Jump to content

Blondas

Użytkownik
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Blondas last won the day on December 6 2019

Blondas had the most liked content!

Community Reputation

1,377

About Blondas

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/13/1973

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,292 profile views
 1. Blondas

  Buty, trochę taniej

  Przyszły te Grensony i w tym modelu jest zdecydowanie odwrotnie. Normalnie noszę 43, raczej kopyta G, a te chukka w rozmiarze 43 są ogromne. Mogłyby być krótsze o jeden numer plus są bardzo obszerne i noga wręcz nieco lata. Niestety do zwrotu. Szkoda bo fajny but. 44 nawet nie próbowałem.
 2. Blondas

  Buty, trochę taniej

  Dzięki, to chyba domówię jeszcze numer większy, póki jest
 3. Blondas

  Buty, trochę taniej

  @roter6 Gdzieś tam stoi, że mają zawyżoną rozmiarówkę. Rzeczywiście tak jest?
 4. Jeżeli nie reklama to przepraszam, ale pierwszy post na forum z takim linkiem wzbudza podejrzenia. Osobiście używam prawideł chyba z 5 różnych producentów dostępnych w Polsce (Massido też), sprzedawanych jako cedrowe, różnicy nie widzę. Natomiast dobierane są raczej wg rozmiaru. Trudno o jednoznaczną poradę, bo zdarza się, że dane prawidło do węższego buta nie wchodzi.
 5. Bo to jest reklama recman, więc jak ma być wiarygodne?
 6. Myśmy wczoraj młodzieży pokazali "Ścigany" z 1993
 7. Czy to są spodnie w skośną zebrę, z jedną nogawką inną od drugiej?
 8. Opcja to np Charles Thyrwitt, spodnie regular mają całkiem szerokie nogawki, materiał ok, non iron gładkie cały czas. Za 2 sztuki przy regularnych przecenach można pewnie zapłacić 500-600.
 9. Normalnie telepatia, akurat gdy czytałem posta leci z Tidala, nowe wydawnictwo sprzed 2 dni, dokładnie Beethoven w wykonaniu Zimermana i orkiestry londyńskiej.
 10. Właśnie usłyszane w radiu internetowym Swoją drogą jest fajna to stacja Prog Rock and Metal. Używam aplikacji Replaio, ale pewnie w innych też jest
 11. A ja niektóre rzeczy tak. Ostatnio świetna płyta Petrucciego solo. Portnoy w kilku projektach. Z kolei Levine solo mi nie leży.
 12. A ja mam problem z takim djentowym graniem, czy metalcore. Próbowałem ich słuchać, jednak słabo było z melodyjnością i nie lubię krzykliwego growlu. Kwestia preferencji. Z moich klimatów, niedawno wyszła płyta Vanden Plas, jeden z niewielu zespołów, których płyty kupuję fizycznie. Plus nowy singiel Leprous. No i duży nius, Liquid Tension Experiment wyda nową płytę w przyszłym roku.
 13. Ja nic nie sądzę bo nic nie widać przy tym ujęciu. Daj normalne zdjęcia z kilku stron robione z odległości.
 14. Póki nie ma pluchy jasne spodnie jeszcze ujdą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.