Jump to content

DamianS

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About DamianS

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Która z tych trzech bordowych much do garnituru na zdjęciach na własny ślub? Te granatowe jednak nie, załączam ze względu na kolor garnituru. https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Elegancka-Mucha-Wiazana-jedwabna-gladka-w-kolorze-bordowym-EM-1/10536 https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Mucha-do-wiazania-z-jedwabiu-gladka-bordowa-EM-17/13462 https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Mucha-do-wiazania-z-jedwabiu-bordowa-gladka-w-prazek-EM-3/13479 Czy może lepsza byłaby jaśniejsza? Takie też przeglądałem, ale nie przypadły mi do gustu.
 2. @alabuz Sam się teraz dziwię, że nie pomyślałem o bordowej, bo to jeden z moich ulubionych kolorów. Natomiast szary odpada, szczególnie na tę okazję - nie przepadam. I czy w takim razie mogę prosić o podpowiedź, która z tych bordowych będzie najbardziej pasowała? Mając w pamięci, że to mój własny ślub. Niestety w sklepach na miejscu nie ma nic szczególnie wartego zainteresowania, więc nie mogę tego porównać na żywo. I jeszcze co do całości kompozycji - bordowa mucha, biały goździk i biała poszetka powinny dobrze komponować się ze sobą i z garniturem, prawda? https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Mucha-do-wiazania-z-jedwabiu-gladka-bordowa-EM-17/13462 https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Elegancka-Mucha-Wiazana-jedwabna-gladka-w-kolorze-bordowym-EM-1/10536 https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Mucha-do-wiazania-z-jedwabiu-bordowa-gladka-w-prazek-EM-3/13479 https://giacomo.pl/do/item/MUA0003189_MUCHA-JEDWAB129/ Ostatecznie znalazłem jeszcze takie trzy: https://marthu.com/pl/muchy-wiazane/235-mucha-wiazana-romeo-1.html https://vistula.pl/mucha-fly-lantier-9 https://zackroman.com/pl/p/MUCHA-Z-JEDWABIU-BORDOWA/159 Co prawda mogłem coś przeoczyć, ale jeśli nie, to wychodzi na to, że na tym kończy się asortyment polskich sklepów jeśli chodzi o gładkie bordowe wiązane muchy.
 3. Za półtora tygodnia ślub, trzeba kupić odpowiednią muchę i spinki. Muchy są 3 różne, tylko aparat nie najlepszy, dlatego wrzucam tyle zdjęć. Spinki drewno + złoto, spodobały mi się bardzo, tylko nie jestem przekonany czy pasują do tego akurat zestawu czy nie lepiej klasyczne srebrne. Co sądzicie?
 4. Dziękuję wszystkim za opinie. Klapy ostatecznie pozostały otwarte, co do długości marynarki również stwierdziliśmy, że jest w porządku i raczej nie byłoby najlepszym pomysłem ją wydłużać. Kolejna przymiarka - co sądzicie? Co do łamania się nogawek spodni - mam szpotawe kolana i gdyby je zwęzić tak żeby się nie łamały, to znacznie bardziej podkreślałyby kształt nóg, ponoć inaczej się tego nie obejdzie. Z dwojga złego stwierdziliśmy, że lepiej zostawić tak.
 5. Słuchajcie, w Wólczance upierają się, że do muchy tylko włoski kołnierz. Natomiast takowy wygląda u nich jak na zdjęciu. Myślicie, że może być? Nie jest tak szeroki jak standardowy włoski, a kusi ceną, 160zł za, wydaje się, dobrą koszulę. Inb4 za duży rozmiar kołnierza - śpiewam, muszę mieć nieco luźniejszy, a wydaje mi się, że aż tak nie razi?
 6. Byłem dzisiaj na pierwszej przymiarce swojego garnituru ślubnego u p. Zbigniewa Radlickiego w Poznaniu. To mój pierwszy garnitur szyty na miarę. Wiem, że przychodzenie na przymiarkę w niedopasowanej koszuli i innych butach jest mało profesjonalne, ale czas przedślubny nie rozpieszcza i zwyczajnie nie zdążyłem jeszcze ich kupić, więc proszę w miarę możliwości mi to odpuścić. Bardzo mocno kuszą mnie zamknięte klapy (ostatni dzwonek żeby to zmienić, jeśli w ogóle jeszcze da radę), natomiast zastanawiam się z dwóch względów - garnitur byłby przez to znacznie mniej uniwersalny i wg mojej narzeczonej zamknięte klapy mogłyby zbytnio podkreślać moje lekko szpiczaste uszy. Póki co stanęło dzisiaj na otwartych, ale nie wiem czy nie będę tego trochę żałował. Co o tym sądzicie, jak i o całym garniturze w ogóle?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.