Skocz do zawartości

Mamrot

Użytkownik
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

334

O Mamrot

 • Tytuł
  Zwykły

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

556 wyświetleń profilu
 1. Kilt a sprawa polska

  To ja byłem świadkiem ślubu zbiorowego
 2. Kilt a sprawa polska

  W moim odczuciu zależy to od kontekstu. Możemy dywagować czy strój krakowski, góralski, kimono, kilt nam się podoba i czy byśmy go założyli. Są okoliczności typu święta narodowe, obchody ku czci , imprezy z tym związane, gdzie takie manifestowanie swojej przynależności ma rację bytu. Jeżeli wychodzimy poza te ramy, siląc się na oryginalność, to najczęściej narażamy się na śmieszność. Co do prezentacji kolegi @MichałBrit, jeżeli jego proweniencja rodzinna ma uzasadnienie, to nie widzę w tym nic nienormalnego.
 3. Buty żeglarskie (boat shoes)

  @krzsmi11 w sklepie szewskim mają tani renowator firmy GT w kolorze granatowym. Ja używałem brązowego, który według mnie zdał egzamin celująco, efekt końcowy mile mnie zaskoczył. Do droższych butów, dla spokoju sumienia użył bym pewnie czegoś bardziej renomowanego, ale przy reanimacji butów ze średniej półki, spokój sumienia nie został zakłócony.
 4. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Trzeba ustalić co wpisujemy w shipping data. Ostatnio było "group Piotr", teraz chyba powinniśmy zmienić imię osoby koordynującej.
 5. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Czy koledzy mówią o tej samej kurtce? Bo są dwie bliźniacze o tej samej nazwie. Jedna 80% wełny i 20% poliurtan, druga 100% wełny.
 6. Od Dainite to chyba wiele podeszew jest trwalszych. Nie żebym był znawcą, ale Dainite mam od dwóch lat i wszelkie Vibramy, Ecco itp które do tej pory użytkowałem, mają mniejsze oznaki zużycia, po wielokrotnie dłuższych przebiegach niż wspomniane Dainite.
 7. Buty ugniatają w paluch od góry przy zgięciu

  Jak szewc z profesjonalną rozciągarką nie pomógł, to ten wynalazek też nie pomoże. Szkoda pieniędzy. Czy to jest problem w miejscu noska, czy na krawędzi noska w okolicy szwu? Najlepiej wstaw zdjęcie poglądowe w fazie zgięcia cholewki.
 8. Czy kolega @Zajac Poziomka byłby tak miły, poświęcając się dla ogółu i zrobił bezpośrednie porównanie wzmiankowanych kosmetyków Artist oraz Saphira MDOR? Chodzi o użycie jednego na lewym, drugiego na prawym bucie. Po zdjęciach które oglądam trudno wyrobić sobie zdanie, jedne i drugie dają znakomity efekt. Chyba tylko taka konfrontacja otworzyła by oczy niedowiarkom.
 9. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Tak, tworzysz swój profil. Do wyboru masz wymiary zdjęte z najlepiej dopasowanej twoim zdaniem koszuli, lub wpisujesz w tabelkę swoje wymiary zgodnie z fotograficzną instrukcją.
 10. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Wezmę trzy. I małe pytanie. Na stronie jest biały len, czy on jest biały, czy ecru? Ostatnio była tylko darmowa przesyłka.
 11. Promocje w markach premium

  @Zajac Poziomka Oczywiście masz rację, dodam także że Westfieldów na półkach w Bergu nie ma, zamawia się je z katalogu i czeka 3-4 tygodnie.
 12. Promocje w markach premium

  Hallam na skórze wychodzi w tej samej cenie plus zyskujemy prawidła, tylko jakie? Hallam na gumie 1900PLN, ja w Bergu płaciłem około 17??. Natomiast Westfield to już 1950, ja płaciłem 1680 PLN oczywiście bez prawideł, ale zyskujemy bezproblemową gwarancję (korzystałem dwukrotnie). Jeżeli dodają oryginalne prawidła to rzeczywiście jest to okazja.
 13. Promocje w markach premium

  Nie wiem jak z EG czy z SC's tych w Polsce nie ma, ale mam trzy modele C&J z ich strony i przy identycznej obniżce w Bergu w Czarne Piątki płaciłem po 250-300 PLN mniej. Oczywiści bez prawideł.
 14. Producenci, marki butów: Meermin

  Czy któryś z kolegów reklamował buty u Meermina? Jak reagują w przypadku wystąpienia poważnej usterki, moim zdaniem nienaprawialnej. Buty z MTO więc nie ma ich w ofercie na wymianę. Czy zwracają pieniądze bezproblemowo?
 15. Jakie buty mam dziś na sobie

  Chwila przerwy w pracy i kontemplacja nowego okazyjnego nabytku. Wygląda na to, że wystąpiła pełna symbioza. Church's Sahara
×