Jump to content

WojKow

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About WojKow

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

638 profile views
 1. WojKow

  MALA CZARNA

  Ze swojej strony mogę dorzucić HAYB (warszawska palarnia) z Peru, bardzo przyjemna kawa.
 2. Nie wiem jaka półka cenowa i ciemnojakie mają być buty, ale ciemnogranatowe brogsy były jakoś ostatnio w massimo, mają teraz chyba wyprzedaże.
 3. Od dwóch lat używam koniakowej. Bardzo ładna, nie żałuję zakupu ani trochę, ale łapię się czasami na tym, że wolałbym coś bardziej stonowanego. Także zawsze możesz kupić dwie
 4. Generalnie popieram ideę, ale chciałem zapytać o jedną rzecz - jak się to ma do działu Outlet na pańskiej stronie?
 5. Miałem ten zamszowy z EM, klamra rozleciała się po dwóch miesiącach. Akurat obszycia na żywo się tak nie rzucały w oczy, jak na tych zdjęciach.
 6. Jeśli to Berwick, to mam takie same i z tego, co się orientuję, to efekt jest zamierzony. Takie yankowe testa de moro jakby. Bardzo ładnie wyglądają w słońcu
 7. Nowy Świat Muzyki chyba spełnia wymagania, przynajmniej częściowo. Nie jest to klub jazzowy jak z filmów, ale, zgodnie z nazwą, muzyka jest tam obecna. Czasami koncerty, czasami po prostu muzyk przy fortepianie.
 8. A jeśli dogadasz się z dwoma kolegami, to jeszcze taniej.
 9. Sprawdziłem stronę i mam nieaktualne informacje. Gdy kupowałem swój zapas dwa lata temu, to były dostępne dwupaki, gdzie cała podeszwa była ze sznurka i gumą podklejono tylko brzegi podeszwy. Teraz jest faktycznie tak, jak MichałBrit mówi.
 10. Inwestować zawrotnych sum nie ma co, ale podeszwa ze sznurka zamiast z gumy dużo zmienia. A takiej się w H&Mie nie znajdzie. Swoje pary kupowałem na Asosie, mieli tam kiedyś jakieś wielopaki, gdzie wychodziło nawet taniej, a na sznurku.
 11. Twoje zegarki chyba najlepiej trafiają w moje gusta. Junghansy, ta poprzednia Omega. No po prostu piękna sprawa!
 12. Mieszczę do singli laptopa, zeszyt A4 (400 kartek, więc jest to już pewna grubość), pudełko na obiad i kubek termiczny. Choć przyznaje, że wiele więcej by tam już nie weszło. Zależy też jak duży ma być ten obiad
 13. Na placu Unii Lubelskiej jest optyk, który oferuje między innymi Persole i Forda, choć wybór nie był ogromny. Jedynie przyzwoity.
 14. Niedawno moim ulubionym sklepem z elektroniką stał się x-kom, warto tam sprawdzić. Niektóre produkty też taniej niż w tych duużych sklepach typu Saturn. Prawie zawsze mają pożądane produkty na stanie, w sklepach pomocna obsługa. No i, trochę nie dotyczy to pytania, ale gdy kupowałem tam laptopa, to mogłem wybrany model dostać w prawie dowolnej konfiguracji pod względem pamięci, procesora itd.
 15. WojKow

  MALA CZARNA

  Też właśnie czekam na swoje cold brew. Co ciekawe, próbowałem robić też z herbaty - ze zwykłego liptona, ale i z jakiegoś earl grey'a. Efekt? Trochę jak herbata z cytryną bez dodawania cytryny Faktycznie nietrudno przygotować, a efekt ciekawy i warty spróbowania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.