Jump to content

Do_Diabła

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73

About Do_Diabła

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja się czasami zastanawiam czy byłby popyt (pewnie nie skoro nikt czegoś takiego nie robi :D) na TV w ogóle bez audio za wyjątkiem optical out, odpowiednio tańsze. W sumie multum osób ma kina domowe/soundbary i głośników z TV nigdy nie włącza.
 2. Do_Diabła

  TK Maxx

  W Krakowie sporo Etonów, Profuomo Sky Blue też, ale trochę dziwne wzory. Mi się udało trafić koszulę Pink za 60zł, Spodnie Paul Smith za 80, Jeansy Edwin Made in Japan za 130 i kurtkę przejściówkę Baldessarini za 190. Ogólnie jestem zadowolony
 3. Z trochę innej beczki jak ktoś się rozgląda za wzmacniaczem to można teraz wyrwać w UK Marantza Pm 14S1 SE za jakieś 5700, w Polsce ponad 10k.
 4. No to może jeszcze: https://www.youtube.com/watch?v=8y1ROzCUpbU
 5. No to coś dla fanów Black Metalu, nowy Kriegsmaschine. Jest trve!
 6. Maksymalne zużycie prądu 1800w, szanuję :D:D
 7. U mnie się nie schodzi przyszwa i jest solidne V, ale szczerze mówiąc zupełnie mnie to nie rusza Nie wiem czy Tricker's ma oxfordy w ofercie, ale jeśli ma to wydaje mi się, że może to być dobry trop.
 8. Ja chodziłem do Gentleman Barber na Miodowej, a ostatnio chodzę do Studia Piwowar na Lea (łatwiej o termin, niższa cena a z samego cięcia też jestem zadowolony)
 9. Ile z reguły się czeka na przesyłkę z Herringa ?
 10. Do_Diabła

  TK Maxx

  Jak ktoś szuka dobrych okularów przeciwsłonecznych, to są też aviatory Ferragamo, soczewki z hartowanego szkła polaryzacyjne (399zł, Bonarka).
 11. Do_Diabła

  TK Maxx

  W Krakowie w Bonarce, jedna para Loake Canon za 399, czarne.
 12. E tam, jak nie jest grubości pytona po obiedzie to żaden z tego hajend Ostatnio miałem na testach kolumny Wilson Raptor 7, tak się prezentują na tle Mentorów 5:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.