Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Status - mamy już 2 paczki odebrane, 2 przygotowane do wysyłki i 1 będzie odebrana w weekend.

Pozostało jeszcze 5 paczek - przypominam, żeby odebrać w ten weekend (od jutra), musimy się umówić jeszcze dziś do 17:30. Co się nie uda ogarnąć do tego terminu, będzie czekać w poniedziałek na Marszałkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja już się wyklarowała - 7 paczek odebranych, 3 jeszcze idą przez InPost. Wrocławska niestety nie do końca trafi gdzie powinna - dostałem info, że paczkomat pełny i przenoszą do innego :/.

Nie mniej, dziękuję wszystkim za sprawny kontakt i odbiór, dziękuję koledze @123 za szybką organizację i mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni :). 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy na forum. Mam na imię Karol. Szukam chętnego/chętnych z Warszawy na wspólne zakupy w Vistuli. W aktualnej promocji Vistuli „Private Sale do -60%” przy zakupach powyżej 6 000 zł uzyskuję się rabat 60% na cały asortyment. Zamierzam wydać kwotę 2 000 zł. Mam nadzieję, że jest to właściwe miejsce na mój wpis i znajdę osoby do wspólnych zakupów w Vistuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy na forum. Mam na imię Karol. Szukam chętnego/chętnych z Warszawy na wspólne zakupy w Vistuli. W aktualnej promocji Vistuli „Private Sale do -60%” przy zakupach powyżej 6 000 zł uzyskuję się rabat 60% na cały asortyment. Zamierzam wydać kwotę 2 000 zł. Mam nadzieję, że jest to właściwe miejsce na mój wpis i znajdę osoby do wspólnych zakupów w Vistuli.
Cześć, jeżeli by się zebrało to 6K to ja się też mogę zastanowić. Mógłbym dorzucić płaszcz za 1500 od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta już nieaktualna. Musiałem dokonać zakupów przed gwiazdką. Za późno znalazłem Wasze forum, ale wątek podtrzymuję, może zbiorą się inni chętni. 

Oferta Private sale trwa do 23 grudnia br. Ale jest to oferta powtarzalna, poza tym są inne promocje, dlatego w przyszłości, jeśli zgłoszą się inni chętni, łatwiej będzie nawiązać nam kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 1.12.2017 o 17:24, FONos napisał:

Czy jest ktoś chętny na wspólne zakupy butów z afarleycountryattire.co.uk ? Przy dwóch parach jest dodatkowe 10% jedna przesyłka i jeszcze jest teraz kolejne 10% na każde buty a loake są na wyprzedaży z kolejnym upustem 30%!

Również się skusiłem na dwie pary w późniejszym terminie bez jednego rabatu 10%. Czy długo czekałeś na przesyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bartek 00 napisał:

Również się skusiłem na dwie pary w późniejszym terminie bez jednego rabatu 10%. Czy długo czekałeś na przesyłkę?

Na te promocyjne w sumie około tygodnia ale wcześniej na jedną parę ponad miesiąc ale informowali że mają problem z dostępnością modeli z Loake (widać też sprzedają towar którego fizycznie nie mają). Teraz chyba regularna sprzedaż Loake zniknęła ze sklepu. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Panowie,

szybki temat - czy ktoś jest chętny na Yanko split toe 539 na bardzo wygodnym kopycie 960 w kolorze Chestnut cuero? jeśli będzie 12 chętnych osób, możemy liczyć na fajny rabat. Butów nie ma w regularnej ofercie, a zamówienie ich w sklepie jest możliwe jedynie w wersji MTO (czyil bez rabatowej) i kosztuje już 1499zł.

Dajcie znać - kilka fotek poniżej. Wg mnie buty idealne na wiosnę, piękne, wygodne, super kolor "groszkowej' skóry, do tego split toe, czyli coś co jest następstwem długoterminowej i przemijającej mody na monki :)

yanko_14539_chesnut_cuero_york_003.jpg

yanko_14539_chesnut_cuero_suela_001.jpg

yanko_14539_chesnut_cuero_suela_007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof za inicjatywę  i link :) 

Może zróbmy tak - w ogóle ceny na MTO od dziś są/będą wyższe. Natomiast do 25.02.2018 każdemu na hasło "BWB" będziemy w stanie zrealizować zamówienia w starej cenie: MTO Shoes - 1199PLN / MTO Boots - 1399 PLN wyjątkowo dorzucając 10% rabatu (indeksy MTO nie są objęte rabatowaniem).  Jeżeli faktycznie na jakiś konkretny model będzie w stanie zebrać się większa grupa wtedy możemy przemyśleć Wasze propozycje. W razie zapytań, bardzo proszę o mail na adres sklepowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Panowie,

szybki temat - czy ktoś jest chętny na Yanko split toe 539 na bardzo wygodnym kopycie 960 w kolorze Chestnut cuero? jeśli będzie 12 chętnych osób, możemy liczyć na fajny rabat. Butów nie ma w regularnej ofercie, a zamówienie ich w sklepie jest możliwe jedynie w wersji MTO (czyil bez rabatowej) i kosztuje już 1499zł.

Dajcie znać - kilka fotek poniżej. Wg mnie buty idealne na wiosnę, piękne, wygodne, super kolor "groszkowej' skóry, do tego split toe, czyli coś co jest następstwem długoterminowej i przemijającej mody na monki :)

Kurcze, miałem ten sam pomysł (stylistyczny) i gdyby ta inicjatywa pojawiła się chwilę wcześniej... dzisiaj po powrocie z urlopu odpakowałem paczkę z U.K.:

durham.thumb.jpg.2bb6eddcbfc5452e295c1133682a0f5d.jpg

Chociaż w sumie odrobinę się różnią od Yanko ;-)

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69Durham. To mniejsi bracia tych trzewików co to je masz ode mnie :). Tych nie sprzedam, ale mam coś innego w Twoim rozmiarze od Vassa z czym może będę się chciał pożegnać (mimo, że wszystkie Vassy mam w rozm. 42, to kopyto Peter powinienem zamawiać 42,5) i wylądują na "bazarku" , bo co za dużo split- toe to... :):

vass.thumb.jpg.d8d743bc6867a08f2540c3bcf0a4aafe.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.