Jump to content

zixart

Użytkownik
 • Content Count

  334
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107

About zixart

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. Gdzie kupie (oprocz poszetka.com, Miler, EoE) bordowa jedwabna muche (moze byc w biale grochy)?
 2. Dziękuję za link do poradnika, niestety materiału nad którym się zastanawiam tam nie ma. Obecnie myślę o Wrinkle Free White Twill 149gm, 4.9 OZ, ew. White Twill 2/80, Fine White Twill 2/120. Jakieś opinie na temat tych materiałów? Albo generalnie nt. wrinkle free of Luxire?
 3. Noszę się ze swoim pierwszym zamówieniem na luxire. Miałaby to być klasyczna, biała, półformalna (półwłoski + pojedyncze mankiety) koszula do garnituru do codziennego noszenia. Przed zamówieniem oczywiście prześledzę jeszcze raz cały wątek w poszukiwaniu wskazówek i porad ale chciałbym teraz zapytać o polecaną tkaninę na ww. zamówienie? Czy jest jakaś (myślę o którymś twillu) z której jesteście szczególnie zadowoleni albo którą szczególnie polecacie? Czy przy zamawianiu bierzecie poprawkę na skurcz tkaniny (szczególnie rękawy)? Jeśli tak to jak duży?
 4. Czujesz się lepszy od innych ze względu na to co na siebie zakładasz? Mam nadzieję, że to tylko słaba prowokacja.
 5. Dlatego ze IMO budżet jest zbyt niski na dobry smoking MTM. A tym systemem w Vistuli jesteś skazany (jeśli się nie mylę) na klejonkę, słaby wykrój, niską pachę etc. A smoking bez pasa/kamizelki to również nie jest dobry pomysł.
 6. Osobiście spróbowałbym Zack Roman albo jeżeli bardzo zależy Ci na bardziej przewiewnym materiale to SuSu ma smoking z domieszką lnu. Za zaoszczędzone pieniądze koszula MTM, mucha, pas, szelki np. AT. i ew. można pokusić się o buty półkę wyżej.
 7. Dziękuję za informację, niestety sam nie korzystam z Facebooka. Mam jednak nadzieję, że uda się 'wznowić' kontakt mailowy.
 8. Również mam problem z kontaktem mailowym - czekam na odpowiedź już 1,5 tygodnia.
 9. Nawet w wypadku grupowego zamówienia? Jeżeli tak to ja spasuję.
 10. Czy biała, formalna koszula, bawełniana (Monti), SuitSupply jest warta 80 funtów? Ew. inne opcja warte rozważenie w podobnej cenie, w Londynie, na miejscu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.