Jump to content

Heinz

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19

About Heinz

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Heinz

  poszetka.com

  Czy można spodziewać się jeszcze w najbliższej przyszłości kolejnych mix szantung z grenadyną lub nowych szantungów. Chodzi za mną brąz regimental ala jak granatowy (szantung - grenadyna) model z obecnej oferty ?
 2. Byłem niedawno i też widziałem TKMaxx (Szczecin) sporo ich koszul za 99zł, niestety same bardzo duże rozmiary.
 3. Nie mam tak dużego punktu odniesienia, bo do niedawna w mojej szafie królowały wólczanki, lamberty czy CT. Natomiast w porównaniu do wymienionych koszule są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu, zdecydowanie łatwiej się prasuje (narzeczona zadowolona). Mam od nich same cutaway, chowają się pod klapy marynarki. Tabela rozmiarowa jest zgodna, slimy dobrze leżą i na czym mi zależało - wreszcie znalazłem slim, które nie są na mnie za ciasne w klatce piersiowej.
 4. Mam 3 koszule Profuomo i jestem z nich bardzo zadowolony.
 5. Heinz

  Co mam dziś na sobie

  Proszę
 6. Heinz

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Ostatnio były janusze, dzisiaj 'świeżutkie' berwicki
 7. Jest naprawdę zachwycony kolorem tych butów. Zdjęcie niestety nie oddaje ich urody - dziękuje Wiltom za ogarnięcie całej akcji!
 8. Cieszę się Waszym szczęściem i sam z niecierpliwością czekam na swoją paczkę! Blondas bardzo przyjemne te Twoje nowe buty.
 9. Heinz

  Co mam dziś na sobie

  Wielkie dzięki Koledzy. Marynarka to 'trafiejka' (Stefano Conti) z TKmaxx po przeróbkach krawieckich.
 10. Heinz

  Co mam dziś na sobie

  Ja dzisiaj w ten sposób.
 11. Heinz

  Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  buty jak buty ale bufet(?) art deco zdaje się też niczego sobie
 12. Igor, kojarzę Twojego PAMa z KMZiZ. Z każdym paskiem nabiera innego charakteru Ja nieco skromniej:
 13. Heinz

  Co mam dziś na sobie

  Bardzo mi się podoba ten garnitur, chyba najbardziej ze wszystkich z SS, które są dostępne na stronie, naprawdę udał im się ten model. Mógłbyś kiedy wrzucić zdjęcie z rozpiętą marynarką żeby zobaczyć jak wygląda ta kamizelka? Dwurzędowe kamizelki trafiają w mój gust, jednak kiedyś taką mierzyłem i niestety nie wyglądałem w niej korzystnie. Mimo, że jestem szczupły to dodawała mi wizualnie parę cm w pasie.
 14. Heinz

  Producenci butów: Berwick

  Przepiękne są te monki - gratulacje! Patrząc na te zdjęcie utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że muszę kupić te buty. Jak jest z ich kolorem? Bo na stronie wyglądają trochę na burgundowe, tutaj trochę inaczej. Jaki kolor kremu do nich dobrałeś? Pozdrawiam
 15. Heinz

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Dziękuję, ciemny brąz. Wybór rozważałem między jasnym zamszem, a ciemnym - padło na ten drugi z uwagi na większą (w moim odczuciu) uniwersalność.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.