Jump to content

roter6

Użytkownik
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

roter6 last won the day on June 13

roter6 had the most liked content!

Community Reputation

985

1 Follower

About roter6

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Krzysztof G nie wiem co masz na myśli pisząc hurtownia, ale jeżeli Ci chodzi o dobre ceny to, w przypadku whisky, zaopatruję się w SingleMalt.pl.
 2. @nynu To jest ten jaśniejszy kolor. On wewnątrz tak mi wychodzi na zdjęciach;)
 3. SuSu, Haratyk, Zack Roman
 4. @25kamil25 Longwingi są super;) Co do marek to dla mnie wygrywa C&J, ale podałeś ograniczenie cenowe. Mam u siebie L&T i TLB. Bez promocji zdecydowanie wybrałbym TLB. Z promocją na L&T (zdarza się 20%) dalej niekoniecznie bym je wybrał. To już kwestia preferencji dopasowania. Jak nie masz doświadczenia w rozmiarach to tym bardziej wziąłbym z patine bo łatwiej wymieniać i odsyłać.
 5. @25kamil25 https://www.skoaktiebolaget.com/collections/derbies/products/lof-tung-irwin-oak-tarnsjo-grain
 6. @Żorż Ponimirski no właśnie. Dla mnie w tym co teraz pokazałeś jest o jeden guzik za daleko. Ja nawet lubię popovery (wolę jednak koszule), ale idealny ma dla mnie 4 guziki - jak ten: https://macaronitomato.com/produkt/oliwkowy-popover-z-bawelnianej-piki/.
 7. roter6

  Buty, trochę taniej

  @me.spoke Ja mam od trzech sezonów zamszowe brogues na sezon zimowy i sprawdzają się bardzo dobrze. Nic ich nie rusza, są wygodne, nie za piękne;) Nie mogę narzekać na jakość wykonania w tej kategorii cenowej.
 8. „When you spend $200, you’ll get a $75 credit to use towards your next purchase. Spend $400, and you’ll get a $200 credit towards your next purchase”. https://www.koio.co
 9. @Żorż Ponimirski Mają kant. Akurat nie rzuca się w oczy na zdjęciu;) Nic nie robiłem przy nich poza długością. Za to lubię SuSu bo akurat dopasowany jestem do ich rozmiarówki. O ile uszyją tak jak twierdzą na stronie bo z tym jest różnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.