Jump to content

JakubAnderwald

Użytkownik
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

184

2 Followers

About JakubAnderwald

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 04/26/1983

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Kontakt

 • nazwisko
  Jakub

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawda. Przypuszczam, że za zapisami typu Kryje się jakaś logika, ale ona się traci w tej wypowiedzi pisanej, zostaje tylko niezrozumienie i brak zaufania do treści zawartych w reszcie maila. Nieumiejętność przekazania swoich myśli, przeprowadzenia odbiorcy komunikacji przez jakiś ciąg myślowy powoduje, że nawet jeśli tam są dobre argumenty, to one nie docierają.
 2. No początku było śmiesznie, teraz robi się tu strasznie. Straszenie sądem, pisanie o problemach psychicznych forumowiczów, oczekiwanie odpowiedzi ze sklepu na maila z niedzieli na poniedziałek i wreszcie niesamowity ból dupy po tym jak się wydało tysiąc złotych na garnitur powoduje, że ten wątek ani nie edukuje, ani nie cieszy, a tylko mierzi i bardzo tu nie pasuje. Może damy mu i jego autorowi już odpocząć, tak administracyjnie przez blokadę pisania?
 3. Może tak być, bo wszystko w jakichś przecenach
 4. Wiecie co się dalej dzieje z Próchnikiem? Pamiętam ich upadłość w 2018 roku, teraz zerkam na ich stronę a tam trwa sprzedaż
 5. A po co takie kombinacje? Może zaintersuj się dobrze wyglądającymi smartwatch ani i załatwisz sprawę?
 6. Recenzja butów z Undandy przez Gentleman's Gazette:
 7. Cena mnie właśnie zabiła chyba zostanę producentem skarpet bo ewidentnie jest nisza na rynku.
 8. @Krzysiek_W noszę rozmiar UK 13. Który producent ma tak duże rozmiary dostępne? Szukam skarpet które będą się trzyma na łydce, a nie tylko na kostce jak u większości.
 9. Mam podejrzenie, że jeśli na zdjęciu ze sklepu ugina się trochę, to w rzeczywistości będzie uginać się jeszcze bardziej. Chyba, że nie zwrócili na to uwagi i nie poprawiali ułożenia aktówki podczas sesji.
 10. To ja dorzucę fotkę z Kampinosu, gdzie w weekend przejeżdżałem na także najdłuższym wypadzie w swoim życiu. 100km w 3 dni, fajna przygoda
 11. Podpowiedz jak zamówić taki sam kołnierzyk
 12. Ciekawe, że pojawiają się widoki bankructwa takich dużych marek, a jednocześnie nie widać tych zapowiadanych dużych obniżek w sklepach. Chyba, że je przegapiam.
 13. Jeżdżę Smartem w wersji Brabus, czy ty też?
 14. Właśnie dotarła do mnie przesyłka z koszulami z darmową wysyłką Ktoś jeszcze zamawiał?
 15. Ja na ten dres nawet nie zwróciłem uwagi. Zatrzymałem się na doborze kolorów koszuli i marynarki, na tym jak bardzo jasna marynarka odstaje od pozostałych panów, na "dobraniu" krat do siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.