Jump to content

Nowoanglik

Użytkownik
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

206

About Nowoanglik

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/21/1957

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,295 profile views
 1. Jeszcze lepszą wersję (remaster) można znaleźć na Spotify, w albumie "Studies of Tom Ze: Explaining Things So I Can Confuse You"
 2. Raczej ich rozmiarówka jest TTS. Jeśli nosisz 46 to raczej XS, ale na wszelki wypadek, zrób sobie dokładny wymiar piersi. I dawaj trochę luzu, chyba, że lubisz bardzo dopasowane. W tym sense S może być bezpieczniej. Trudno mi radzić, bo ja jestem między L a XL.
 3. Teraz po okazyjnej cenie 39 GBP, też odejmą VAT (ale trzeba płacić przy odprawie celnej w Polsce). https://simonjamescathcart.com/collections/winter-sale-1/products/navy-stripe-polo https://simonjamescathcart.com/collections/winter-sale-1/products/black-stripe-polo
 4. Proszę przyjąć moje najgłębsze współczucia. Jestem wstrząśnięty. Nie tak miało być.
 5. Nowoanglik

  TK Maxx

  Koszule z seersuckera na lato to jest to!
 6. Złamałem podstawową zasadę o niekarmieniu, ale w moim wieku człowiek ma pewne ambicje wychowawcze. Zazwyczaj płonne!
 7. Dość trudno, mając pod uwagę, że jestem Amerykaninem i w marcu 1968 r. miałem raptem 11 lat. Proponuję może trochę mniej agresywnie, my się chyba nie znamy.
 8. 99Zdzls Wszystko co mówisz nt. brytyjskich snobów to święta prawda, ale dowiedz się więcej o Rogerze Stonie i powiedz mi, czy warto go naśladować. P.S. Jestem (kilkadziesiąt lat) po studiach doktorskich historii, więc posłuchałem Twoją radę, nawet zanim do mnie dotarła.
 9. Miałem bardziej na myśli jego zachowanie, które nie licuje się z męską elegancją. Warto o nim poczytać, to dość notoryczna figura w amerykańskiej polityce i bohater kilku dobrych filmów dokumentalnych (np. Potrzebny mi Roger Stone, obecnie na polskim Netfliksie). Był jeden z wynalazców i czołowych praktyków brudnej polityki (dirty tricks) w nowoczesnym wydaniu, poczynając od pracy dla Richarda Nixona w epoce Watergate. Nie mówiąc o tym, że jest prawomocnie skazanym przestępcą. Z tego samego powodu, nie podałbym jako przykład elegancji nawet kunsztownie ubranych gangsterów jak np. "Gentleman
 10. Ale postać dość ohydna. Właściwie przytoczenie takiego przykładu może dać mocny argument przeciwko męskiej elegancji. W każdym razie Roger Stone jest zaprzeczeniem dobrego smaku.
 11. Machiavelli, jeśli nadal aktualny, jestem zainteresowany jednym krawatem (skarpetki już wysprzedane): NAVY MACCLESFIELD PRINT 36OZ SILK TIES N110 (9CM) Exquisite Trimmings £35.00 GBP
 12. Bardzo się cieszę! Gdybyś miał dostęp do bridle leather, chciałbym złożyć jakieś zamówienie na Gwiazdkę....
 13. 1. bratdominik 4 sztuki2. chylonczyk - 2 pary (41-46)3. michau - 1 para (41-46)4. Nowoanglik - 3 pary (41-46)5. Kanapa - 1 para (41-46) 6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41) 7. Kosiareks - a ja poproszę 2 pary (41-46) 8. Xune - 1 para rozmiar do 41, 1 para rozmiar 41-46 9. kormox - 2 pary (41/46) 10. Jaann6 2 pary (41/46)
 14. 1. bratdominik 4 sztuki2. chylonczyk - 2 pary3. michau - 1 para 4. Nowoanglik - 3 pary
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.