Jump to content

JakubAnderwald

Użytkownik
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154

2 Followers

About JakubAnderwald

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 04/26/1983

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Kontakt

 • nazwisko
  Jakub

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zacznij od samego kremu, ja np. stosuję produkty Burgol. Inne produkty to już pod specyficzne zastosowania i pewnie przez pierwszy rok / pół roku ich nie użyjesz. Myślę, że warto kupić jeden-dwa produkty dobrej jakości, niż całą gamę tanich produktów których nie będziesz potrzebował albo używał nie do końca wiedząc po co
 2. Zagadaj do obsługi, przy tej liczbie może już uda się namówić na darmową wysyłkę Bez tego 25 EUR na 6 osób to wychodzi po ~16 zł na osobę za wysyłkę. Czy można już zamawiać? Co wpisać w komentarzu, żeby wiedzieli, że to przesyłka która ma iść do Ciebie?
 3. Ja chętnie dołączę, ale czemu brać na siebie koszty wysyłki? Nie lepiej dobrać jeszcze kilka osób i mieć wysyłkę za darmo?
 4. Czy chodzi o to miejsce? https://goo.gl/maps/SWyL7n3JdsyZtKT88 "Pralnia chemiczna Wilcza ul. Krucza 13"
 5. Gdzie oddać delikatny wełniany sweterek żony do usunięcia plamy niewiadomego pochodzenia z mankietu? Zwykła pralnia nie dała rady - zniknęła inna plama, ale ta na rękawie została. Pranie ręczne w domu tylko ją rozmazało. Raczej potrzebny specjalista który dobierze środek i metodę do plamy niż po prostu wrzuci w pralkę ze wszystkim innym. Najchętniej Żoliborz / Śródmieście, ale jak trzeba to się podjedzie dalej.
 6. Ja bym szedł w ciemniejszy brąz - jest bardziej stonowany i poważniejszy.
 7. Dobra marka, w weekend byłem w Dubline, pomacałem i nabyłem ich swetry - czuć, że robią to od dawna Mięsisty, przyjemny w dotyku materiał, a przed zimnem chronią tak, że przy obecnych -3 stopniach żona pierwszy raz w życiu powiedziała "ciepło mi" gdy wyszliśmy na dwór. Zwykle mając na sobie 4-5 warstw marzła, a teraz w swetrze i kurtce było jej dobrze.
 8. @Leppard te górne kieszenie to chyba kieszenie motocyklowe - w które ręce wkłada pasażer siedzący za tobą w motocyklu, żeby zimą mógł Cię obejmować i nie marznąć od wiatru przy tym. Nie wiem czy bosmanka powinna je mieć, po nazwie brzmi jakby jednak była częściej używana na morzu niż na lądzie
 9. @Lazior brzmi jak dobry wybór, bardzo klasyczny zestaw, a jak sam widzisz - robi robotę. Gratulacje
 10. Ja kupiłem w tym samym celu czapki Henry wood beanie. Są ciepłe i na tyle duże że nie przylegają całe.
 11. Stawiam że przez 5 lat stopy procentowe będą niskie, utrzymywane sztucznie decyzjami politycznymi. Pewnie dlatego też bank Ci taki kredyt proponuje, szacują że więcej zarobią biorąc na siebie ryzyko wzrostu stóp procentowych.
 12. Tylko jest różnica między szukaniem w TK - a nuż coś się znajdzie za stówkę w moim rozmiarze - a po prostu kupieniem koszuli z ogólnie dostępnego asortymentu
 13. Nie no, w cenie regularnej to nie ma sensu
 14. Jeśli splot to twill to polecam tę serię - kiedyś to było moje główne źródło koszul białych i błękitnych. Mięsista bawełna która mało się gniecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.