Jump to content

Blondas

Użytkownik
 • Content Count

  547
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Blondas last won the day on December 6 2019

Blondas had the most liked content!

Community Reputation

1,188

About Blondas

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/13/1973

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,000 profile views
 1. Blondas

  Marka Loake

  Weź i wymień lub reklamuj, i nie rób z siebie ofiary spisku personelu. Najpewniej sami nie wiedzieli, że są takie uszkodzenia. Skoro nie zauważyłeś przymierzając, oni też mogli nie zauważyć.
 2. Jest fajnie. Mam dwa zastrzeżenia dotyczące marynarki. Mianowicie łamie się przód, czy ciut luźniej guzik nie powinien być. Razi mnie też "wchodzenie zakładki w kieszeń, czy to coś nie tak, tego nie wiem, wrażenie tylko optyczne. Natomiast z tylu marynara wygląda bardzo fajnie, ładne też linia klap, brustasza, ogólnie ładny krój i dobra miara.
 3. Też będzie dobry, bo go nie będzie widać
 4. A to załamanie linii ramion widać wyraźnie, możliwe że z powodu zbyt dużego rozmiaru.
 5. A nie jest po prostu za duża? Łamie się jakoś góra na obojczyku, sporo fałdów w pachach. Długość trudno ocenić bez całej sylwetki.
 6. Tak jest, przyciemnienie nubuku przez pastę do licówki, kolor ciemny całkiem ładny.
 7. A dla mnie to jeden czort. Mam prawidła różnych producentów (chyba że 4 dostępnych w Polsce) i każde robi robotę. Nie musi być naprężone na maksa, nawet jeżeli optymalnie nie wypełni buta, to i tak cholewka się dobrze prostuje, a wnętrze odświeża od zapachu cedru. Więc czy weźmiesz 43 czy 44 to będzie dobrze.
 8. On tak ma, żeby mu się sutki przez materiał nie odbijały. Trzeba zrozumieć człowieka.
 9. Jest za obszerny, długie też rękawy. Zdjęcie ogólnie trudne do oceny bo robione od góry i nie widać proporcji dobrze. Ile masz wzrostu i w klatce?
 10. Nie wiem, mam na razie zapas na długo i nic nie rozważam. Może się to zmienić przy kolejnym zamówieniu. A co do poprawy samopoczucia, to kichał ich pies, ale jakoś się trzeba porozumiewać i trzymać konsekwencję. Terminologia po postu pomaga.
 11. Ja przy też około 104 w klatce i pewnie z 86 w talii kupuję 41 extra slim, leżą dobrze. 42 to wg mnie koniecznie extra slim. Weź odpowiednio długi rękaw.
 12. I tak nikt nie poznał, czy zagrał wszystkie nuty. Zawsze można się podeprzeć inną interpretacją [emoji12]. Tak samo jak w ciuchologii.
 13. Co ciekawe, to krawaty z wełny np. te z moich dwóch poprzednich zdjęć, całkiem dobrze wyglądają wg mnie z gładkim garniturem, nawet z lekkim połyskiem. Ale wełna jest w nich naprawdę gładka, bez połysku. W istocie bardziej zwracam uwagę jak się całość prezentuje na żywo. Twój zestaw też na żywo może inaczej wyglądać niż na zdjęciu.
 14. Zadzwoń do multirenowacja.pl, wszystkiego się dowiesz, zadasz kolejne pytania, będzie szybciej i konkretniej niż tutaj..
 15. Coś jest w tym o bosmance, prosi się o dobre dopasowanie. To samo powiedziałbym o budrysówce. Mam fajnie dopasowaną, fajnie wygląda ze swetrem, marynarka już pod nią nie wejdzie. I żałuję, że nie mam dwóch. Natomiast co mnie bardziej razi to gładki, błyszczący krawat do grubej marynary.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.