Jump to content

Heinz

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44

About Heinz

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

826 profile views
 1. Czy można spodziewać się jeszcze w najbliższej przyszłości kolejnych mix szantung z grenadyną lub nowych szantungów. Chodzi za mną brąz regimental ala jak granatowy (szantung - grenadyna) model z obecnej oferty ?
 2. Byłem niedawno i też widziałem TKMaxx (Szczecin) sporo ich koszul za 99zł, niestety same bardzo duże rozmiary.
 3. Nie mam tak dużego punktu odniesienia, bo do niedawna w mojej szafie królowały wólczanki, lamberty czy CT. Natomiast w porównaniu do wymienionych koszule są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu, zdecydowanie łatwiej się prasuje (narzeczona zadowolona). Mam od nich same cutaway, chowają się pod klapy marynarki. Tabela rozmiarowa jest zgodna, slimy dobrze leżą i na czym mi zależało - wreszcie znalazłem slim, które nie są na mnie za ciasne w klatce piersiowej.
 4. Mam 3 koszule Profuomo i jestem z nich bardzo zadowolony.
 5. Ostatnio były janusze, dzisiaj 'świeżutkie' berwicki
 6. Jest naprawdę zachwycony kolorem tych butów. Zdjęcie niestety nie oddaje ich urody - dziękuje Wiltom za ogarnięcie całej akcji!
 7. Cieszę się Waszym szczęściem i sam z niecierpliwością czekam na swoją paczkę! Blondas bardzo przyjemne te Twoje nowe buty.
 8. Wielkie dzięki Koledzy. Marynarka to 'trafiejka' (Stefano Conti) z TKmaxx po przeróbkach krawieckich.
 9. buty jak buty ale bufet(?) art deco zdaje się też niczego sobie
 10. Igor, kojarzę Twojego PAMa z KMZiZ. Z każdym paskiem nabiera innego charakteru Ja nieco skromniej:
 11. Bardzo mi się podoba ten garnitur, chyba najbardziej ze wszystkich z SS, które są dostępne na stronie, naprawdę udał im się ten model. Mógłbyś kiedy wrzucić zdjęcie z rozpiętą marynarką żeby zobaczyć jak wygląda ta kamizelka? Dwurzędowe kamizelki trafiają w mój gust, jednak kiedyś taką mierzyłem i niestety nie wyglądałem w niej korzystnie. Mimo, że jestem szczupły to dodawała mi wizualnie parę cm w pasie.
 12. Przepiękne są te monki - gratulacje! Patrząc na te zdjęcie utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że muszę kupić te buty. Jak jest z ich kolorem? Bo na stronie wyglądają trochę na burgundowe, tutaj trochę inaczej. Jaki kolor kremu do nich dobrałeś? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.