WojKow

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8

O WojKow

Informacje o profilu

 • Płeć

Ostatnie wizyty

167 wyświetleń profilu
 1. Też właśnie czekam na swoje cold brew. Co ciekawe, próbowałem robić też z herbaty - ze zwykłego liptona, ale i z jakiegoś earl grey'a. Efekt? Trochę jak herbata z cytryną bez dodawania cytryny Faktycznie nietrudno przygotować, a efekt ciekawy i warty spróbowania.
 2. Jestem chętny na zakup jednej koszuli w CT. Znajdzie się ktoś, żeby uzbierać 4 sztuki?
 3. Nie Central Park a Pole Mokotowskie, ale chyba nie wyklucza to zdjęcia "na Beny'ego"
 4. Otworzyłem właśnie paczkę z koszulami z CT. Niby drobnostka, ale w jednej z nich nie ma fiszbinów. Spotkaliście się z taką sytuacją? Jeśli dobrze rozumiem, wymieniając koszulę opłacam przesyłkę w jedna stronę tak? Niby poradnik jak się zmierzyć, niby ktoś mi z tym pomógł, a rękawy i tak zbyt krótkie, mam talent, nie ma co. Próbowaliście może wydłużać rękawy kosztem podwójnego mankietu? Niby gdy sam zagiąłem mankiet o 2cm to nie wygląda baaardzo źle, ale nie jestem jednak przekonany do tych "nowych" proporcji.
 5. W h&mie widziałem ostatnio. Możliwe, że niewystarczająco ciemnoszary.
 6. Całkiem mi się widzi nawet ten bordowy, to teraz tylko coś upolować. Dzięki za odpowiedź!
 7. Rozleciały mi się trzewiki (niby zwykłe sieciówkowe, a wytrzymały ze mną z 7 lat!) i potrzebuję dla nich zastępstwa. Zaopatrzyłem się ostatnio w brązowe broguesy i zastanawiam się, za jakim modelem się teraz rozglądać. Te rozleciane były czarne bez zdobień, ale wcale nie jestem przekonany do kupowania kolejnych takich. Jakie rodzaje trzewików to Waszym zdaniem must-have?
 8. No to zima mi nie straszna w takim razie! Dzięki za odpowiedzi
 9. Podobno nie ma głupich pytań a jedynie głupie odpowiedzi, jednak to konkretne wydaje mi się mało mądre! Kupuję swoje pierwsze porządne trzewiki i zastanawia mnie kwestia ocieplenia. Z tego co widziałem na stronie Klasycznych, buty te nie są z reguły ocieplane, zatem da się przetrwać w nich zimę? Stosowana skóra jest grubsza, czy jak to działa? Czy to po prostu kwestia docieplenia grubymi skarpetami?
 10. Pierwszy zegarek. Kupił mnie ten narwal na tarczy. Dla mnie jest piękny (i działa, co też jest istotne). Edit: Nie mam pojęcia, jak obrócić to zdjęcie. Przy załączaniu pliku się odwróciło.