Jump to content

roter6

Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

roter6 last won the day on July 24

roter6 had the most liked content!

Community Reputation

1,271

About roter6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @tsz @achimpe Dzięki. Jorty wpadły;)
 2. Jeden z moich ulubionych
 3. @Zajac Poziomka @Krzysiek_W Z cavour nie będzie dodatkowych opłat. ”All order within EU are shipped DDP (Delivered Duty Paid) - all taxes and duties are included in the product prices.”
 4. @MarkizDeSade Dokładnie mam te: https://patine.pl/brogues-591sts-vegano-dark-brown.html To na co zwróciłem od razu uwagę to długość. Wyraźnie odczułem, że Pembroke są krótsze. TLB to tęgość G, więc naturalnie są szersze, ale to nie była kolosalna różnica, a porównywałem też rozchodzone buty z nowymi. Widać, że 325 jest pojemnym kopytem. Generalnie wąskich kopyt muszę unikać - np. w Yanko tylko w 960 celuję. Co do skóry to jak na "sklepowe" doświadczenie wybitnie lepszej jakości nie odczułem. Mowa o skórze tylko, nie o wykończeniu/szyciu/równości medalionu bo się nie przyglą
 5. Przy okazji zmierzyłem sobie Pembroke. Tylko ze względu na kopyto 325 bo celuję w Conistony. Akurat miałem na sobie derby TLB Alan G. Oba rozmiary 9. Pembroke były odczuwalnie krótsze. Do tego stopnia, że rozważam Conistony 9,5.
 6. Tych na zamówienie to nie dotyczy - info ze sklepu w Galerii Mokotów.
 7. @Kuba czyli na zamawiane też, tak?
 8. @Szydlowsky Ralph Lauren z TK Maxx
 9. @Zajac Poziomka Trochę tak. Nigdy mi to nie przeszkadzało, a że lubię ten zegarek to złego słowa nie powiem;), ale ta ucięta 6 jest taka sobie. Dobrze, że lupy nie przykleili😁
 10. @Nawrot To dlatego pewnie są tutaj teraz spore przeceny: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/foster-son
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.