Jump to content

zixart

Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120

About zixart

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,079 profile views
 1. Szukam krawatu z grenadyny we wzór regimentalny. Coś jak to E.G Ceppelli https://www.patriziocappelli.it/shop/grenadine-garza-fine-tie-pc115/ Czy ktoś z Was kojarzy może coś podobnego innej marki w podobnej w lub niższej cenie?
 2. Prędzej spodziewałem się luksusowych skarpet za 150 zł/para z organicznej wełny zebranej o poranku, ręcznie dzierganych przez butikową szwalnie na południu Włoch, ale dziękuję, na pewno skorzystam i przetestuję!😃
 3. Gdzie kupię dobrej jakości skarpety do smokingu czarne lub ciemny granat? Zależy mi aby to były prawdziwe długie podkolanówki.
 4. Dziękuję! Jakaś opinia co do jakości/wykonania? To poziom EoE czy może niżej/wyżej? Mało opinii na forum znalazłem.
 5. Szukam klasycznego, jedwabnego krawata w granatowo-bordowe pasy (regimental) w cenie do ok. 350 zł. Czy coś poza patine.pl? Niestety Drake's/Marinella trochę poza zasięgiem;)
 6. Czarne oxfordy cap toe. Wizualnie bardziej mi odpowiada gdy przyszwy/obłożyny się schodzą ze sobą.
 7. Panowie, pytanie - buty TLB linia Artista, kopyto Goya, ok. 0,8 cm brakuje w prawym bucie, a 0,5 cm w lewym aby przyszwy/obłożyny się zeszły. Jest szansa, że się zejdą czy raczej nie ma co liczyć?
 8. Zdaję sobie z tego sprawę, więc możemy nazwać to po prostu nowoczesną interpretacją smokingu🙂 Dzięki, na pewno napiszę! Jeżeli jednak ktoś ma doświadczenia z ww. firmami to będę wdzięczny za opinie!
 9. W planach mam ślub tego lata. W związku z tym podjąłem decyzję, że chciałbym z tej okazji uszyć (raczej MTM) smoking. Wymagania mam raczej dosyć sprecyzowane, chodzi o navy blue, jednorzędowy smoking z czarnymi, szerokimi, ostrymi klapami, podwójne szlice, uszyty raczej na miękko. Powstaje oczywiście pytanie - gdzie najlepiej taki smoking uszyć. Sam własnego doświadczenia w tym zakresie nie mam, nigdy nic na miarę (poza koszulami) nie szyłem. Pierwsze do głowy przychodzą mi oczywiście takie marki jak Zack Roman, Macaroni Tomato, Cafardini czy Zaremba. Inną opcją byłby również krawiec Dawid Ku
 10. Klasyczny, brązowy, skórzany pleciony pasek z srebrną klamrą w cenie do 300 zł - czy gdziekolwiek znajdę?
 11. Wszystkie pozostałe paczki zostały wysłane paczkomatem. Biorącym udział w zamówieniu - dziękuję.
 12. Wszystkie koszule z odbiorem osobistym zostały już odebrane, wysyłka koszul paczkomatem nastąpi jutro.
 13. Paczka dostarczona. Dzisiaj każdy z biorących udział w grupowym zamówieniu dostanie ode mnie informację o możliwości odbioru/wysyłki koszul. Gdyby ktoś nie dostał takiej informacji to prośba jutro o wiadomość.
 14. Paczka została dzisiaj wysłana do Polski. Zakładam, że ok. poniedziałku/wtorku będę gotowy rozpocząć dystrybucję koszul.
 15. Zamowienie grupowe przyjete przez CO. Wysylka darmowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.