Jump to content

Blondas

Użytkownik
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Blondas last won the day on June 24

Blondas had the most liked content!

Community Reputation

1,081

About Blondas

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/13/1973

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. Epik, wyluzuj na chwilę. Pierwsze Twoje posty brzmiały jak szeptany marketing, stąd taka reakcja. Bo nikt na forum nie lubi tej formy. Jeżeli Twój zamiar był inny, to daj się po prostu poznać, nie rób wrogów, nie zaczynaj od agresji wobec innych, nawet jak oni prowokują, przekonasz się, że da się normalnie gadać, gdy tylko przekonamy się, że reklama nie była Twoją intencją.
 2. Długość też wydaje mi się dobra, jeżeli weźmiesz dłuższą, proporcje będą złe, a skracanie - tak jak napisał@mosze. Talia z tyłu będzie wyglądać inaczej po rozcięciu szliców, ale coś nie tak w ramionach i klatce. Nieco za dużo. Ten Lazio może być niezłym pomysłem na próbę, z tym że spodnie w nim są dość wąskie.
 3. O ja głupi, lustrzanego odbicia nie poznałem [emoji1782]
 4. Poza tym on ma paski w drugą stronę.
 5. Blondas

  MALA CZARNA

  Pytanie, czy kwasowość to skutek łaskuna, czy jasnego palenia. Bo samo to daje kwasowy posmak.
 6. Blondas

  MALA CZARNA

  Sprawa znana w środowisku kawowym. Mało kto pił, bo droga, a ci co pili twierdzą, że nic szczególnego. Ponieważ nie da się stwierdzić, która jest zbierana po dzikich cywetach (choć powinna o tym świadczyć cena), najlepiej bojkotować cały proceder. Strata dla podniebienia żadna, a może życie zwierzaków ratować.
 7. A może po prostu wyprasuj porządnie, sam albo u krawca, i będziesz wiedział.
 8. Jest teraz możliwość kupienia Kindle na Amazon w dobrej cenie, tylko trzeba wejść w Prime przynajmniej na okres próbny, bezpłatny.
 9. Dzisiejsze Vistula CT koszula i spodnie poszetka.com Yanko
 10. Nic nie mam na myśli godnego zbanowania[emoji12]. Karolina pytała, czy zmieniamy rajstopy. Otóż ja nie zmieniam, gdyż przy polerowaniu wcale się szybko nie zużywają, a model nie robi mi różnicy.
 11. Rajstopy są świetne do polerowania butów.
 12. Co prawda ciepło, ale nie jak ostatnio, więc odważyłem się wskoczyć w lniany garnitur. Suit Supply, Lambert, poszetka.com, Yanko.
 13. Więc tym bardziej należy sprawdzić, co tak naprawdę urosło, czy kość, czy miękkie tkanki. No tak konkretnie pięta zaczęła rosnąć po trzydziestce, gdy po długim czasie zacząłem grać w kosza. Najpierw trochę bolało, z przerwami, potem coraz bardziej, a pięta rosła.
 14. Jest to wrodzone, jedyna skuteczna metoda to operacja, z tym że ją robi się dopiero w razie ewidentnego bólu i problemów z chodzeniem (mnie to męczyło kilka lat i kilka wizyt u różnych ortopedów). Zatem u Ciebie to nie wchodzi w grę. Z samym guzem piętowym (jeżeli przerost rzeczywiście dotyczy kości) nic innego się nie da zrobić. Może być taki całe życie i nigdy nie dawać dolegliwości. Jest duży, obciera, musisz dopasować się do niego, w tym z odpowiednimi butami. Być może głębokość kuli pięty zrobi różnicę, ewentualnie dobranie podpiętka. Zrób RTG i USG, żeby zobaczyć, czy nie ulega uszkodzeniu ścięgno. Profilaktycznie dobrze jest rozciągać mięśnie łydki i ścięgno.
 15. Jestem po dwóch operacjach pięty Haglunda, rzecz jest wrodzona, tzn specyficzny kształt guza piętowego, wchodzący w kolizję że ścięgnem Achillesa. Być może chodzi im o chorobę Haglunda i Severa, które jest następstwem przeciążenia przyczepu ścięgna Achillesa, co też nijak się nie ma do zapiętka. Natomiast zapiętek niewątpliwie może wywołać stan zapalny, zmiany uciskowe, tylko nazywajmy rzeczy odpowiednio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.