Jump to content

ph7

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42

About ph7

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musiałbym dom sprzedać ale pomarzyć można.
 2. ph7

  Marka Loake

  Tak, DPD. Wybaczcie kolejne zdjęcie ale bardzo cieszę z zakupu. Zmusiłem je nawet do wyjścia po bułki w dresie.
 3. ph7

  Marka Loake

  Obie pary na ebay. Świeży zakup pochodzi z Northhampton Shoes, fabrycznego outletu Loake.
 4. ph7

  Marka Loake

  To moje ulubione buty zarówno pod względem dopasowania jak i wyglądu oraz ładnie się starzeją. Trafiła się możliwość kupna w dobrej cenie to się długo nie zastanawiałem.
 5. ph7

  Marka Loake

  Po trzech latach i grubo ponad setce wyjść, trudno o lepszą rekomendację jak zakup kolejnej pary Loake Anglesey.
 6. Od kilku dni użytkuję sztyblety od Patine na kopycie Hudson G. Ze względu na brak wiązania jest to dość trudny but do dobrania względem stopy. Cieszę się, że mnie udało się trafić za pierwszym razem. Uważam, że są to jedne z lepszych butów w kategorii cenowej za około 1000zł. Bonusem jest świetna obsługa. Warto pomóc takiej firmie w obecnej sytuacji.
 7. Obecnie można kupić na ebayu kilka modeli berwick w dość szerokiej rozmiarówce za około 500zł. Kupiłem model 317 ze skóry olejowej Cromex i jestem bardzo zadowolony. Stylistyka i jakość tych butów to całkowicie inna liga w stosunku ryłko czy próchnik.
 8. Jestem zadowolony ze skarpetek polskiej firmy Wola. Kupiłem kilkanaście par i w trakcie intensywnego używania przez dwa ostatnie lata mogę uznać, że stosunek jakość do ceny jest na bardzo dobrym poziome. Po kilkudziesięciu praniach zachowały pierwotny kształt i rozmiar.
 9. ph7

  Buty, trochę taniej

  Rozmiarówka Berwicków uznawana jest za standardową. Zgadzam się Lubo69 i zacząłbym od 8uk ale w zależności od kopyta może być +/- 0,5 rozmiaru.
 10. ph7

  Buty, trochę taniej

  Allegro, ebay, forumowy bazarek. Oczywiście to nie to samo co kupno w sklepie ale można trafić na sprzedających umożliwiających zwrot w przypadku niedopasowania. Odsprzedaż butów kupionych za 30-50% ceny metkowej również nie będzie dużym problemem. Sugerowałbym poznanie rozmiarówki kilku popularnych marek by wyrobić sobie opinię i koncentrację na jednej czy dwóch z nich by ograniczyć pomyłkę. Ja obecnie poluje na loake bosworth 9,5uk w cenie do 700zł lub berwick 321 country calf 9uk do 600zł. Kupiłem tak loake anglesey tylko trzeba być cierpliwym.
 11. ph7

  Buty, trochę taniej

  Kilka następnych miesięcy będzie idealnym czasem na upolowanie tego typu butów w atrakcyjnej cenie. Kupiłem chukka loake za mniejsze pieniądze. Berwick za 500zł to również lepsze rozwiązanie.
 12. Ich tabela z rozmiarem stopy (trzecia kolumna) u mnie się sprawdza. Mała poprawka - Timberland przy stopie 28.2cm mam 10uk.
 13. Loake, Trickers mam 9,5 a Timberland 10.
 14. ph7

  Buty, trochę taniej

  Przedstawię dziś zawodnika w cenowej wadze piórkowej. Buty Prime Shoes zakupione półtora roku temu. Dla zainteresowanych podaję link do strony producenta. Kolor koniakowy był dla mnie zbyt odważny więc używałem ciemniejszej pasty do pielęgnacji. Buty noszone w okresie wiosna-lato-jesień, na nogach zaliczyły kilkanaście całodniowych wyjść. Jakość: 3 - lepiej od butów w sieciówkach za 300-500zł ale jeszcze daleko do ideału. Skóra w dotyku sprawia pozytywne wrażenie ale widoczne są brzydkie marszczenia i załamania. Podeszwa zużywa się w akceptowalnym tempie i sądzę, że spokojnie przetrwa je
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.