Jump to content

WojKow

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About WojKow

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. WojKow

  Producenci butów: Berwick

  Jeśli to Berwick, to mam takie same i z tego, co się orientuję, to efekt jest zamierzony. Takie yankowe testa de moro jakby. Bardzo ładnie wyglądają w słońcu
 2. WojKow

  Miejsca z muzyką na żywo

  Nowy Świat Muzyki chyba spełnia wymagania, przynajmniej częściowo. Nie jest to klub jazzowy jak z filmów, ale, zgodnie z nazwą, muzyka jest tam obecna. Czasami koncerty, czasami po prostu muzyk przy fortepianie.
 3. A jeśli dogadasz się z dwoma kolegami, to jeszcze taniej.
 4. WojKow

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Sprawdziłem stronę i mam nieaktualne informacje. Gdy kupowałem swój zapas dwa lata temu, to były dostępne dwupaki, gdzie cała podeszwa była ze sznurka i gumą podklejono tylko brzegi podeszwy. Teraz jest faktycznie tak, jak MichałBrit mówi.
 5. WojKow

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Inwestować zawrotnych sum nie ma co, ale podeszwa ze sznurka zamiast z gumy dużo zmienia. A takiej się w H&Mie nie znajdzie. Swoje pary kupowałem na Asosie, mieli tam kiedyś jakieś wielopaki, gdzie wychodziło nawet taniej, a na sznurku.
 6. Twoje zegarki chyba najlepiej trafiają w moje gusta. Junghansy, ta poprzednia Omega. No po prostu piękna sprawa!
 7. WojKow

  Elegancka i ergonomiczna torba

  Mieszczę do singli laptopa, zeszyt A4 (400 kartek, więc jest to już pewna grubość), pudełko na obiad i kubek termiczny. Choć przyznaje, że wiele więcej by tam już nie weszło. Zależy też jak duży ma być ten obiad
 8. WojKow

  Stylowe oprawki, okulary

  Na placu Unii Lubelskiej jest optyk, który oferuje między innymi Persole i Forda, choć wybór nie był ogromny. Jedynie przyzwoity.
 9. WojKow

  Komputery, telefony, elektronika

  Niedawno moim ulubionym sklepem z elektroniką stał się x-kom, warto tam sprawdzić. Niektóre produkty też taniej niż w tych duużych sklepach typu Saturn. Prawie zawsze mają pożądane produkty na stanie, w sklepach pomocna obsługa. No i, trochę nie dotyczy to pytania, ale gdy kupowałem tam laptopa, to mogłem wybrany model dostać w prawie dowolnej konfiguracji pod względem pamięci, procesora itd.
 10. WojKow

  MALA CZARNA

  Też właśnie czekam na swoje cold brew. Co ciekawe, próbowałem robić też z herbaty - ze zwykłego liptona, ale i z jakiegoś earl grey'a. Efekt? Trochę jak herbata z cytryną bez dodawania cytryny Faktycznie nietrudno przygotować, a efekt ciekawy i warty spróbowania.
 11. WojKow

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Jestem chętny na zakup jednej koszuli w CT. Znajdzie się ktoś, żeby uzbierać 4 sztuki?
 12. WojKow

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Nie Central Park a Pole Mokotowskie, ale chyba nie wyklucza to zdjęcia "na Beny'ego"
 13. Otworzyłem właśnie paczkę z koszulami z CT. Niby drobnostka, ale w jednej z nich nie ma fiszbinów. Spotkaliście się z taką sytuacją? Jeśli dobrze rozumiem, wymieniając koszulę opłacam przesyłkę w jedna stronę tak? Niby poradnik jak się zmierzyć, niby ktoś mi z tym pomógł, a rękawy i tak zbyt krótkie, mam talent, nie ma co. Próbowaliście może wydłużać rękawy kosztem podwójnego mankietu? Niby gdy sam zagiąłem mankiet o 2cm to nie wygląda baaardzo źle, ale nie jestem jednak przekonany do tych "nowych" proporcji.
 14. W h&mie widziałem ostatnio. Możliwe, że niewystarczająco ciemnoszary.
 15. Całkiem mi się widzi nawet ten bordowy, to teraz tylko coś upolować. Dzięki za odpowiedź!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.