Jump to content

Solecalupo

Użytkownik
 • Content Count

  792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Solecalupo last won the day on December 9 2019

Solecalupo had the most liked content!

Community Reputation

816

About Solecalupo

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 05/02/1974

Kontakt

 • Strona WWW
  profon.pl
 • nazwisko
  xxx

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,965 profile views
 1. Właśnie dziś wrócił ze sklepu. Zamieszczenie stosownej opinii google zadziałało błyskawicznie. Najpierw 2 miesiące mnie olewali a potem w tydzień wszystko załatwione :)
 2. @Krzysiek_W@pablocitodziękuję za pomoc. Poszukam zatem u siebie zegarmistrza i popytam.
 3. Mam pytanie (w zasadzie dotyczy nie tylko Zeppelin'a ale nie chciałem nowego wątku zakładać). Kupiłem zegarek i wskazówka sekundowa stopera nie daje się ustawić dokładnie na pozycji 12. Mogę ją kalibrować ale da się ustawić albo lekko przed albo za 12 (przesunięcie jest mniej więcej o 0,5 s). Oczywiście mogę go zwrócić. Niemniej chciałem go zostawić bo mi się podoba, ale np. oddać do naprawy gwarancyjnej albo wymienić na inny egz. ale sklep twierdzi, że takie "wady", nie podlegają reklamacji oraz nie są objęte serwisem gwarancyjnym bo to "taki urok zegarka" i producent nie daje na to gwarancji
 4. Koledzy, czy ktoś z Poznania wybiera się w najbliższych dniach do galerii Plaza do sklepu nie tylko muzycznego na E i byłby uprzejmy pomóc w zakupie pewnej płyty winylowej dostępnej niestety tylko stacjonarnie w tymże sklepie? Edit. Ew. może ktoś z Bydgoszczy, Koszalina, Olsztyna, Słupska?
 5. @Tanatos70jak zwykle wielkie chapeau bas za pomoc i bogaty opis. Biorę 42,5 tym bardziej, że chcę szycie dookoła, a to jak gdzieś przeczytałem (choć teraz nie mogą znaleźć gdzie) podobno jeszcze skraca nieco but.
 6. Czy możesz zamieścić zdjęcia porównujące BP do P2 i F? A jak w Twoim wypadku, są dobre czy jednak brałbyś 0,5 rozm. większe niż F czy P2? Cały czas się waham a pamiętam, że masz podobne długości jak ja, wyżej @Wodzu pisał, że w jego przypadku akurat te +0,5 było konieczne. Jak z trzymaniem pięty? P2 jak wiemy jest dość luźne w pięcie a jak BP? Rozumiem, że są w palcach jeszcze szersze niż P2?
 7. Solecalupo

  Alfred Sargent

  Tak się zastanawiam czy przy poziomie 2 tyś nie lepszą opcją jest GMTO u VASSa? Być może nie, nie zam GMTO z ASa. Chętnie posłucham zdania w tej kwestii bardziej doświadczonych kolegów. Co warto zamówić w ramach takiego GMTO (zakładam, że standardowych wzorów nie ma sensu - na te chyba lepiej polować choćby w ramach seconds)? Czy można gdzieś obejrzeć jakieś przykładowe realizacje GMTO z AS?
 8. No cóż, ja przy wzroście 179 cm potrzebuje mieć rękawy 65 cm . Łatwiej skracać niż wydłużać.
 9. Przecięte dziurki są problemem tylko przy znacznym skracaniu a to już nie jest tak częste a i tak wtedy powinno być to robione górą. Ja zdecydowanie wolę gdy dziurki są przecięte inaczej muszę (chcę) przecinać a najgorzej gdy nie tylko nie są przecięte ale także nie są wykonane przecięcia mankietów jak np. w marynarkach Lancerto. Wtedy dopiero robi się duża przeróbka, czasem z koniecznością wymiany rękawówki bo jest jej za mało do przecięcia mankietów i podszycia.
 10. W takim stanie przyszła dziś zakupiona koszula damska u @Miler Spirits&Style. Naprawdę nie potrafię zrozumieć, jak można wysłać towar w takim stanie. Wygląda jakby się ktoś po niej przespacerował. Do tego śmierdzi stęchlizną. Jak już szybkość wysyłki jest super to taki kwiatek... ehhh. „Luxury shirt” chyba shit 😂
 11. Jest na stronie podany. Ponieważ nikt mi nie odpisywał na pierwszy to napisałem na drugi.
 12. Taką ma stopkę więc ... Mr. Rezső KUTI Sales / Online orders mto@vass-shoes.com
 13. Też czytam o tym w wielu miejscach a przed chwilą taka odpowiedź jeszcze przyszła od Kuti Rezso z Vass'a: If you would like to go for last 3636 then please do not go with any size up. The 3636 last is our so said “widest” last. It is a very comfortable and roomy last. Especially if you are interested in Budapest model. I guess a derby one. I recommend to go for the same size, just like with the P2. So we recommend to go for the same size, EU 42. I do have size EU41 on both, and I can tell you that the 3636 last is a very roomy one.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.