Jump to content

tkowalcz

Użytkownik
  • Content Count

    200
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

51

About tkowalcz

  • Rank
    Aktywista

Profile Information

  • Location
    Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. tkowalcz

    Humor

    Postanowiłem zapytać google co można zestawić z białym polo. Mam co chciałem.
  2. Nie wiem czy tak ma być, ale w.g. mnie komicznie to wygląda. Edit: teraz zauważyłem, że tam nie ma "ź" więc to na pewno błąd.
  3. 1. Po kliknięciu na ikonę "Jak pobrać wymiar" wyświetla się popup: "Szukana strona nie została odnaleziona." 2. Pod "KROK 3. GÓRNA CZĘŚĆ SPODNI" można wybrać "bez zakładki" wtedy nad spodniami pojawia się ikonka brakującego obrazka. Przy okazji - kiedy w ofercie będą dostępne spodnie z tego zdjęcia? .
  4. Białe spodnie po praniu. Nie skurczyły się zauważalnie (nie mierzyłem ich bardzo dokładnie). Szkoda tylko, że kant zupełnie zniknął, ale to nic czego umiejętne prasowanie nie naprawi.
  5. Pranie chemiczne jako podstawowy sposób prania spodni dla mnie odpada, chociażby dlatego, że trzeba gdzieś podjechać, oddać je, odebrać. Z białymi musiałbym robić to co dwa dni. Ja już je wykończyłem przed pierwszym praniem. Wykończenie jest z manszetami więc w razie czego pewnie można je ponownie wydłużyć. Martwi mnie wpływ na kolor w przypadku ciemnozielonych i może tutaj zastosuję się do zaleceń producenta.
  6. Zamówiłem w preorderze nowe spodnie (zielone i białe) oraz koszule (niebieska kratka i rożowy len). Nie jestem znawcą, ale te ostatnie wydają się bardzo dobrej jakości. Spodnie też bardzo przypadły mi do gustu, są świetnie uszyte, w cenie preorderu (coś koło 285zł) to dobra okazja. Jedyne co mnie zdziwiło i trochę popsuło zadowolenie z zakupu to informacja na metce, że (bawełniane w końcu) spodnie należy prać wyłącznie chemicznie. Szczególnie w stosunku do białych spodni to wymóg wysoce niepraktyczny. Czy ktoś z forumowiczów je posiada i może doradzić jak z tym praniem jest?
  7. Dostałem maila od Crockett & Jones o zaczynających się promocjach. Poprosiłem o listę. Oto odpowiedź: I have listed the shoes that still appear on our website that are now on sale, with both original price and Sale price: Please note the website is still showing original price. Men’s Collection Beaumont II Beechnut Antique Calf £550 - £440 https://www.crockettandjones.com/beaumont-2-beechnut-calf/ Beaumont II Black Calf £550 - £440 https://www.crockettandjones.com/beaumont-2-black-calf/ Bradford Coffee Burnished Calf £420 - £325 https://www.crockettandjones.com/bradford-coffee-calf/ Canterbury Chestnut Antique Calf £565 - £470 https://www.crockettandjones.com/canterbury-chestnut-calf/ Cork Dark Brown Cordovan £640 - £515 https://www.crockettandjones.com/cork-darkbrown-cordovan/ Derwent Dark Brown Wax Calf £465 - £395 https://www.crockettandjones.com/derwent-darkbrown-wax-calf/ Draycott II Chestnut Burnished Calf £415 - £350 https://www.crockettandjones.com/draycott-2-chestnut-calf-g/ Draycott II Black Calf £415 - £350 https://www.crockettandjones.com/draycott-2-black-calf-g/ Galway Dark Brown Scotch Grain £465 - £395 https://www.crockettandjones.com/galway-2-darkbrown-calf/ Grasmere Tan Scotch Grain G-fitting