Jump to content

Bartek 00

Użytkownik
 • Content Count

  583
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

196

About Bartek 00

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

979 profile views
 1. Bartek 00

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Beny23 tak jak kolega powyżej napisał dziurki w bucie na prawej stopie nie są równoległe w poziomie. Przy wiązaniu w drabinkę szczególnie to widać. Rozumiem, że dla niektórych to szczegół , ale dla mnie takie przesunięcia nie powinny występować w butach w pierwszym gatunku. Dla mnie nie ma znaczenia czy buty bespoke, rtw czy sieciówka. @ też mam w jednych butach podobny efekt, może trochę mniejszy. W momencie zakupu nie zwróciłem na to uwagi, ale buty kupione na sporej wyprzedaży więc akceptuje. Po za tym ładne buty
 2. Bartek 00

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Widzę po dziurkach na sznurówki, że kontrola jakości w Carminie kuleje.
 3. Bartek 00

  Marynarki na każdą okazję

  Siemka. Spoko są te ze Suit Supply. https://eu.suitsupply.com/pl/home
 4. Bartek 00

  Kocyk czyli marynarka zimowa

  Mam wrażenie, że jest za szeroko w klatce.
 5. Nr1 CS - w zasadzie ideał - forma, proporcje, kolor Nr2 Reebok, ale w brązie- jaśniejsze lub ciemniejsze od pokazenego Nr3 Jak białe to tylko z białą podeszwą, ale nie wysoką, dodaje toporności szczególnie, gdy kontrastuje z cholewką. Kupując białe buty liczę się z częstszą pielęgnacją . Jeżeli brąz to podeszwą zbliżona kolorem do cholewki.
 6. Bartek 00

  Buty, trochę taniej

  Wszystkie te rzeczy powinny zostać przykryte przez krem i wyrównać koloryt skóry jeżeli występuje(na zdjęciu nie widzę) Kwestia loga i "piękna" butów pozostawię indywidualnej ocenie.
 7. Bartek 00

  Buty, trochę taniej

  A co z nimi nie tak?
 8. Bartek 00

  Kurtki woskowane, olejaki - Barbour, Filson i inne.

  @Żorż Ponimirski a po czym rozpoznać rodzaj użytego wosku? Np. kurtka Barbour international Duke jakim woskiem może być zaimpregnowana?
 9. Bartek 00

  Kurtki woskowane, olejaki - Barbour, Filson i inne.

  Jakie macie doświadczenia z wycieraniem się wosku z kurtek Barboura? Wiem, że to zależy od użytkownika i częstotliwości użytkowania , ale po jakim czasie można się spodziewać takich "efektów" - dla mnie niepożądanych.
 10. @Koval pewnie dlatego mi się podoba Kwestia mechanizmu jest dla nnie kluczowa czy jest bez awaryjny i w miarę dokładny?
 11. https://www.czaszegarkow.pl/invicta-automatic-diver-niebieski-stal-o40-mm-p-38342.html Czy ta firma/ten zegarek jest warty zainteresowania wśród zegarków budżetowych?
 12. Bartek 00

  Sartolane

  Czy odkupione torby po reanimacji/odświeżeniu będziecie ponownie sprzedawać?
 13. Bartek 00

  Marynarka bez konstrukcji.

  Koledze @JakubER raczej nie chodzi o kopiowane całej technologi wyrobu tylko o skopiowania kształtu i wymiarów. Technologia ma drugorzędne znaczenie. @lubo69 wspomniał o luxire i to jest chyba dobry trop.
 14. Bartek 00

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Lorentz buty to Cheaney King?
 15. Bartek 00

  Producenci, marki butów: Meermin

  Wg mnie 10,5 będą za długie i będzie uciekać pięta. Niestety z loafersami nie jest tak prosto.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.