lukmal

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

40

O lukmal

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

246 wyświetleń profilu
 1. Nie każdy chce oglądać zdjęcia owłosionych nóg, więc zdjąłem do zdjęcia.
 2. Dziś odebrałem Mr. Chic. Niestety na marynarce (szczególnie plecy) jest mnóstwo mini zaciągnięć. Czy wasze marynarki też tak wyglądają i jest to taka uroda materiału z dodatkiem lnu, czy trafił mi się taki kiepski egzemplarz?
 3. Otwarty w USA.
 4. Rzeczywiście trochę workowata.
 5. @Anachronis trochę mnie wystraszyłeś tą ilością mateiału w pasie, bo też chciałem zamówić 50. Jaka jest jej szerokość w pasie?
 6. Panowie, czy warto w tej cenie: http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=13518&x=1 czy zdecydować się np. na Berwick Castano?
 7. @Hargin ja kupiłem w zeszłorocznym outlecie pasek pleciony 90cm i była to całkowita długość paska bez klamry. Pasek odesłałem.
 8. Może nie z butów, ale ze skórzanej białej tapicerki krzesła usunąłem malowidło dzieciaka za pomocą lakieru do włosów, na innym krześle za pomocą perfum.
 9. Panowie, Chciałem nabyć marynarkę Lancerto Hudson. Długość, guzik, klapy - wszystko ok. Problemem jest marszczący się rękaw w okolicy pachy. Na prawym widać to najbardziej, na lewym mniej. W czym może być problem i czy ktoś z Was będzie wiedział co ewentualnie z tym zrobić?
 10. Nie używać, bo shock point może odpaść w drugim bucie i można się będzie nabawić depresji, ze podeszwa w bucie się zużywa.
 11. @Miro dokładnie ten model o którym myślisz. Podobnie jak Artisan jestem z niej bardzo zadowolony.
 12. Zeszłorocznej. Identyczną często ubiera Dawid "Secondhanddandy".
 13. Z poszetką to złudzenie optyczne bo zdjęcie od "dołu" robione. Koszula różowa w kratkę. Wigilia na wsi to i styl wiejski. Koszula Arrow Marynarka Massimo Dutti Krawat wiadomo RoT - gościom bardzo się podoba.
 14. Debiut w wątku.