Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Mili Państwo!

Koszule dotarły. Przede wszystkim gratulacje dla Kolegi, który zamówił białą lnianą (widziałem, bo była z góry) - pięknie wygląda na gorące lato.

Jeżeli ktoś chce wysyłkę to proszę o informację (najlepiej mailem andrzej@bacinski.pl lub na wiadomość priv na forum). Nasz kurier to 25 zł, a paczkomat (ok. 12 zł - nie wiem, nigdy nie używałem). Wiadomość muszę dostać jak najszybciej, bo trwa pakowanie (przed malowaniem) i za chwilę mogę nie mieć opakowań.

Jeżeli ktoś chce odebrać osobiście:

- w przyszłym tygodniu (to zapraszam w godz. 8 - 16, ul. Kolibrów 4, 02-818 Warszawa),

- jutro (to zapraszam do kontaktu mailowego andrzej@bacinski.pl lub telefonicznego 602 232 jeden siedem pięć),

- piątek lub w weekend (niestety - ale to będzie raczej niemożliwe w ten weekend, bo jestem z dzieckiem w szpitalu; jak ktoś jest na mega przymusie - proszę o mail lub telefon DZIŚ, a towar będzie do odebrania na sąsiedniej posesji).

 

Koszule są oznakowane nazwiskami, pakowane w folie, ale nie mają opakowań transportowych.

koszule.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zlecania mi wysyłek paczkomatem, bo dziś wieczorem na pewno będę w paczkomacie, a drukarka w biurze jeszcze działa.

Proszę o podawanie:

- numer paczkomatu odbiorczego,

- adres e-mail,

- numer telefonu komórkowego,

- numer zamówienia Olgi (pięciocyfrowy) albo imię, nazwisko i nick forumowy.

 

@Borys-Tech - niestety, już nikogo więcej z Bydgoszczy nie ma

@kszychu1993 - niestety, już nikogo więcej z Wrocławia nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

Szybki temat, zamawiam koszule CT, jak ktoś jest chętny to zapraszam, koszt wysyłki na pol, plus ew. wysyłka po Polsce, więc preferowany wspólnik ze Śląska. Zamawiam około 22

Warto jeszcze czekać na dalsze zniżki czy taniej raczej nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

W którymś momencie będzie 2 w cenie 1, ale będą mocno przebrane i w nietypowych rozmiarach, poza tym zamawiam lniane, a na jesień mi takie niepotrzebnie 😊

Kupowałem u nich koszule po ~100 zł za sztukę w grudniu 2017. Jeśli liczyć promocje co pół roku to już powinny się zacząć podobne ceny. Dlatego zastanawiam się czy jest sens czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka Olga, S03E01

Panowie - po kilku dniach w szpitalu z dzieckiem jestem z powrotem dostępny, a i firma udrożniona po malowaniu. Już w pełni obsługujemy wysyłanie i wydawanie koszul.

Na wstępie przepraszam dwóch Kolegów @Mamrot i @kormox, którym przez moją nieobecność nie udało się odebrać koszul. Za chwilę będę się z Wami kontaktował na priv aby dostarczyć koszule. 

Na obecną chwilę:

7 paczek już wysłanych, 2 osoby odebrały osobiście, 3 paczki zapakowanie/opłacone/opisane i dziś jadą do paczkomatu. Na bieżąco uaktualniam "nasz" arkusz na Google Docs. Zostało do zaspokojenia 8 osób.

Osoby pytające o płatność za przesyłkę proszę o chwilę cierpliwości - będę wysyłał informacje jak już się uporam z bieżącymi wysyłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2018 o 15:10, JakubAnderwald napisał:

Ale żeby nie było że u nich tak wszystko super :) to u mnie zrobili monogramy których nie chciałem, a jedną koszulę uszyli nie z tej tkaniny która zamawiałem (szary prążek zamiast zielonej kratki). Odsyłam właśnie koszule do poprawki na ich koszt.

Możesz napisać jak wygląda wysyłka do nich z powrotem? Ja też odsyłam .Niby napisali ze jutro kurier odbierze i że niby dostanę etykiete TNT na maila ale nic nie dostałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zwracania to: oczywiście, należy najpierw się skontaktować z OC i ustalić zwrot. (Przy moim poprzednim zamówieniu ja też reklamowałem jedną koszulę i w ramach uzgodnień dostałem jedną darmową przy następnym zamówieniu, bez konieczności odsyłania).

I druga uwaga: OC nie zna Waszych adresów tylko mój. To są Włosi, więc zapewne potrafią wysłać kuriera po odbiór koszuli spod mojego adresu :-) Uzgadniajcie rzeczywiste adresy, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne podsumowanie ostatniego zakupu grupowego od Camiceria Olga:

- zamówiliśmy 31 koszul,

- było 8 wysyłek paczkomatem, 2 kurierem TNT, 7 odbiorów osobistych,

- zdaje się, że było dwóch niezadowolonych klientów (czy jest więcej?) i ciekawe jak szybko (i w jaki sposób) OC rozwiąże ich problemy,

- większość osób bardzo szybko rozliczyła się za przesyłki (nawet mnie ponaglali do podania numeru konta), ale dwóch Kolegów jeszcze zwleka ze zwrotem (jeden za kuriera i jeden za paczkomat),

- jeden z Kolegów przelał mi 12,00 zł zamiast 11,28 zł, a drugi 25,70 zł zamiast 25,78 zł :D - więc się wyrównało *),

- rozrzut regionalny: Warszawa, okolice Poznania, Bydgoszcz, Gliwice, Wrocław, Rzeszów, powiat Limanowski.

 

Polecam się dystrybucji koszul przy następnych zamówieniach. Remont w biurze skończony, więc powinno być znacznie efektywniej :-)

 

*) oczywiście zwróciłem nadpłatę, bo nie chcę mieć nawet groszowych "zysków" w takich sprawach

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zamówienie z olgi i wnioski.

Koszula przyszła mi z małym kołnierzykiem. tzn nie chodzi o rozmiar od guzika tylko długość wyłogów i wysokość stójki. Byłem zdziwiony gdyż kołnierzyk to chyba się szyje od szablonu.

Długość wyłogów miały 8 cm miało być 8,5 cm (wide spread ) -Standard ,według info na stronie. Aczkolwiek po korespondencji mailowej napisali, że wide ma 9 cm :) To samo dotyczyło się wysokości stójki, która miała 4 cm a miało być 4,5 co też jest standardem. Od razu jak zobaczyłem koszulę to wiedziałem, że coś nie tak jest z tym kołnierzykiem. Pozostałe wymiary wszystkie się zgadzały. Wybrałem materiał od Massona. I w sumie nie wiem czy taki jest bo nie ma żadnej informacji na koszuli w postaci metki czy owy materiał  jest zastosowany. 

 

Po korespondencji z olgą odesłałem koszulę na ich koszt .Poprawka kołnierza trwała tydzień. Wysłali do mnie z powrotem również na ich koszt. I teraz jestem zadowolony koszula taka jaka miała być. Nie było żadnych przepychanek. Zaakceptowali to i przyjęli na klatę, że źle uszyli. 

 

Oczywiście można się doczepić do sposobu pakowania , czy braku fiszbinów.Właśnie wy też ich nie macie? No ale może to tak jest w szyciu MTM 

Reasumując jestem zadowolony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.