Skocz do zawartości

50groszy

Użytkownik
 • Zawartość

  279
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

81

O 50groszy

 • Tytuł
  Aktywista
 1. TLB Mallorca

  Jakiś ten kolor taki mdły...
 2. TLB Mallorca

  Podbijam pytanie o porównanie oliver f do 915 .Proszę o zdjęcia porównawcze monki 306 z WILLIS 543S. Myślę ,że na forum wielu ciekawi ten model.
 3. Producenci butów: Vass

  O bardzo proszę. Ja mam 27.2cm stopę i noszę 7,5, 8 uk (42). Jakbyś mógł pomierzyć też swoją stopę długość i tęgość
 4. Producenci butów: Vass

  Czy posiada ktoś tabele rozmiarów kopyt na wzór od patine Czyli długość buta tęgość itp .Interesuję mnie kopyto P2, F i ewentualnie R
 5. Producenci, marki butów: Yanko

  Weź 8 UK .hmm jak może być złe kopyto jak kolega w 915 się mieści a w 960 nie ?
 6. TLB Mallorca

  https://patine.pl/manufacturer/tlb-mallorca/tlb-544-old-england-brown.html Co by było jakbym potraktował te buty kremem w kolorze testa? tabakowy Dało by to jakiś efekt ?
 7. http://yanko.com/product/yanko-shoes-117-tan/ Patine czy moglibyście przybliżyć co to za kopyto 981 odpowiednik czego i czy macie będziecie mieli je w ofercie? Nie powiem jedyny model który pięknie wygląda na tej stronie.
 8. TLB Mallorca

  Te monki prawo i lewo. Kiedy dostępe w tym kolorze ? Chyba że to średni marron w sklepie "Keaton ? A kiedy z modelu hopkins?
 9. TLB Mallorca

  Mówisz podobne do 915 z tęgością szersze ?
 10. Suit Supply

  Był by ktoś tak dobry i pomierzył wysokość stanu w modelu washington rozmiar 106 . Jak się on ma do odpowiednika 50/52 ? Ktoś coś może wie. Planuje zamówić Custom made garnitur. Interesuje mnie wysoki stan w tym celu chce washington plus jakaś marynarka w 50r ewentualnie 26r
 11. Można prosić o kilka fotek tego modelu https://patine.pl/yanko-539y-marron.html w porównaniu np do skrzydlatych. Chodzi o ujecie z góry i delikatnie z boku perspektywa górna. Dziękuję
 12. Producenci, marki butów: Yanko

  Aczkolwiek te np fajnie http://yanko.com/product/yanko-shoes-117-brown/ Zastanawiam się jaki to jest odpowiednik na patine i czy w ogóle coś takiego mają
 13. Producenci, marki butów: Yanko

  Strona wygląda niczym z polskiej sceny Ryłko itp http://yanko.com/product-category/mens-shoes/page/6/ Dramat xd
 14. Suit Supply

  https://eu.suitsupply.com/pl/pre_order_suits/havana-granatowy-gładki/P5447.html?cgid=pre_order_suits&from=whatsnew Mega fajne klapy a u dołu sznurek.O co chodzi?
 15. Suit Supply

  Apropo właśnie .Czy mógłbyś potwierdzić czy aby na pewno garnitur itp na zamówienie można zwrócić jak inne w regularnej sprzedaży? Wspominałeś coś na blogu, w wątku susu na zamówienie.
×