123

Sympatycy
 • Zawartość

  493
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

116

O 123

 • Tytuł
  Sympatyk
 • Urodziny 11.08.1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Śląsk
 1. Gdyby jednak opcja spoza Warszawy wchodziła w grę to jestem chętny na 1 koszule. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 2. Kilka miesięcy temu polecałem soundbar JBL SB 350 którego sam byłem posiadaczem. Niestety okazało się, że prawdopodobnie cała seria ma jeden mankament, przy niskim źródle (cicho ustawiona głośność) z subwoofera wydobywa się dziwny dźwięk, pukanie. Gdy głośność jest ustawiona "normalnie" wszystko jest ok. Gdyby ktoś przymierzał się do tego zestawu a np. ogląda TV nocami, wieczorami z niskim ustawieniem głośności to odradzam mu ten zakup.
 3. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 4. To kiedy II edycja zamówienia u Olgi ?
 5. Warte obejrzenia. Wciąga, mimo że wiadomo jak się skończy. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 6. Po głębszej analizie stwierdzam, że jednak nie pomylili mojego monogramu. W prawdzie druga litera mało przypomina "S" ale nie jest to "P" jak wydawało się na pierwszy rzut oka. Monogramy faktycznie nie powalają, cała reszta w mojej koszuli jest ok.
 7. W mojej koszuli pomylili jedną literę z monogramu. Nie wiem czy opłaca się reklamować z powodu takiej błahostki. Krawiec da radę przerobić monogram ?
 8. Również dziękuję wszystkim organizatorom i pomocnikom projektu.
 9. Żona zachwycona. Jeszcze raz dzięki.
 10. Dzieło Darka, tym razem dla mojej żony.
 11. Wybór padł na sklep starmann.pl, ekspresowa wysyłka, wczoraj zamówiłem a godzinę temu przyszła paczka, ceny przyzwoite. Szczotka wygląda solidnie, zobaczymy jak się będzie spisywała.
 12. Poszukiwana porządna szczotka do ubrań, rolka średnio się sprawdza.
 13. Sprawdziłem i również polecam.
 14. Ja podaje według instrukcji i w moim przypadku zgadałoby się to z kołnierzykiem w koszuli RTW. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 15. Praktycznie w każdej koszuli RTW mam problem z fałdą poznańską. Czy jest szansa, że koszula z internetowego MTM będzie pozbawiona tej fałdy ?Podanie długości pleców chyba na niewiele się zda.