only £410 - £350 https://www.crockettandjones.com/grasmere-tan-scotch-grain-g/ Hoxton Dark Brown Burnished Calf £410 - £350 https://www.crockettandjones.com/hoxton-darkbrown-calf/ Merton Black Suede £415 - £350 https://www.crockettandjones.com/merton-black-suede/ Modena Whiskey Suede £210 - £145 https://www.crockettandjones.com/modena-whisky-suede/ Modena Dark Brown Calf £210 - £145 https://www.crockettandjones.com/modena-darkbrown-calf/ Newbury Tan Scotch Grain £450 - £375 https://www.crockettandjones.com/newbury-tan-scotch-grain/ Radnor Black Wax Calf £480 - £400 https://www.crockettandjones.com/radnor-black-wax-calf/ Skye II Dark Brown Cordovan £750 - £630 https://www.crockettandjones.com/skye-2-darkbrown-cordovan/ Skye III Black Calf £510 - £420 https://www.crockettandjones.com/skye-3-black-calf/ Ladies Collection Angel Ocean Suede £320 - £270 https://www.crockettandjones.com/angel-ocean-suede/ Angel Snuff Suede £320 - £270 https://www.crockettandjones.com/angel-snuff-suede/ Anna Blue Burnished Calf £420 - £350 https://www.crockettandjones.com/anna-blue-calf/ Emma Tan & Ivory Calf £420 - £350 https://www.crockettandjones.com/emma-ivory-tan-calf/ Emma White & Ivory Calf £420 - £350 https://www.crockettandjones.com/emma-ivory-white-calf/ Jessica Polo Brown Suede £425 - £340 https://www.crockettandjones.com/jessica-polo-suede/ Rachel Truffle Angus Grain £425 - £360 https://www.crockettandjones.com/rachel-truffle-grain/ Rachel Black Rough Out Suede £355 - £300 https://www.crockettandjones.com/rachel-black-roughout/ Do tego shipping: No. of pairs UK USA/Canada/EU Rest of World 1 pair £10 £30 £50 2 Pairs £15 £35 £60 3 Pairs £20 £40 £70 4 Pairs £20 £45 £80 5 Pairs £25 £50 £90 6 Pairs £25 £55 £100 1-2 Belts £5 £15 £30 Zamówienia zdaje się składa tutaj: https://www.crockettandjones.com/mail-order/
  8. Ja reklamowałem spodnie flanelowe, które po niecałym roku przetarły się w kroku. Można dyskutować, czy to wina materiału czy fizjonomii noszącego. W tym przypadku nie było problemów, uszyli mi nowe spodnie z tkaniny z bieżącego wówczas sezonu (100-150zł droższe), bez żadnej dodatkowej argumentacji z mojej strony.
  9. Dziękuję za ofertę ale swego czasu zakochałem się w szarej i na wznowienie tej wersji liczę.
  10. Czy jest szansa, że pojawią się jeszcze torby z tweedu?
  11. Kiedy będzie premiera nowej kolekcji? Inne marki już ostro promują swoje spodnie (ZACKROMAN - do 29go przedsprzedaż, zniżka). Dobrze by było móc zapoznać się z Państwa ofertą.
  12. Czy jest ktoś zainteresowany promocją Bytomia "drugi dowolny produkt w prezencie"? Chciałbym kupić ich trencz (1199zł), więc jeśli ktoś chce kupić produkt w podobnej cenie to uzyskamy rabat 50%. Jestem z Krakowa. P.S.: Z mojego doświadczenia Bytom rzadko przecenia płaszcze ponad 30%, więc jest to jedna z niewielu okazji, żeby kupić go 50% taniej.
  13. tkowalcz

    Trench

    Bytom ma w nadchodzącym sezonie ładne trencze. Oprócz - jak zwykle - niskiej pachy wydają mi się bardzo ładne i całkiem klasyczne. Sam tylko czekam z zakupem na jakąś promocję.
  14. Gratuluję świetnej oferty koszul. Ta jasno niebieska flanelowa to rewelacja. P.S.: Wreszcie będę wyglądał jak informatyk .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.