Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś zainteresowany promocją Bytomia "drugi dowolny produkt w prezencie"? Chciałbym kupić ich trencz (1199zł), więc jeśli ktoś chce kupić produkt w podobnej cenie to uzyskamy rabat 50%. Jestem z Krakowa.

P.S.: Z mojego doświadczenia Bytom rzadko przecenia płaszcze ponad 30%, więc jest to jedna z niewielu okazji, żeby kupić go 50% taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję określić nasz docelowy pułap zamówienia na max 10 par, tak jak ostatnim razem. Większa ilość może być trudna logistycznie do ogarnięcia (przez koordynatora, sklep i skarbnika). Przy takim poziomie powinniśmy dostać (taką żywię nadzieję) przynajmniej ten rabat, co ostatnio wywalczony przez Grześka. Ceny na podstawowe skóry mniej więcej znamy (zakładam, że się nie zmieniły). Kto zainteresowany, niech pisze na priva do kol. koordynatora ( @Wodzu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze policzyłem jest 13 chętnych:

1. @FONos

2. @Tanatos70

3. @Aron

4. @blekit

5. @wimon

6. @Grafa

7. @Xune

8. @maciato

9. @farsz

10. @R50

11. @mds

12. @Mateo86

13. @Whitesnake

14. @musa19

15. @Wuj

16. Wodzu

 

Jeśli kogoś pominąłem lub ktoś z powyższych chce zrezygnować to proszę o informację na PW. Jeśli ktoś chce dołączyć - myślę, że logistycznie udźwigniemy jeszcze jedną osobę, ale to musiałby się też skarbnik wypowiedzieć. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony nie ma przeciwskazań. Wszystko zależy od solidności.... członków naszego GMTO. Dopiero jak wpłyną wszystkie wpłaty (ostatnia wpłata jest zatem kluczowa), robię jeden całościowy przelew do Vassa (to będzie prawdopodobnie suma grubo ponad 20 tys. zł w Euro, więc nie w kij dmuchał :))  i proces produkcyjny rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, razem z @arsen chcemy zorganizować preorder na patynowane paski zegarkowe. Jeżeli informacja, że paski będą pomalowane przez mistrza Andrzeja to za dla Was za mało, dodam, że będą one wykonane ze skóry cielęcej z garbarni Tannerie d'Annonay w wykończeniu crust.

Aby preorder mógł zostać zrealizowany potrzebujemy zamówienia przynajmniej na 5 pasków. Koszt jednego paska to 400 złotych, przy większej liczbie zamówionych pasków możliwa jest obniżka. W cenę wliczona jest przesyłka oraz klamerka. 

Wszelkie szczegóły czy pytania natury technicznej, organizacyjnej można kierować do mnie w wiadomości prywatnej, natomiast pytania o możliwości patynacji kierujcie do @arsen, chociaż jak możecie zobaczyć na jego stronie theshine.pl, ciężko wymyślić coś, czego Andrzej by nie zrobił :-D 

 

Wrzucam tutaj fotki z ostatnich naszych wspólnych realizacji, więcej moich prac możecie zobaczyć tutaj, a Andrzeja tutaj.

 

27503420_2037533699823621_3914745168061849195_o.jpg

AppleWatch2.jpg

Pasek.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.