Jump to content

JakubAnderwald

Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142

1 Follower

About JakubAnderwald

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 04/26/1983

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Kontakt

 • nazwisko
  Jakub

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli splot to twill to polecam tę serię - kiedyś to było moje główne źródło koszul białych i błękitnych. Mięsista bawełna która mało się gniecie.
 2. Koszule wyszły do zamawiających. Tym razem wszyscy zamówili dostawę paczkomatem [emoji4] Życzę wszystkim miłego noszenia. Niestety jeden kolega dla którego przyszły koszule nie podał mi żadnych danych do wysyłki ani odbioru koszul - jest to Kamil Marzynski. Zna ktoś może tego pana?
 3. Pytałem o siebie w kontekście największego rozmiaru jaki mają. Całe zamówienie i tak będzie na mnie, ale trudno będzie mi wytłumaczyć że zwracam 38 bo większych nie ma
 4. No ja spróbuję wejść w rozmiar 13 US, gdy normalnie noszę 13 UK. Większych nie mają niestety. Uzgodniłem z nimi mailowo, że wyjątkowo w takiej sytuacji zwrócą mi pieniądze, bo standardowo nie ma u nich zwrotów, tylko wymiana na inny towar albo voucher na kwotę za jaką były kupione buty.
 5. I mam też drugi temat na ultra-szybko. Jeszcze dwa dni jest promocja -35% na wszystkie nieprzecenione espadryle ze strony https://eu.diegos.com Z kolei przesyłka do Polski to ~19 EUR, więc całkiem sporo. Czy ktoś byłby chętny na zamówienie u nich jakichś par i wzięcie wspólnej przesyłki? Tylko trzeba zamawiać do jutra do końca dnia. Jeśli byliby chętni na 100%, to napiszcie tu proszę konkretnie który model (link do sklepu) i jaki rozmiar. Jeśli będą chętni to ja zrobię zamówienie na siebie i rozliczymy się po przyjściu paczki do Polski.
 6. Paczka właśnie dotarła, jutro biorę się za dystrybucję koszul
 7. A nie pamiętam, raczej kilka dni. W przyszłym tygodniu powinna być u mnie.
 8. O, to, to. Forum jest dobrem wspólnym, zniżka za zamówienia grupowe też. Fajnie jakbyśmy też pracę związaną z korzystaniem z tych dóbr rozkładali równomiernie między uczestników
 9. "za chwilę" oznacza, że dzisiaj dostałem maila od kuriera, że paczka została do mnie nadana
 10. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby za 3-4 miesiące zrobić kolejne zamówienie. Może się podejmiesz organizacji?
 11. Koszule w Camiceria Olga zostały wyprodukowane i za chwilę ruszają w drogę do mnie. Dam znać gdy koszule dotrą i ruszy wysyłka do Was. Wszystkich którzy brali udział w zamówieniu proszę o przesłanie mi na PW następujących danych: 1. Formy odbioru (osobisty w Warszawie na Żoliborzu / w centrum lub wysyłka InPost) 2. Dane do wysyłki: Numer telefonu Adres email Imię i nazwisko Docelowy paczkomat / adres do dostarczenia przesyłki kurierem 3. Dla osób które nie odbierają osobiście proszę też o przelanie 15 zł tytułem kosztów przesyłki: BLIKiem na numer telefonu 603 801 107 lub przelewem tradycyjnym na konto 08 1140 2004 0000 3602 1772 0305
 12. Ja szyłem w em akcesoria męskie za 300-400 zł i jestem zadowolony.
 13. Pisz do Sary, powinno się udać dołączyć do grupy
 14. Koszule w Camiceria Olga poszły do produkcji. Będę Was informował k kolejnych etapach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.