Jump to content

roter6

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

roter6 last won the day on December 26 2019

roter6 had the most liked content!

Community Reputation

724

1 Follower

About roter6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest naturalny kolor tych butów. Używałem kremu tylko 2 razy bo to świeży zakup. Konkretnie tego na razie Saphir MDOR 05 ciemny brąz. Ale też spróbuję z 34 havane.
 2. @Żorż Ponimirski Dzięki. Rozważam kurtkę z Barbour Int. i tam akurat jest Sylkoil.
 3. Panowie! Czy te kurtki mają szansę brudzić tapicerkę w samochodzie? Wam się zdarzają takie "wypadki"? Akurat jestem dosyć wrażliwy na wyświnioną tapicerkę:D Przeglądam internet i nie jest tak, że nie ma takich doniesień. Niektórzy zwracali tylko uwagę, że mogą brudzić jak dłużej się jedzie i kurtka się "nagrzewa".
 4. @pablocito https://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-jacket/C4760M.html Jeszcze powiedzą, że za krótka i czar pryśnie;)
 5. @alabuz Wpiszę się w trend krata SuSu + golf
 6. Przez Was zmuszony zostałem do zakupu rękawiczek;)
 7. BF w Skoaktiebolaget: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/black-friday z ciekawostek rękawiczki Hestra z Pekari i Kapibary.
 8. BF w https://www.johnstonsofelgin.com/international/ Z newslettera na razie. Niektóre rzeczy bardzo fajnie przecenione - np. z 2100 na 1200 albo 1500 na 700. Wybrałem te, które akurat obserwowałem;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.