Jump to content

n0claf

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24

About n0claf

Recent Profile Visitors

497 profile views
 1. Dołączę się do pytania tylko o kardigan. Oprócz tego, który ma w ofercie Lancerto. @BorysK sprawdź Uniqlo, mieli żółte. Mogły się już wyprzedaż, bo były na przecenie chyba za 19€.
 2. Za ile? I mniej więcej kiedy niedawno oraz gdzie?
 3. Odebrałem go dzisiaj z paczkomatu. 349,90 zł bym za niego nie dał, ale 39,90 zł to cena więcej niż akceptowalna - całkiem fajnie wykonany jak na sieciówkę. Uchwyty są faktycznie ze skóry.
 4. Kupuje co roku po jednym kardiganie z merynosa z Mango. No ok, w tym roku kupiłem dla ojca, bo im się kolory skończyły... Z roku na rok materiał jest coraz cieńszy, ale i tak - za te pieniądze ciężko dostać coś lepszego. Nie wiem jak porównanie do HM. Plus jest taki, że te kardigany się nie mechacą, a używam ich bardzo często. W tej cenie bardzo dobry wybór. I nie ma tych durnych grubych i sztywnych ściągaczy jak te z Zalando. Dzięki temu nie wyglądają tak tandetnie w moim odczuciu.
 5. n0claf

  pióro

  Jak o brązowym mowa to zobacz sobie Watermana Havana Brown aka Absolute Brown. Zielony patrząc na zdjęcia MrV też mają niezły - sprawdziłbym, ale mam Moss Green i nie chcę chomikować.
 6. Z tych to jedynie ten Mango się nadaje, ale kolor nie jest typowo granatowy.
 7. n0claf

  pióro

  Heh, to potrafi być jeszcze większa kolekcja. :))) A potem papier odpowiedni. :)))
 8. Jak dobry skład tkaniny, bez dziwnych wstawek typu podwójne kołnierze lub kolorowe nitki i dobrze leży - to czemu nie? Nie będzie to koszula z górnej półki, ale czemu miałaby nie być zdatna do noszenia?
 9. Ktoś tutaj mi zasugerował żebym sprawdził szaliki Vistuli gdy szukałem czegoś na wiosnę (cienka wełna). Kupiłem na jakiejś przecenie, używam dość często i jestem zadowolony, a bałem się o trwałość. Więc jeśli się podoba to warto spróbować.
 10. Pewnie motocyklem po pokładzie pancernika jeździli. Mieli marynarze fantazję.
 11. Marynarka i krawat do dżinsów? Aj Jezus Maria... Ja nie mam nic przeciwko i zgadzam się z Tobą, żeby nie było.
 12. Nie wiesz, ale jednak potwierdzasz to co napisałem.
 13. A to w Massimo ktoś kupuje rzeczy w cenie regularnej? Szczególnie buty.
 14. Porównanie do "mundurków" więziennych... Nieźle. Myślałem, że już mało co mnie tutaj zaskoczy.
 15. Bo Sarri i Allegri to dwie totalnie inne osoby. I Neapol raczej wygląda tak jak Sarri, a nie panowie w garniturach z Instagrama. Wiele osób zastanawiało się jak Sarri - w dresie, palący papierosy na treningach (pewnie z Wojtkiem Szczęsnym się lubią) - wpasuje się w korporacyjnego ducha Juventusu. U Sarriego widać już zmiany wywołane objęciem Juventusu - między innymi jeśli chodzi o wybierane ubrania. A swoją drogą, Sarri lubi oprawki Persol.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.