Jump to content

zixart

Użytkownik
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

112

About zixart

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. Zamowienie grupowe przyjete przez CO. Wysylka darmowa.
 2. Ok, dodaję dwie ostatnie osoby i listę ostatecznie zamykam. 1. zixart 2. Kuba 3. JakubAnderwald 4. laleczka 5. Velahrn 6. Kanter 7. rav3nlord 8. kanapa Do wszystkich wysłałem już wiadomości prywatne z informacjami dot. zamówienia. Gdyby ktoś nie dostał to prośba o informację.
 3. Jasne, zagadam ale do tego będę potrzebował orientacyjnych danych co do ilości koszul jaką każdy planuje zamówić abym wiedział o jakim wolumenie w ogóle mówimy. Zamówienia proszę składajcie przez weekend 4-6 stycznia, ja złoże jako odbiorca paczki jako pierwszy 3.01 wieczorem. W komentarzu wskazujecie, że wasze zamówienie jest częścią zamówienia grupowego i wysyłka będzie razem z moim zamówieniem - dane prześle Wam w wiadomości prywatnej.
 4. .

  1. zixart

   zixart

   Tak, zapraszam, jak tylko sformalizuje się grupa to podam szczegóły. 

  2. Kanter

   Kanter

   Super, dziękuję!

 5. No to lista: 1. zixart 2. Kuba 3. JakubAnderwald 4. laleczka 5. Velahrn 6. Kanter Proszę o informacje jeśli kogoś pochopnie wpisałem na listę. Czas na złożenie zamówienia przewiduję do końca dnia 06.01. Myślę, że zrobimy to klasycznie - zamawiam ja z moim adresem, wszyscy z grupy zamawiają z odbiorem osobistym, a w komentarzu do zamówienie wskazanie, że zamówienie grupowe wraz z moim imieniem i nazwiskiem. EDIT: lista i tak przekroczyła już wstępne szacunki i na tej liczbie chciałbym ją już zamknąć. EDIT 2: edytowana!
 6. Kwestia relacji kosztów wysyłki i czasu potrzebnego na 'ogarnięcie' tematu. Nie chciałbym robić z tego wielkiego zamówienia grupowego na kilkanaście osób bo raz, że wtedy naturalnie występują problemy ze zmotywowaniem takiej grupy osób do złożenia zamówienia w odpowiednim terminie, a dwa zwyczajnie nie jestem w stanie czasowo ogarnąć dystrybucji kilkunastu paczek z koszulami. Limit 2-3 nie jest jakiś ścisły i nieprzekraczalny ale raczej wskazówka, że to szybkie zamówienie dla zdecydowanych osób.
 7. Szukam dwóch, max. 3 osób chętnych na wspólne zamówienie koszul z CO i podzielenie się kosztami wysyłki (25 EUR). Obecnie CO jest zamknięte do 6 stycznia włącznie, więc jest kilka dni na zastanowienie się i złożenie zamówienia. Z przyczyn czysto logistycznych mile widziane osoby z Warszawy.
 8. Gdzie kupie (oprocz poszetka.com, Miler, EoE) bordowa jedwabna muche (moze byc w biale grochy)?
 9. Dziękuję za link do poradnika, niestety materiału nad którym się zastanawiam tam nie ma. Obecnie myślę o Wrinkle Free White Twill 149gm, 4.9 OZ, ew. White Twill 2/80, Fine White Twill 2/120. Jakieś opinie na temat tych materiałów? Albo generalnie nt. wrinkle free of Luxire?
 10. Noszę się ze swoim pierwszym zamówieniem na luxire. Miałaby to być klasyczna, biała, półformalna (półwłoski + pojedyncze mankiety) koszula do garnituru do codziennego noszenia. Przed zamówieniem oczywiście prześledzę jeszcze raz cały wątek w poszukiwaniu wskazówek i porad ale chciałbym teraz zapytać o polecaną tkaninę na ww. zamówienie? Czy jest jakaś (myślę o którymś twillu) z której jesteście szczególnie zadowoleni albo którą szczególnie polecacie? Czy przy zamawianiu bierzecie poprawkę na skurcz tkaniny (szczególnie rękawy)? Jeśli tak to jak duży?
 11. Czujesz się lepszy od innych ze względu na to co na siebie zakładasz? Mam nadzieję, że to tylko słaba prowokacja.
 12. Dlatego ze IMO budżet jest zbyt niski na dobry smoking MTM. A tym systemem w Vistuli jesteś skazany (jeśli się nie mylę) na klejonkę, słaby wykrój, niską pachę etc. A smoking bez pasa/kamizelki to również nie jest dobry pomysł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.