Jump to content

Blondas

Użytkownik
 • Content Count

  481
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Blondas last won the day on July 11 2018

Blondas had the most liked content!

Community Reputation

1,007

About Blondas

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/13/1973

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

844 profile views
 1. Blondas

  Producenci butów: Berwick

  Mam też nierówne kolory w Shoepassion, wygląda to fajnie. Po prostu używam kremu i pasty średni brąz, co pozostawia te placki.
 2. Blondas

  Muzyka dla naszych uszu

  A np Flying Machines albo Lux Terminus? Większość ECM też mnie nudzi. Plumkanie nawet jeżeli ktoś ma swój styl, jest plumkaniem. Poszukuję kilku rzeczy, albo riffów (w tym jest niezły, tzn. był EST i Avishai), albo niebanalnych melodii, a z tym nie jest łatwo. Ogólnie bardziej jestem w mocniejszej muzyce. Ostatnio największą fascynacją jest norweski Leprous. Sporo jest dobrego polskiego rocka, bardziej w kierunku Art, ale z mocniejszym uderzeniem.
 3. Blondas

  Muzyka dla naszych uszu

  To już kwestia nurtu, jaki lubisz. O ile znam muzykę Brada, o tyle mi średnio leży. Wolę klimaty np. Esbjorn Svenson Trio, Avishai Cohen i jego trio, Marcina Wasilewskiego.
 4. Blondas

  TK Maxx

  Sporo tych brogsów też w Krakowie. Również spory wybór marynarek. Baldessarini, Benevuto, nawet przymierzałem fajnego Lagerfelda, niestety wszystko nie moje rozmiary.
 5. Blondas

  Co mam dziś na sobie

  Dzisiaj pogoda w kratkę, wręcz niepewna. Toteż skonstruowałem taką kombinację. Mina głupia, jak zawsze przy selfie. Spodnie mają delikatną kratkę.
 6. Blondas

  Źródła obuwniczej brzydoty

  Mnie wyglądowo te trzy paski nie rażą, ale wygodowo to faktycznie bez sensu, tyle zapinania.
 7. 1. Zobacz Classic fit Dockers, chyba w Peek & Cloppenburg są. 2. Jest cały wątek o Królewskim Herbie. Opinie raczej słabe.
 8. A ja się nie zgadzam. To kwestia tego, czy plasuje do całości imidżu, w wielu sytuacjach absolutnie bransoletka nie razi. Nawet sam mam dwie, skóra i trochę materiału. Do tego koszula lniana, luźne spodnie i dają radę.
 9. Blondas

  Marka butów: Shoepassion

  U mnie było o tyle prościej, że żona była w Berlinie i poszła poprzymierzać na miejscu. Nie było problemu z rozmiarem.
 10. Blondas

  Marka butów: Shoepassion

  Moja żona ma brogsy jasno brązowe. Jakość taka jak męskich. Bardzo ładny, smukły but. Skórę pielęgnuje się dobrze. Jest zadowolona, tzn. żona nie skóra.
 11. Blondas

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Wydaje mi się, że sporo krytyki wynika z tego, że człowiek wchodzący w temat zaczyna od uczenia się kanonów, traktując je jako sztywne reguły. A jak widzi odstępstwo, to jest krytyka. Jest to właśnie typowe dla forumowiczów młodszych stażem i z małym dorobkiem. Dlatego cenna jest krytyka płynąca z doświadczenia. Z czasem okazuje się, że jednak pewne rzeczy nas ograniczają, czujemy się dobrze w czymś innym i nie razi nas to, co kiedyś. W każdym razie u mnie to nastąpiło.
 12. Blondas

  Co mam dziś na sobie

  Kibicuję mu mocno. Chyba ma dość fotek z piąchą przy twarzy. Całkiem dobrze wygląda z brodą, już nie taki Babyface.
 13. Blondas

  Co mam dziś na sobie

  Przecież piszę o premierze a nie Benym [emoji4]
 14. Blondas

  Co mam dziś na sobie

  Wziąłby się do jakiejś roboty, a nie z wykładami jeździ.
 15. Ja z kolei mam 2 całkiem normalnej długości i o przyzwoitym składzie, za małą cenę. Więc nie uogólniałbym.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.