whale

Sympatycy
 • Zawartość

  182
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20

O whale

 • Tytuł
  Sympatyk
 • Urodziny
 1. Kraków istnieje;) Bywały nawet spotkania
 2. Czy będzie dostępny jeszcze w przyszłości fioletowy krawat z wełny challis?
 3. Raczej nie istnieje taki dokładny podręcznik. Najlepszym "podręcznikiem" jest doświadczenie drugiej osoby - może znajdź jakiegoś "działacza starszego stażem" który jest z Twojego miasta? Swoją drogą życie weryfikuje rzeczywistość - kilka lat temu też chciałem uszyć sobie 5 rodzajów smokingu na "już"... Może na razie uszyj sobie jedną wersję (np. dwurzędowa, odpada kamizelka czy pas, bez koszuli frakowej), i jak się nim naprawdę znudzisz to wtedy pomyśl o tych innych wymyślnych opcjach. Jeszcze dodam od siebie krótką radę - polecam ciężkie tkaniny.
 4. Gratuluję Panowie wspaniałych butów. Mogę tylko w swym zachwycie spytać - kiedy kolejne zamówienie? Pozdrawiam
 5. Panowie, będę prosił o poradę. Już czas wymienić podeszwy w moich starych derbach AS. U kogo polecacie to zrobić? Pozdrawiam
 6. Dzięki Pozdrawiam
 7. R50, co to za buty? Nie mogę znaleźć wcześniejszych informacji.
 8. Czy jest możliwość zamówienia krawatów z wełny drukowanej w wersji bespoke, czy tylko to co jest na stronie? Pozdrawiam
 9. Ja próbowałem, @fan_dobrego_buta nie odpisuje od dłuższego czasu. IMO pozostaje czekać, on tak czasem ma.
 10. Bardziej do dziennych strojów formalnych.
 11. Mydło wyśmienite - zapach bardzo fajny, dobra piana. Dziękuję za zamówienie
 12. Również jestem zainteresowany.
 13. Prawdopodobnie kupowałeś przez Indie skoro była odprawa celna. Ja kupowałem przez ich sklep brytyjski, i stamtąd jest przesyłka.
 14. Nie właśnie. Kobieta z TRL napisała mi wprost, że paczki przez nich wysyłane nie są rejestrowane, więc numeru trackingu po prostu nie ma.
 15. Nie mają. Pani z TRL stwierdziła, że przesyłka jest nierejestrowana i wysłana za pomocą "International Packet Post". Byłem na najbliższej poczcie, też nie mają. Zapewne rozpłynęła się w powietrzu, trochę mnie to zirytowało. Ktoś może coś wie o polskich dostawcach tego International Packet Post? Przepraszam za prywatę, moderator może przenieść jak uzna za stosowne, ale nie znalazłem tematu "własnego" dla TRL.