Skocz do zawartości

arekx

Użytkownik
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

34

O arekx

 • Tytuł
  Zwykły
 1. Żelazkiem parowym (nie zwykłym z parą) to próbowaliśmy tak - rozprasować na płasko od spodu "otwarte" klapy, ułożyć w pożądany układ i sama parą próbować utrwalić ułożenie - nawet działa.
 2. [POLSKA], Lancerto, RTW

  Odesłanie to też bywa problem. Karton w którym wysyła lancerto to nie jest prostopadłościan - ma ścięte rogi u góry (przypomina trumnę - stwierdzenie dziecka po zobaczeniu co tata przyniósł). Kurier (pocztex) mówi, że policzą za niestandardową przesyłkę i lepiej dokleić coś u góry. ps. do mnie przyszło DPD i tam albo się nie czepiali (chociaż w regulaminach mają, że ma być prostopadłościan) albo lancerto ma lepszą umowę z DPD.
 3. [POLSKA], Lancerto, RTW

  Zamówiłem MR.FINEST i MR.FASHIONABLE by zobaczyć na własne oczy. Niestety pierwsze wrażenie jeśli chodzi o fakturę materiału to... hmm, ścierka kuchenna albo jakiś materiał techniczny z garażu (zwłaszcza finest). Kolorystycznie również odbiegają (fashionable) od tego co prezentują zdjęcia - są jaśniejsze. Rozmiar w talii/pasie - węższe niż zimowe MR. SWANKY. Swanky bardzo mi pasował. Nie każda kolekcja musi przypasować, czekam do jesieni.
 4. Garnitur na miarę

  kreacjastudio.pl, szyją stroje np. dla teatrów i oper, chwalili się, że robią również marynarki, garnitury, płaszcze (i męskie i damskie). Osobiście sprawdzałem ich w zakresie różnych przeróbek (np. skracanie rękawów marynarki górą bez problemu) i tu jestem zadowolony.
 5. Producenci, marki butów: Yanko

  Popieram - buty muszą być od razu wygodne. "Rozbicie" to tylko polepszenie istniejącego komfortu i nie ma co liczyć na cuda z przejściem z "niewygodnie" do "wygodnie".
 6. [POLSKA], Lancerto, RTW

  W lancerto niestety nadal tylko kolekcje MrVintage się bronią. Dziś wyszła nowa kolekcja.
 7. Alternatywnie lepszy krawiec, który skróci górą.
 8. Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.

  Ale działa i niczego nie niszczy. Oczywiście zrobiony należycie (robiłem to tam gdzie mieli to przetestowane wcześniej).
 9. Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.

  Zobacz ile masz wewnątrz rękawa zawiniętego materiału, który można wykorzystać do przedłużenia. Da się zrobić tak, że doszyją Ci wewnątrz kawałek podobnego materiału wydłużając i dalej podszewka po staremu. Z zewnątrz nie będzie nic widać pod warunkiem, że choć 1cm zawinięcia wewnątrz zostanie. Sprawdzone, działa.
 10. Benevento - Tailored to Perfection

  Spróbuj uprać w płynie/kapsułce, a nie proszku i koniecznie na lewą stronę w pralce. Mam tu zeznania, że to działa i pręgi znikają.
 11. Producenci, marki butów: Yanko

  Tylko trzeba pamiętać, że 960G jest sporo ciaśniejsze w podbiciu niż 961G/962G.
 12. TLB Mallorca

  TLB Mallorca to druga marka właścicieli Yanko? Patrząc na pudełka po butach, naklejki na pudełkach, papiery wypełniające pudełka, worki na buty to wychodzi, że tak. Do tego sprawy domenowe: Domain Name: tlbmallorca.com Registrant Email: toni@freelanceteam.es Admin Name: Antonio Llobera Barceló Domain Name: YANKO.COM Registrant Email: toni@yanko.com Admin Name: Antonio Llobera Kopyta są inne. Np 961/962 Yanko 7.5UK, a z Mallorca pasuje mi bardziej Oliver 8UK (pojedyncze monki).
 13. TLB Mallorca

  Ok, mam. Kopyto Alan jak 961, Oliver jak 962 przy czym i tak bez przetestowania się nie obejdzie.
 14. TLB Mallorca

  Coś odpowiadającego yanko 961/962 jest?
 15. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Hmm, mógłbym się skusić nawet na 3 paski tylko weny dot patynowania braknie. Potrzebuję paru pasków do speedmastera.
×