whale

Sympatycy
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20

O whale

 • Tytuł
  Sympatyk
 • Urodziny
 1. Czy będzie dostępny jeszcze w przyszłości fioletowy krawat z wełny challis?
 2. Raczej nie istnieje taki dokładny podręcznik. Najlepszym "podręcznikiem" jest doświadczenie drugiej osoby - może znajdź jakiegoś "działacza starszego stażem" który jest z Twojego miasta? Swoją drogą życie weryfikuje rzeczywistość - kilka lat temu też chciałem uszyć sobie 5 rodzajów smokingu na "już"... Może na razie uszyj sobie jedną wersję (np. dwurzędowa, odpada kamizelka czy pas, bez koszuli frakowej), i jak się nim naprawdę znudzisz to wtedy pomyśl o tych innych wymyślnych opcjach. Jeszcze dodam od siebie krótką radę - polecam ciężkie tkaniny.
 3. Gratuluję Panowie wspaniałych butów. Mogę tylko w swym zachwycie spytać - kiedy kolejne zamówienie? Pozdrawiam
 4. Panowie, będę prosił o poradę. Już czas wymienić podeszwy w moich starych derbach AS. U kogo polecacie to zrobić? Pozdrawiam
 5. Dzięki Pozdrawiam
 6. R50, co to za buty? Nie mogę znaleźć wcześniejszych informacji.
 7. Czy jest możliwość zamówienia krawatów z wełny drukowanej w wersji bespoke, czy tylko to co jest na stronie? Pozdrawiam
 8. Ja próbowałem, @fan_dobrego_buta nie odpisuje od dłuższego czasu. IMO pozostaje czekać, on tak czasem ma.
 9. Bardziej do dziennych strojów formalnych.
 10. Mydło wyśmienite - zapach bardzo fajny, dobra piana. Dziękuję za zamówienie
 11. Również jestem zainteresowany.
 12. Prawdopodobnie kupowałeś przez Indie skoro była odprawa celna. Ja kupowałem przez ich sklep brytyjski, i stamtąd jest przesyłka.
 13. Nie właśnie. Kobieta z TRL napisała mi wprost, że paczki przez nich wysyłane nie są rejestrowane, więc numeru trackingu po prostu nie ma.
 14. Nie mają. Pani z TRL stwierdziła, że przesyłka jest nierejestrowana i wysłana za pomocą "International Packet Post". Byłem na najbliższej poczcie, też nie mają. Zapewne rozpłynęła się w powietrzu, trochę mnie to zirytowało. Ktoś może coś wie o polskich dostawcach tego International Packet Post? Przepraszam za prywatę, moderator może przenieść jak uzna za stosowne, ale nie znalazłem tematu "własnego" dla TRL.
 15. Panowie, orientuje się ktoś jaką firmą kurierską swoje koszule wysyła TRL? Kurier odjechał, nie przyjechał drugi raz, nie mogę w żaden sposób namierzyć paczki.