Jump to content

Jakub_kleofas

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About Jakub_kleofas

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W przypadku mojej pary na ostatnim zdjęciu była wskazana wada i komentarz "defects are shown on the pictures". Jak znajdziesz parę z lewym jasniejszym w rozmiarze 9UK to dawaj znać. Skompletuję sobie wtedy obie pary.
 2. @Whitesnake @Caporegime @bodzixon@szewc24.pl - wielkie dzięki za rady i opinie. Póki co zastosuje się do propozycji @szewc24.pl i postaram się je delikatne "wyklepać", być może też uprzednio zmiękczając skórę tłuszczem. Jak to nie pomoże chociaż trochę, to będę myśleć nad pozostałymi sposobami.
 3. Czołem Panowie, Parę dni temu kupiłem buty chukka ze skóry groszkowej na aukcji od Vicena (eBay: goodyearshoes). Na zamieszczonych przez sklep zdjęciach na eBay, różnica w skórach na obu butach wydawała mi się być marginalna. Dopiero po ich rozpakowaniu i przymierzeniu zauważyłem skalę problemu. Czy Waszym zdaniem istnieje szansa, że wraz z upływem czasu skóra groszkowa będzie stawać się gładsza, a różnice między oboma butami chociaż częściowo znikną? Czy może znacie jakieś sposoby, dzięki którym można byłoby zmniejszyć różnice między wyglądem obu butów? "Returns are not accepted", więc tak czy inaczej, zamierzam chodzić w tych butach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.