Jump to content

n0claf

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19

About n0claf

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. "Normalne" Mango też ma darmowy zwrot przez DHL w Żabce.
 2. A ja powiem tak - to zależy. Mam trochę ciuchów z Mango, w tym koszule z lnu. Niektóre są po prostu z lepszego materiału niż inne. Więc to loteria. Trzeba po prostu testować. I na dobrą sprawę z każdym produktem od nich tak jest.
 3. n0claf

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @kamizelka Mógłbym prosić o podanie producenta i modelu? Piękne są.
 4. n0claf

  Buty, trochę taniej

  https://www.bexley.com/Bexley/en/p/clearance/hardwickii?tarification=FINSERIE Znajduje przez Google. Czarnych już nie ma, wyprzedane. Są za 89€, bo to już ich "wyprzedaż". Nie wiem jak skóra licowa od Bexley, ale jednak gdybym musiał to brałbym zamsz.
 5. n0claf

  Buty, trochę taniej

  Ale że jak? Shoey style, jak sympatyczny Danny Ricciardo na podium F1? 😋
 6. n0claf

  Męska fryzura

  Szary Reuzel wg niektórych mocno obciąża włosy. W sumie zastanów się nad clayem od Baxtera.
 7. n0claf

  Męska fryzura

  Znajdź sobie na FB grupkę "Pomadowe świry", tam na pewno znajdzie się osoba, która testowała ten produkt.
 8. Gutteridge nie wysyła do Polski, a raz próbując zamówić przez znajomą osobę, która mieszka we Włoszech - kurier zostawił paczkę na klatce schodowej, przed mieszkaniem. I ktoś ją ukradł. Tyle widziałem swój szal. Ale muszę kiedyś stacjonarnie zajrzeć. Koniec końców kupiłem w Vistuli. K L I K
 9. Gdzie oprócz Poszetki mogę znaleźć wiosenne szale z wełny w jakieś wzory? Ewentualnie może być inny materiał. Robię już któreś podejście do takiego szala, nigdy nie mogę znaleźć interesującego wzoru.
 10. n0claf

  Jak Elegancko

  Bardzo fajne są te "podajniki" na pomady Reuzel.
 11. n0claf

  Ciekawe blogi/strony www

  Jeden z właścicieli to były pracownik Milera chyba.
 12. n0claf

  Zapachy

  Właśnie ten Montale to taki Terre z lepszymi parametrami. Bo Terre jest coraz "słabszy" niestety.
 13. n0claf

  poszetka.com

  Przecież z odległości kilku metrów ta poszetka wygląda jak klasyczna. Zresztą myślę, że 75% osób na pierwszy rzut oka nie zwróciłoby uwagi na to, że jest to koronka.
 14. n0claf

  poszetka.com

  Nie od dziś wiadomo, że Poszetka stawia na "odnośniki" do lokalnej kultury, do regionu. Taki produkt-ciekawostka, pewnie nie będzie bestsellerem. Może samemu nie do końca mi się podoba/sam bym nie założył, ale z odległości większej niż 2-3 metry nie wygląda w brustaszy inaczej niż zwykła biała poszetka. Te w rozmiarze "na stół" mają też fajne ceny.
 15. Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym, w niektórych widzę, że jeszcze są. Poza tym czekałbym na zwroty. Swoją drogą nieźle je wymiotło, myślałem, że będą wisieć długo.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.