Jump to content

Bartek 00

Użytkownik
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209

About Bartek 00

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,084 profile views
 1. Gdzieś to premium musi mieć początek. Mając na uwadze średnie zarobki w kraju to moim zdaniem o markach premium w obuwiu możemy mówić od poziomu Yanko, Loake, Schoepassion. Firmy te nie są ogólno dostępne dla przeciętnego Polaka,który może w każdym mieście kupic buty danej marki (Yanko w Stargradzie, Loake raptem kilka sklepów w dużych galeriach, Shoepasion tylko Berlin) oraz nie mają pernamentych przecen, tylko sporadyczne o których warto wiedzieć.
 2. Ok. w takim razie przemyślę sprawę. Rozmiar to UK 10,5. @ czy CJ ma jeszcze szersze kopyto niż 325?
 3. @eye_lipGeneralnie chodziło mi o to czy CJ używa "miekkich" czy "twardych" sztywników. Jak pisałem wcześniej w Loake w tym miejscu przy delikatnym ucisku dopasowuje się. Poniżej zdjęcia z miejscem ucisku.
 4. Czy macie doświadczenia z rozbiciem się noska na szerokość w palcach w miejscu usztywnienia. Delikatnie uciska mnie z boku dużego palucha. Model Pembroke. W Loakach udaje się dopasować w miejscu usztywnienia jeżeli jest delikatny ucisk.
 5. Przecież szyte są Jedynie delikatnie się rozwarstwiły. Możesz nic nie robić, ale jak Ci przeszkadza to szewc wpuści tam klej.
 6. Początkującemu elegantowi polecam zagłebienie się w forum i poczytanie kilku wątków w dziale buty.
 7. Daj do szewca do podklejenia. Zapłacisz 5zł i po problemie.
 8. Jeżeli te "zmechacenia" to zaciągnięcia to porady kolegów wyżej jak najbardziej trafne. Jeżeli mogłem wprowadzić wbłąd to przepraszam. Zasugerowałem się opisem pytającego. Pozdrawiam
 9. Na moje oko to będzie z 0,7mm.
 10. @jordan.naab84 a Tobie ten program nie pomógł znaleźć "złotej łopaty"?
 11. @Solrac naprawdę nie ma sensu. Gdyby obłożyny się nie schodziły 1,5-2cm to można byłoby się zastanowić. Zamów od razu w innej tęgości - piszę z doświadczenia też mam wysokie podbicie.
 12. Jak dobrze pamiętam to już też było( nad morzem/oceanem). Stylizacja na Jamsa Bonda w wykonaniu jednego z kolegów ...
 13. Bartek 00

  Vistula

  No dobra Panowie! Zajmujecie się znaczeniem słowa kolaboracja a nie przeszkadza wam "nawoływanie" do zabijania???
 14. Bartek 00

  Vistula

  @De Lasalle wszystko dobrze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.