, ale jednak potwierdzasz to co napisałem.
 4. A to w Massimo ktoś kupuje rzeczy w cenie regularnej? Szczególnie buty.
 5. Porównanie do "mundurków" więziennych... Nieźle. Myślałem, że już mało co mnie tutaj zaskoczy.
 6. Bo Sarri i Allegri to dwie totalnie inne osoby. I Neapol raczej wygląda tak jak Sarri, a nie panowie w garniturach z Instagrama. Wiele osób zastanawiało się jak Sarri - w dresie, palący papierosy na treningach (pewnie z Wojtkiem Szczęsnym się lubią) - wpasuje się w korporacyjnego ducha Juventusu. U Sarriego widać już zmiany wywołane objęciem Juventusu - między innymi jeśli chodzi o wybierane ubrania. A swoją drogą, Sarri lubi oprawki Persol.
 7. Ja mam ten z granatowymi wstawkami z materiału. Też z MD. Fajny pasek, ale akurat ten się szybko powycierał na rogach. Za takie pieniądze i tak dobry zakup.
 8. n0claf

  Zapachy

  La Yuqawam to u mnie miłość od pierwszego powąchania. Wspaniały zapach.
 9. n0claf

  TK Maxx

  Gdyby ktoś trafił na te marynarki MD w rozmiarze 46 na Śląsku (Katowice i okolice) lub we Wrocławiu to proszę o informacje. Dzisiaj byłem w Zabrzu - niektóre ciekawe, ale głównie w rozmiarach od 50.
 10. Po prostu nie chcę kupić chińskiego paska garbowanego chromem. Pomiędzy jednym, a drugim stwierdzeniem powinien być przecinek/kropka. Nie mam nic przeciwko takim skórom z renomowanych garbarni. Bardzo przepraszam za niedoprecyzowanie. Rozumiem, że ten błąd uniemożliwia polecenie sprawdzonego sklepu/produktu. Dziękuje Panowie za pomoc.
 11. W akapicie o chińskich wynalazkach miałem na myśli coś innego niż samą cenę - bo nie twierdzę, że jest to najtańszy sposób. Po prostu nie ufam na tyle chińskim "manufakturom" z AliExpressu by kupić skórzany pasek u nich.
 12. Szukam sklepu internetowego, który oferuje ciekawe i ładne paski do zegarków. Tylko żeby cena mnie nie zabiła - mam sentyment do pewnego zegarka, ale nie chciałbym żeby cena paska przekroczyła wartość samego zegarka. Najlepiej bez chińskich wynalazków itp. - wolałbym uniknąć skóry garbowanej chromem.
 13. @Brazzi Zależy mi właśnie w 100% na korekcyjnych. Dziękuje za info. A co do rozmiarówki to zgadzam się. Dlatego chciałbym osobiście przymierzyć kilka modeli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.