Jump to content

Bartek 00

Użytkownik
 • Content Count

  713
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

248

About Bartek 00

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,363 profile views
 1. W jaki sposób likwiduje się "fałdę poznańską" na plecach pod karkiem? Poprzez wszycie materiału pod kołnierz czy ingerencję w szew na środku pleców biegnący od wszycia kołnierza aż do końca marynarki?
 2. Bartek 00

  Mała renowacja

  @pdk teraz to musisz kupić farbę w odpowiednim kolorze i je pomalować przed położeniem kremu 😉
 3. Bartek 00

  TK Maxx

  @handsomedude jeżeli mają od wewnątrz zamek błyskawiczny to wcale nie są taką rzadkością 😁
 4. Czy ktoś z forumowiczów posiada garnitur Sienna i mógłby powiedzieć jak wypada szerokość w bicepsie w stosunku do np. Havany w tym samym rozmiarze? Wg. specyfikacji Sienna jest szersza w klatce, ale czy w bicepsach również?
 5. Może komuś pomoże. Zamówiłem dwa garnitury Napoli i Lazio w rozmiarze 52 wg tabel powyżej i niestety są za ciasne. Wg moich pomiarów , szerokości klatki oraz długości rękawa w rozmiarze 52 równa się rozmiarowi 50 z tabeli, którą wstawił @Machiavelli
 6. @mayor a w mokasynach żabki zamiast na obcasie nie powinny być na czubku buta 😁
 7. Czy któryś z forumowiczów posiada Havane w rozmiarze 52 lub 54 i mógłby podać szerokość w cm w bicepsie oraz na szekość w klatce? Jestem pomiędzy rozmiarami stąd prośba.
 8. @ArasTeż się podłączę do prośby kolegi.
 9. @Velahrn nie napisałem, że nie chcę z nich skorzystać 😉. Chciałem zgłębić temat o być może jakąś nową godną polecenia. A jeśli już pytasz to po przeczytaniu recenzji, oglądnięciu zdjęć z realizacji to Milera odrzucam ze względu na zbyt angielski styl pracowni, o Panu Radlickim zbyt mało wiem (boję się zbyt dużych wypełnień w barkach) a pracownię Krupa Reszutko rozważam, jeżeli cena będzie dla mnie na akceptowalnym poziomie.
 10. Podbijam temat. Czy oprócz wcześniej wskazanych pracowni krawieckich Krupa Reszutko, Zbigniew Radlicki i Miler jest coś godnego polecenia w Poznaniu lub okolicach?
 11. To nie garnitur, by mi poliestrowa podszewka przeszkadzała 😉
 12. https://www.porsche-design.com/Taschen-Gep-ck/Taschen/Businesstaschen/French-Classic-4-1-BriefBag-FS.html Jak waszym zdaniem taka teczka mieści się w kanonie klasyki? Nosili byście do pracy 😉?
 13. Jakie kopyto Vassa oferuje najwięcej miejsca na szerokość w palcach? Jeżeli Shoepassion klasyczne kopyta rozmiar UK 10,5 to w Vassie jaki rozmiar?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.