Skocz do zawartości

tkowalcz

Użytkownik
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44

O tkowalcz

 • Tytuł
  Zwykły

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. http://www.adweek.com/creativity/a-shoe-polish-brand-won-big-at-cannes-for-one-of-the-most-delightful-campaigns-of-the-festival/
 2. Moje poprzednie zamówienie granatowego Phoenixa z końca września 2016 bardzo się przeciągnęło na co publicznie narzekałem. Tym razem mam parę ciepłych słów do MM. Szary, letni Phoenix, który przyszedł dzisiaj jest fantastyczny. Fajny, przewiewny materiał, brak podszewki. Świetnie leży (minus fałda poznańska) - oczywiście to nie zaleta produktu jako takiego, tylko nauki na błędach przy poprzednim zamówieniu. Od dłuższego czasu (chyba kupna Janków) nie byłem tak bardzo zadowolony z zakupu (choć granatowy Phoenix też jest niczego sobie).
 3. Miler Spirits & Style

  Kilka dni temu wysłałem zapytanie w tej sprawie. Zapewniono mnie, że najpóźniej w czwartek będę miał garnitur. Wczoraj dostałem smsa i maila z DHL, więc wygląda na to, że jest szansa.
 4. Benevento - Tailored to Perfection

  Ciemny popiel i granat.
 5. Jaka książka leży na waszej szafce nocnej?

  "Pacyfik i Eurazja. O wojnie": http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3751803/pacyfik-i-eurazja-o-wojnie Bardzo ciekawa lektura, ogromna ilość przypisów i odnośników do materiałów źródłowych. Nie znam tej tematyki więc skala opisywanych procesów zrobiła na mnie wrażenie. Za to trudno mi oceniać rzetelność opracowania. Jak do tej pory nie znalazłem w sieci krytyki tez autora. Minusem jest niezliczona ilość literówek oraz czasami rozwlekły styl i powtórzenia tych samych tez w różnych rozdziałach (tak jak by każdy miał być publikowany z osobna).
 6. Benevento - Tailored to Perfection

  Ja po praniu lnianych w pralce nie zauważyłem żadnych problemów, choć nie mierzyłem dokładnie. Przed i po długość była taka jak miała być. To samo dotyczyło Chinosów X-Press.
 7. Sprzęt audio

  Posiadam MCR-N670 i faktycznie jestem z niego zadowolony, ma fajną aplikację na iOSa (lepszą niż Denon, który mamy w biurze). Niestety zdarza mu się raz na kilka tygodni wyłączyć (tak po prostu). Może to drobiazg ale zapomnij o strumieniowaniu czegoś przez AirPlay (np. audio do filmu) z laptopa - ale to raczej problem MacOSa (albo kombinacji Yamaha-Mac), z komórki działa ładnie. P.S.: Skoro już się tutaj wyżywaliście na kablach audiofilskich i tophifi - chcieli mi sprzedać do niego kabel cinch za 400zł w promocji .
 8. Ja czekałem 4 miesiące, ale nie nazwał bym tego przeciętnym RTW (wiem wiem, to syndrom sztokholmski). Rozumiem że kolega ma i porównywał?
 9. Zgadzam się. W całym tym wątku *chyba* tylko krytyka kiepskiego obszycia i niewycofania produktu z oferty ma bardzo solidne podstawy.
 10. Kolega tak na poważnie? Ten wątek staje sie coraz bardziej absurdalny. Z rozbawieniem obserwowałem załamywanie rąk nad tym że to czy inne zwierze ma obcięte uszy na poszetce. Pewnie wynika to z tego, że nigdy nie rozumiałem fascynacji poszetkmi z nadrukiem w postaci obrazów, scen z polowania itp. Przyznaję, że bywają ładne, ale biorąc pod uwagę ich zastosowanie dla mnie jest to przerost formy nad treścią. Nadal szanuję ich producentów i konsumentów. Na pewno część krytyki dot. firmy MiMe jest słuszna, ale zdania takie jak cytowane powyżej doprowadzają ją moim zdaniem na skraj absurdu.
 11. Producenci, marki butów: Yanko

  Mnie to zaskoczyło o tyle, że mam cztery inne pary Yanko ze skóry licowej. Więc rotacja jest, a w przypadku licówki nie ma mowy ich rozciągnięciu - jednej problematycznej parze nawet ShoeEze niewiele pomagał.
 12. Producenci, marki butów: Yanko

  W moim wypadku zamsz Yanko trochę się rozczłapał (prawie pół rozmiaru).
 13. Miler Spirits & Style

  Trąbią o tych kodach już z miesiąc, nie wiem jak to przegapiłeś :). Ja za to nigdzie nie znalazłem ich okresu ważności. Edit: tutaj je można dostać milersuit.com.
 14. Miler Spirits & Style

  To dobra wiadomość. Bardzo mi się spodobał, ale planowałem go zwrócić, bo ustąpić nie chce.
×