Jump to content

arekx

Użytkownik
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

About arekx

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 915 to nie moje kopyto. Moje porównanie dotyczy 961, 962.
 2. U mnie zamszowe w tym samym rozmiarze są delikatnie za duże (do przeżycia), w 0.5 mniejszym są za ciasne. Licowe z kolei biorę dokładnie ten sam rozmiar co nie-loafersy i pasują idealnie.
 3. W lewym też problem się pojawił. Patine wysłało taką parę do producenta i okazało się, że jakaś wada. Producent wymienił podeszwy na nowe i póki co (krótko bo krótko - tylko 1 dzień noszenia) problem zniknął.
 4. Żelazkiem parowym (nie zwykłym z parą) to próbowaliśmy tak - rozprasować na płasko od spodu "otwarte" klapy, ułożyć w pożądany układ i sama parą próbować utrwalić ułożenie - nawet działa.
 5. Odesłanie to też bywa problem. Karton w którym wysyła lancerto to nie jest prostopadłościan - ma ścięte rogi u góry (przypomina trumnę - stwierdzenie dziecka po zobaczeniu co tata przyniósł). Kurier (pocztex) mówi, że policzą za niestandardową przesyłkę i lepiej dokleić coś u góry. ps. do mnie przyszło DPD i tam albo się nie czepiali (chociaż w regulaminach mają, że ma być prostopadłościan) albo lancerto ma lepszą umowę z DPD.
 6. Zamówiłem MR.FINEST i MR.FASHIONABLE by zobaczyć na własne oczy. Niestety pierwsze wrażenie jeśli chodzi o fakturę materiału to... hmm, ścierka kuchenna albo jakiś materiał techniczny z garażu (zwłaszcza finest). Kolorystycznie również odbiegają (fashionable) od tego co prezentują zdjęcia - są jaśniejsze. Rozmiar w talii/pasie - węższe niż zimowe MR. SWANKY. Swanky bardzo mi pasował. Nie każda kolekcja musi przypasować, czekam do jesieni.
 7. kreacjastudio.pl, szyją stroje np. dla teatrów i oper, chwalili się, że robią również marynarki, garnitury, płaszcze (i męskie i damskie). Osobiście sprawdzałem ich w zakresie różnych przeróbek (np. skracanie rękawów marynarki górą bez problemu) i tu jestem zadowolony.
 8. Popieram - buty muszą być od razu wygodne. "Rozbicie" to tylko polepszenie istniejącego komfortu i nie ma co liczyć na cuda z przejściem z "niewygodnie" do "wygodnie".
 9. W lancerto niestety nadal tylko kolekcje MrVintage się bronią. Dziś wyszła nowa kolekcja.
 10. Alternatywnie lepszy krawiec, który skróci górą.
 11. Ale działa i niczego nie niszczy. Oczywiście zrobiony należycie (robiłem to tam gdzie mieli to przetestowane wcześniej).
 12. Zobacz ile masz wewnątrz rękawa zawiniętego materiału, który można wykorzystać do przedłużenia. Da się zrobić tak, że doszyją Ci wewnątrz kawałek podobnego materiału wydłużając i dalej podszewka po staremu. Z zewnątrz nie będzie nic widać pod warunkiem, że choć 1cm zawinięcia wewnątrz zostanie. Sprawdzone, działa.
 13. Tylko trzeba pamiętać, że 960G jest sporo ciaśniejsze w podbiciu niż 961G/962G.
 14. TLB Mallorca to druga marka właścicieli Yanko? Patrząc na pudełka po butach, naklejki na pudełkach, papiery wypełniające pudełka, worki na buty to wychodzi, że tak. Do tego sprawy domenowe: Domain Name: tlbmallorca.com Registrant Email: toni@freelanceteam.es Admin Name: Antonio Llobera Barceló Domain Name: YANKO.COM Registrant Email: toni@yanko.com Admin Name: Antonio Llobera Kopyta są inne. Np 961/962 Yanko 7.5UK, a z Mallorca pasuje mi bardziej Oliver 8UK (pojedyncze monki).
 15. Ok, mam. Kopyto Alan jak 961, Oliver jak 962 przy czym i tak bez przetestowania się nie obejdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.