Jump to content

Blondas

Użytkownik
 • Content Count

  592
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Blondas last won the day on December 6 2019

Blondas had the most liked content!

Community Reputation

1,268

About Blondas

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/13/1973

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,175 profile views
 1. Ale ustawili ich fajnie po dwóch stronach progu. No i Donald stoi na grząskim gruncie.
 2. Patrząc z tyłu to rękaw nie jest za krótki, natomiast prawie na pewno cała marynarka jest za duża. Akurat jej długość jest ok.
 3. Blondas

  Humor

  Ja bym się tak z paska Janosika nie nabijał. Byli tacy i dobrze nie skończyli.
 4. Karol Stanios, szewc szyjący na miarę, u którego był zdaje się Szymon i dobrze pisał.
 5. Ups, to ja niewtajemniczony byłem [emoji16]
 6. Może to i klasyczna elegancja na dzikim zachodzie, ewentualnie w Teksasie. Na pewno nie do normalnego ubrania. Poza tym straszliwie zaniedbane. Wstyd się pokazać.
 7. To jak wchodzimy w klimaty tych lat, to oglądaliśmy właśnie "Bad Education" I przypomnieli mi kawałek babki Dido plus Mobi https://youtu.be/5wrwcEZ3Btw. Nie do końca moje klimaty, ale sentyment mam. Dido sobie potem puściłem na dłużej i było miło
 8. Mi z kolei jej krótkość nie przeszkadza, bo fajnie dzieli sylwetkę, całość leży ładnie. Rękawy w istocie na styk. Ja bym chwilę ponosił i wydłużył w razie potrzeby. Ale nie mam doświadczenia, czy materiał się na końcu rękawa nie wytrze delikatnie. Szybko się zorientujesz co i jak.
 9. Skusiłem się na zamówienie, po przymiarkach zostaną u mnie derby brogues i monki że skóry licowej. Zamówiłem tylko jeden rozmiar 8,5 każdej pary w szerokości G. Pasują idealnie. Wzorem rozmiaru były Yanko kopyto 545, które na długość jest idealne przy 8,5, natomiast przy zamkniętej przyszwie po wielu godzinach jest niewielki dyskomfort w podbiciu. Kopyto TJ w szerokości G dobrane na podstawie pomiaru stopy i konsultacji ze sklepem. Jak wspomniałem długość dopasowana dobrze, pasuje też szerokość i bardzo dobrze przylega w podbiciu. Wszystkie buty wygodne po założeniu. Co do jakości, to nie mam zastrzeżeń. Skóra mięsista, bez skaz. Minimalne kropki w wybarwieniu na czubku jednego z butów, ale nie przeszkadzają, z daleka nie widać. Traktuję to jako właściwość skóry. Zamsz również ok. Co do reszty wrażeń dopiero po noszeniu. Bardzo dobre są wykończenia, równo zszyte, czy sklejone, również wewnątrz. Wyściółka w pełni skórzana, góra i dół. Zrobiłem trochę zdjęć w różnych butach, dla porównania wzorów, widać że kopyto dobrze odzwierciedlone we wszystkich modelach. W każdym razie podoba mi się idea Danieli, stworzenia własnej marki o dobrym stosunku ceny do jakości.
 10. Z tych składników, bardzo lubię wódka 50, wermut 50 i sok grejpfrutowy 150, albo inny sok i inne proporcje
 11. To jeszcze powinieneś być wdzięczny, że nie ma zabójczo (!) skutecznych związków zawodowych kurierów. Bo odbierasz im pracę. [emoji16] Oby takie czasy nie nadeszły. A parodie się już zdarzały.
 12. Czyż jazda samochodem z oglądaniem krajobrazów nie jest ciekawsza niż pipetowanie? Też się w życiu trochę nadziubałem pipetą. Gorzej będzie, jak nas automaty zaczną wyręczać w myśleniu, ale do tego jeszcze daleko. W medycynie przychodzi mi do głowy robot DaVinci. Jednak mimo zaawansowania musi go obsługiwać człowiek.
 13. Niestety również uważam, że nie uda się odejść od interwencji, ba nawet elyty finansowe nie pozwolą, a gdyby ktoś chciał, to mu pokażą, że chcieć to może, ale się sparzy. To te mityczne giełdowe grubasy, się o jeszcze grubszych portfelach i dłuższych łapach. A przy okazji z bandą ustawodawców chcących robić dobrze. A co do wstrzymywania się od wydawania kasy to też jest mechanizm hamujący inflację. I całe szczęście, że chęć zabezpieczania się powstrzymuje konsumpcję w kryzysie.
 14. Łysy czy bardzo fachowo wygolony?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.