Jump to content

zixart

Użytkownik
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120

About zixart

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

889 profile views
 1. Klasyczny, brązowy, skórzany pleciony pasek z srebrną klamrą w cenie do 300 zł - czy gdziekolwiek znajdę?
 2. Wszystkie pozostałe paczki zostały wysłane paczkomatem. Biorącym udział w zamówieniu - dziękuję.
 3. Wszystkie koszule z odbiorem osobistym zostały już odebrane, wysyłka koszul paczkomatem nastąpi jutro.
 4. Paczka dostarczona. Dzisiaj każdy z biorących udział w grupowym zamówieniu dostanie ode mnie informację o możliwości odbioru/wysyłki koszul. Gdyby ktoś nie dostał takiej informacji to prośba jutro o wiadomość.
 5. Paczka została dzisiaj wysłana do Polski. Zakładam, że ok. poniedziałku/wtorku będę gotowy rozpocząć dystrybucję koszul.
 6. Zamowienie grupowe przyjete przez CO. Wysylka darmowa.
 7. Ok, dodaję dwie ostatnie osoby i listę ostatecznie zamykam. 1. zixart 2. Kuba 3. JakubAnderwald 4. laleczka 5. Velahrn 6. Kanter 7. rav3nlord 8. kanapa Do wszystkich wysłałem już wiadomości prywatne z informacjami dot. zamówienia. Gdyby ktoś nie dostał to prośba o informację.
 8. Jasne, zagadam ale do tego będę potrzebował orientacyjnych danych co do ilości koszul jaką każdy planuje zamówić abym wiedział o jakim wolumenie w ogóle mówimy. Zamówienia proszę składajcie przez weekend 4-6 stycznia, ja złoże jako odbiorca paczki jako pierwszy 3.01 wieczorem. W komentarzu wskazujecie, że wasze zamówienie jest częścią zamówienia grupowego i wysyłka będzie razem z moim zamówieniem - dane prześle Wam w wiadomości prywatnej.
 9. .

  1. zixart

   zixart

   Tak, zapraszam, jak tylko sformalizuje się grupa to podam szczegóły. 

  2. Kanter

   Kanter

   Super, dziękuję!

 10. No to lista: 1. zixart 2. Kuba 3. JakubAnderwald 4. laleczka 5. Velahrn 6. Kanter Proszę o informacje jeśli kogoś pochopnie wpisałem na listę. Czas na złożenie zamówienia przewiduję do końca dnia 06.01. Myślę, że zrobimy to klasycznie - zamawiam ja z moim adresem, wszyscy z grupy zamawiają z odbiorem osobistym, a w komentarzu do zamówienie wskazanie, że zamówienie grupowe wraz z moim imieniem i nazwiskiem. EDIT: lista i tak przekroczyła już wstępne szacunki i na tej liczbie chciałbym ją już zamknąć. EDIT 2: edytowana!
 11. Kwestia relacji kosztów wysyłki i czasu potrzebnego na 'ogarnięcie' tematu. Nie chciałbym robić z tego wielkiego zamówienia grupowego na kilkanaście osób bo raz, że wtedy naturalnie występują problemy ze zmotywowaniem takiej grupy osób do złożenia zamówienia w odpowiednim terminie, a dwa zwyczajnie nie jestem w stanie czasowo ogarnąć dystrybucji kilkunastu paczek z koszulami. Limit 2-3 nie jest jakiś ścisły i nieprzekraczalny ale raczej wskazówka, że to szybkie zamówienie dla zdecydowanych osób.
 12. Szukam dwóch, max. 3 osób chętnych na wspólne zamówienie koszul z CO i podzielenie się kosztami wysyłki (25 EUR). Obecnie CO jest zamknięte do 6 stycznia włącznie, więc jest kilka dni na zastanowienie się i złożenie zamówienia. Z przyczyn czysto logistycznych mile widziane osoby z Warszawy.
 13. Gdzie kupie (oprocz poszetka.com, Miler, EoE) bordowa jedwabna muche (moze byc w biale grochy)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.