Jump to content

Solecalupo

Użytkownik
 • Content Count

  758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Solecalupo last won the day on December 9 2019

Solecalupo had the most liked content!

Community Reputation

798

About Solecalupo

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 05/02/1974

Kontakt

 • Strona WWW
  profon.pl
 • nazwisko
  xxx

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,688 profile views
 1. Tak mam ja i @Tanatos70
 2. aaa widzisz, na to nie zwróciłem uwagi!
 3. @adamW Stare: Nowe: Porównując kluczowy dla mnie rozmiar w pasie jak nic z 50 muszę się przesiąść na co najmniej 54 a nawet może 56
 4. Czy ja dobrze widzę, że zmienili rozmiarówkę? Porównując stare wymiary, które zamieścił @Machiavelli (wg których 2 lata temu kupowałem havane) i to co widzę obecnie na stronie SuSu to stary rozmiar 50 odpowiada nowemu 54/56?
 5. a tam, pierwszy przykład: https://www.poszetka.com/product-pol-6078-Preorder-marynarka-100-naturalna-welna.html https://www.poszetka.com/product-pol-6079-Preorder-marynarka-Marlon-100-merino-wool.html https://www.poszetka.com/product-pol-6075-Preorder-Safari-jacket-z-tweedu-James.html 3 różnych modeli a wszyscy mają te same wymiary "Model ma na sobie rozmiar 48, jego wymiary: wzrost 182 cm, obwód talia 91 cm, obwód klatka piersiowa: 100 cm."
 6. Wydaje mi się, że @mr.vintage pisał na instastory że wysłał takie zapytanie i nawet prezentował częściowe odpowiedzi ale nie wiem czy otrzymał ostatecznie wszystkie wyjaśnienia.
 7. Nie raczej nie to Paul Smith kupiłem je kiedyś zainspirowany zakupem @dziko z tego wątku
 8. To może zamiast najbardziej popularnego tematu jakie buty ... dziś jakie spinki
 9. Skoro tyle się mówi o trzymaniu się tematu w wątkach, to czyż nie można w takiej sytuacji zwrócić uwagi autorowi na PW zamiast zaśmiecać wątek dodatkowo uwagami administracji?
 10. Teraz Waść to piszesz? Było reagować stronę temu na wpis leonid'a, który chyba niewiele miał wspólnego z tematem wątku
 11. Niesamowicie smutna i niespodziewana wiadomość. Proszę przyjąć moje kondolencje.
 12. Nie wiem czy Pan Antonii już przyjmuje bo miesiąc temu był świeżo po operacji i jak z nim rozmawiałem to mówił, że na pewno jakiś czas będzie na zwolnieniu.
 13. Gwoli uzupełnienia, finalna odpowiedź od @ZackRoman.com: Zaciekawieni i nieco zaniepokojeni Pańską reklamacją postanowiliśmy wykonać ekspertyzę koszulki polo brązowej. Okazało się, że stosowanie niektórych detergentów powoduje jej znaczne skurczenie. Z racji, iż na metce brak powyższej informacji, chcielibyśmy najmocniej Pana przeprosić i finalnie uznać złożoną reklamację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.